Lusitania 1-1 Sporting Farense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lusitania 1–1 Sporting Farense (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–8, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %51–%49, korner 4–3.
Maç özeti
Lusitania – Sporting Farense maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Micael correia 34' (pen.) (Lusitania); André Candeias 43' (Sporting Farense).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Sporting Farense: José Faria
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Lusitania üstteSporting Farense altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 3 şut
- 16–30'Dengeli · 3 şut
- 31–45+'Dep %57 · 3 şut
- 46–60'Ev %57 · 1 şut
- 61–75'Dep %60 · 1 şut
- 76–90+'Dengeli · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Lusitania, Dep = Sporting Farense.
Maç olayları
- LusitaniaSporting Farense
- 84'André Candeias ↔ Victor Hugo da Silva BarbaraOyuncu değişikliği
- 84'Sarpreet Singh ↔ Miguel meninoOyuncu değişikliği
- Paulo Miguel·Gomes Ferreira ↔ Saliou MandiangOyuncu değişikliği81'
- 78'Claudio FalcãoSarı kart
- 74'Joao·Resende ↔ Bruno Miguel Vicente dos SantosOyuncu değişikliği
- João Santos ↔ João SilvaOyuncu değişikliği71'
- Arsénio Nunes ↔ Miguel TeixeiraOyuncu değişikliği71'
- Micael correiaSarı kart57'
- 56'Nelson Oliveira ↔ Edi SemedoOyuncu değişikliği
- 46'Nermin Zolotic ↔ Rodrigo BorgesOyuncu değişikliği
- 43'Gol André Candeias 1–1Asist: Joao·Resende
- Penaltı golü Micael correia 1–0Penaltı34'
- 32'Fabijan BuntićSarı kart
- Micael correiaVAR13'
- 9'Nermin ZoloticSarı kart
- Dylan João Raymond CollardSarı kart6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,1 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %86 6/7 | %100 4/4 |
| 5,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,3 | 1,5 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %0 0/4 |
| 7,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %0 0/4 |
| 9,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lusitania (9 maç)
Sporting Farense (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lusitania (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Sporting Farense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Lusitania
Sarı 25 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,8)
Sporting Farense
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lusitania: iç saha, 4 maç · Sporting Farense: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lusitania – Sporting Farense ilk 11'ler
Lusitania · 4-3-3
- 29Brian AraújoK
- 24RicardinhoD
- 22Bruno FariaD
- 4D. CollardD6' sarı kart 6. dk
- 52F. MachadoD
- 12ArsénioF71' oyundan çıktı 71. dk
- 20Diogo PauloO
- 27FabinhoO
- 21PaulitéF81' oyundan çıktı 81. dk
- 17João SantosF71' oyundan çıktı 71. dk
- 7Micael correiaF
- 42Guilherme SoaresD
- 90Iuri MoreiraF
- 19SaliouD81' oyuna girdi 81. dk
- 80ManelF
- 6António MontezD
- 23Marco SousaK
- 10André RicardoF
- 16Luís RochaD
- 9João SilvaF71' oyuna girdi 71. dk
- 5SilvérioD
- 11M. TablanteF
- 88Miguel TeixeiraO71' oyuna girdi 71. dk
Sporting Farense · 4-3-3
- 97F. BuntićK32' sarı kart 32. dk
- 78Alex PintoD
- 37Gonçalo SilvaD
- 44N. ZolotićD9' sarı kart 9. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 6Derick PoloniD
- 10S. SinghO84' oyundan çıktı 84. dk
- 29Cláudio FalcãoO78' sarı kart 78. dk
- 27Mattheus OliveiraO
- 17André CandeiasF43' gol 43. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 11Nélson OliveiraF56' oyundan çıktı 56. dk
- 7João ResendeF43' asist 43. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 70VictorF84' oyuna girdi 84. dk
- 1J. TånnanderK
- 99Edi SemedoF56' oyuna girdi 56. dk
- 88Rafael TeixeiraO
- 19Leonardo OliveiraF
- 8Miguel MeninoO84' oyuna girdi 84. dk
- 22Toni HerreroD
- 9Gabriel BarbosaF
- 5Rodrigo BorgesD46' oyuna girdi 46. dk
- 43Dário MirandaD
- 18Bruno SantosF74' oyuna girdi 74. dk
- 3Lucas D'AgrellaD
Teknik direktör: José Faria
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lusitania son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sporting Farense için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Lusitania 0 – Sporting Farense 2; 0 beraberlik var. Son maç: 1 Mart 2026, Sporting Farense 2-1 Lusitania.
- Sıralama
- 1. (18 p) – 5. (14 p)
- Form (son 5)
- BGBGG – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,30 – 2,87 – 2,48
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lusitania iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Sporting Farense bu sezon 8 maçta 1,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lusitania %50, Sporting Farense %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lusitania %75, Sporting Farense %75. İlk yarıyı önde kapatma: Lusitania 2/4, Sporting Farense 2/8.
Korner ve kart
Maç başına kart: Lusitania 3,3, Sporting Farense 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 2,87, 2 – 2,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
