Sporting Farense – Benfica B
Sporting Farense – Benfica B: 8 Kasım 17:00, Portekiz · Segunda Liga, 10. hafta. Bu sezon Sporting Farense evinde 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Benfica B deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estádio de São Luís, Faro
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sporting Farense | Benfica B |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 14 puan | 6. · 14 puan |
| Form (son 5) | GGGMB | MGGBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,00 – 1,40 | 1,25 – 0,50 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %50 |
| Karşılıklı gol | %80 | %25 |
| Gol yemediği | %20 | %50 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-1-5 (9 maç, Sporting Farense bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sporting Farense iç sahada (5 maç), Benfica B deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sporting Farense iç sahada (5 maç) · Benfica B deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Farense iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Benfica B deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Farense, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSporting Farense
5. sıra · 14 puan · 8 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMB
- 01.11 Lusitânia Lourosa 1–1 Sporting Farense B
- 24.10 Sporting Farense 1–4 Penafiel M
- 17.10 Sporting Farense 3–0 AD Marco 09 G
- 11.10 Sporting Farense 2–1 Feirense G
- 04.10 Sporting Farense 4–0 Chaves G
Benfica B
6. sıra · 14 puan · 8 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBG
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Sporting Farense için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Benfica B için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Sporting Farense 3 – Benfica B 5; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Benfica B 1-0 Sporting Farense.
Gol istatistikleri
Sporting Farense iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Benfica B dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sporting Farense %80, Benfica B %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Farense %80, Benfica B %25. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Farense 2/5, Benfica B 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,35, 2 – 3,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (14 p) – 6. (14 p)
- Form (son 5)
- BMGGG – GBGGM
- H2H (G-B-M)
- 3-1-5 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,35 – 3,86
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 15,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 2/6 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,5 | 3,0 |
| 6,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
| 7,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting Farense (9 maç)
Benfica B (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting Farense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Benfica B (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Sporting Farense
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Benfica B
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sporting Farense: iç saha, 4 maç · Benfica B: tüm maçlar, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
