← Maçlar
Portekiz · Segunda Liga · 8. hafta24 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

CD Feirense 0-0 Benfica B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Feirense
0–0İY 0–0
Benfica B
Maç sonu

CD Feirense 0–0 Benfica B (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 5–9, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %42–%58, korner 7–8.

Maç özeti

CD Feirense – Benfica B maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CD Feirense: Rui Ferreira · Benfica B: Nelson Veríssimo

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

CD Feirense üstte · Benfica B altta

01530İY607590 34' sarı kart: Rui silva (Benfica B)45+5' sarı kart: Pedro Pinto (CD Feirense)52' sarı kart: Francisco Silva (Benfica B)59' oyuncu değişikliği: Olivio Tomé ↔ Peter Edokpolor (Benfica B)↔59' oyuncu değişikliği: Rui silva ↔ Martim Ferreira (Benfica B)↔60' oyuncu değişikliği: Francisco Silva ↔ Stevan Pedro Dores Manuel (Benfica B)↔63' oyuncu değişikliği: Henrique Pereira ↔ Pedro Henrique de Oliveira da Silva (CD Feirense)↔64' sarı kart: Luís Teixeira Pinto (CD Feirense)71' oyuncu değişikliği: Guilherme Meira Ferreira Alves ↔ Adriel Moraes (CD Feirense)↔71' oyuncu değişikliği: Diogo Mendes ↔ Mohamed Diaby (CD Feirense)↔80' oyuncu değişikliği: Bernardes ↔ Felipe de Almeida Lima (Benfica B)↔82' oyuncu değişikliği: Pedro Pinto ↔ Tiago Castro (CD Feirense)↔82' oyuncu değişikliği: Luís Teixeira Pinto ↔ Alexandre Guedes (CD Feirense)↔86' oyuncu değişikliği: Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix ↔ Tomás Soares (Benfica B)↔88' sarı kart: Antonio Leal Mateos (CD Feirense)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 34' sarı kart: Rui silva (Benfica B)
  • 45+5' sarı kart: Pedro Pinto (CD Feirense)
  • 52' sarı kart: Francisco Silva (Benfica B)
  • 59' oyuncu değişikliği: Olivio Tomé ↔ Peter Edokpolor (Benfica B)
  • 59' oyuncu değişikliği: Rui silva ↔ Martim Ferreira (Benfica B)
  • 60' oyuncu değişikliği: Francisco Silva ↔ Stevan Pedro Dores Manuel (Benfica B)
  • 63' oyuncu değişikliği: Henrique Pereira ↔ Pedro Henrique de Oliveira da Silva (CD Feirense)
  • 64' sarı kart: Luís Teixeira Pinto (CD Feirense)
  • 71' oyuncu değişikliği: Guilherme Meira Ferreira Alves ↔ Adriel Moraes (CD Feirense)
  • 71' oyuncu değişikliği: Diogo Mendes ↔ Mohamed Diaby (CD Feirense)
  • 80' oyuncu değişikliği: Bernardes ↔ Felipe de Almeida Lima (Benfica B)
  • 82' oyuncu değişikliği: Pedro Pinto ↔ Tiago Castro (CD Feirense)
  • 82' oyuncu değişikliği: Luís Teixeira Pinto ↔ Alexandre Guedes (CD Feirense)
  • 86' oyuncu değişikliği: Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix ↔ Tomás Soares (Benfica B)
  • 88' sarı kart: Antonio Leal Mateos (CD Feirense)

Maç olayları

  1. CD FeirenseBenfica B
  2. Antonio Leal MateosSarı kart88'
  3. 86'Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix ↔ Tomás SoaresOyuncu değişikliği
  4. Pedro Pinto ↔ Tiago CastroOyuncu değişikliği82'
  5. Luís Teixeira Pinto ↔ Alexandre GuedesOyuncu değişikliği82'
  6. 80'Bernardes ↔ Felipe de Almeida LimaOyuncu değişikliği
  7. Guilherme Meira Ferreira Alves ↔ Adriel MoraesOyuncu değişikliği71'
  8. Diogo Mendes ↔ Mohamed DiabyOyuncu değişikliği71'
  9. Luís Teixeira PintoSarı kart64'
  10. Henrique Pereira ↔ Pedro Henrique de Oliveira da SilvaOyuncu değişikliği63'
  11. 60'Francisco Silva ↔ Stevan Pedro Dores ManuelOyuncu değişikliği
  12. 59'Olivio Tomé ↔ Peter EdokpolorOyuncu değişikliği
  13. 59'Rui silva ↔ Martim FerreiraOyuncu değişikliği
  14. 52'Francisco SilvaSarı kart
  15. Pedro PintoSarı kart45+5'
  16. Jair MonteiroVAR44'
  17. 34'Rui silvaSarı kart
  18. Jair MonteiroVAR27'

Maç istatistikleri

CD FeirenseBenfica B
42%Topa sahip olma58%
5Toplam şut9
3İsabetli şut3
2İsabetsiz şut6
0Engellenen şut0
7Korner8
4Sarı kart2
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Feirense
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%0 0/9%0 0/4
Beraberlik%22 2/9%50 2/4
Mağlubiyet%78 7/9%50 2/4
Benfica B
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%56 5/9%50 2/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Feirense
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,22 (2 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (4 gol)
Benfica B
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Feirense
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%22 2/9%25 1/4
1,5 Üst%33 3/9%25 1/4
2,5 Üst%22 2/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%50 2/4
Benfica B
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%56 5/9%50 2/4
2,5 Üst%33 3/9%50 2/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%44 4/9%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CD Feirense
Toplam (8)İç saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)12,315,0
7,5 Üst%67 2/3%100 1/1
8,5 Üst%67 2/3%100 1/1
9,5 Üst%67 2/3%100 1/1
10,5 Üst%67 2/3%100 1/1
Benfica B
Toplam (6)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)10,315,0
7,5 Üst%67 2/3%100 1/1
8,5 Üst%67 2/3%100 1/1
9,5 Üst%67 2/3%100 1/1
10,5 Üst%67 2/3%100 1/1

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Feirense
Toplam (8)İç saha (3)
Maç başı kart4,44,3
2,5 Üst%88 7/8%100 3/3
3,5 Üst%75 6/8%67 2/3
4,5 Üst%25 2/8%33 1/3
5,5 Üst%25 2/8%33 1/3
Benfica B
Toplam (6)Dış saha (2)
Maç başı kart5,04,5
2,5 Üst%83 5/6%100 2/2
3,5 Üst%67 4/6%50 1/2
4,5 Üst%67 4/6%50 1/2
5,5 Üst%33 2/6%50 1/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Feirense
Toplam (8)İç saha (3)
Maç başı isabetli şut2,62,0
6,5 Üst%13 1/8%0 0/3
7,5 Üst%13 1/8%0 0/3
8,5 Üst%13 1/8%0 0/3
9,5 Üst%0 0/8%0 0/3
Benfica B
Toplam (6)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut4,53,0
6,5 Üst%33 2/6%0 0/2
7,5 Üst%33 2/6%0 0/2
8,5 Üst%33 2/6%0 0/2
9,5 Üst%33 2/6%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Feirense
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%0 0/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%50 2/4
Geride%44 4/9%50 2/4
Benfica B
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%33 3/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Feirense (9 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/232/102/X02/24

Benfica B (9 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Feirense (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 2
31-45 0 2
46-60 1 3
61-75 0 1
76-90 1 3

Benfica B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 1
31-45 1 2
46-60 0 0
61-75 1 1
76-90 4 0

Kartlar

CD Feirense

Sarı 19 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,1)

Benfica B

Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CD Feirense: iç saha, 3 maç · Benfica B: tüm maçlar, 6 maç

CD FeirenseBenfica B
%42,0Topa sahip olma%55,0
5,0Toplam şut11,3
1,0İsabetli şut2,7
0,0Ceza sahası içi şut0,0
7,0Korner6,7
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
2,3Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

9,0Rakibin şutu8,3
1,0Rakibin isabetli şutu1,8
8,0Rakibin korneri3,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

CD Feirense – Benfica B ilk 11'ler

CD Feirense · 3-4-3

  1. 26Diego AltubeK
  2. 14Pedro PintoD45+5' sarı kart 45+5. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  3. 4Antonio LealD88' sarı kart 88. dk
  4. 40João QueirósD
  5. 20João OliveiraD
  6. 77Gui MeiraO71' oyundan çıktı 71. dk
  7. 6Diogo MendesO71' oyundan çıktı 71. dk
  8. 16André LopesD
  9. 25Henrique PereiraF63' oyundan çıktı 63. dk
  10. 9J. MonteiroF
  11. 90LuisinhoO64' sarı kart 64. dk82' oyundan çıktı 82. dk
Yedekler
  • 80AdrielF71' oyuna girdi 71. dk
  • 30Peter Adejimi
  • 24M. DiabyO71' oyuna girdi 71. dk
  • 8Gui SantosO
  • 15Diego MorenoD
  • 1Francisco MeixedoK
  • 47PiriF
  • 3KaiquyD
  • 23Pedro HenriqueF63' oyuna girdi 63. dk
  • 27Tiago CastroO
  • 5Osasumwen Bolaji AigbeD
  • 19Alexandre GuedesF82' oyuna girdi 82. dk

Teknik direktör: Rui Ferreira

Benfica B · 4-3-3

  1. 51A. VoitinovičiusK
  2. 78D. SoaresD
  3. 55João Carvalho FonsecaD
  4. 94Rui SilvaD34' sarı kart 34. dk59' oyundan çıktı 59. dk
  5. 52João CapuchoD
  6. 76R. QuintasO
  7. 60Nuno FélixO86' oyundan çıktı 86. dk
  8. 91Francisco SilvaF52' sarı kart 52. dk60' oyundan çıktı 60. dk
  9. 77Gonçalo Carvalho MoreiraF
  10. 74O. TomeF59' oyundan çıktı 59. dk
  11. 54Francisco NetoF80' oyundan çıktı 80. dk
Yedekler
  • 87Peter EdokpolorF
  • 75L. MartinsD
  • 85Martim Maria FerreiraO59' oyuna girdi 59. dk
  • 81Stevan ManuelO60' oyuna girdi 60. dk
  • 53Tiago RodriguesF
  • 56Felipe LimaF80' oyuna girdi 80. dk
  • 79T. SoaresF86' oyuna girdi 86. dk
  • 80G. SobralK
  • 63Guilherme gasparD
  • 93diego coelho

Teknik direktör: Nelson Veríssimo

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Feirense 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 2-9). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Benfica B son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Feirense 7 – Benfica B 6; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mart 2026, Benfica B 3-0 Feirense.

Form (son 5)
MMMMM – GGMMB
H2H (G-B-M)
7-1-6 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,35 – 2,92 – 2,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Feirense bu sezon 7 maçta maç başına 0,29 gol attı, 1,43 gol yedi; Benfica B bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 0,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Feirense %29, Benfica B %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Feirense %29, Benfica B %29. İlk yarıyı önde kapatma: Feirense 0/7, Benfica B 3/7.

Korner ve kart

Maç başına kart: Feirense 1,5, Benfica B 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 2,92, 2 – 2,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 20:45 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lusitânia Lourosa 8530 147 +718 GGGBB
2Sporting CP B 8602 136 +718 GGMGG
3Penafiel 8512 188 +1016 GGGMG
4Académica 8503 1410 +415 MMMGG
5Farense 8422 1410 +414 MBGGM
6Benfica B 8422 85 +314 MMGGB
7AVS 8332 108 +212 GMBGG
8Tondela 8404 98 +112 MGGGM
9Vizela 8323 88 011 GGBMM
10União de Leiria 8323 1110 +111 GGBMB
11Leixoes 8314 912 -310 GGBMM
12Portimonense 8314 610 -410 MMMGM
13Torreense 8233 810 -29 MGBMG
14Chaves 8224 815 -78 MGMBG
15Porto II 8224 715 -88 MMBGB
16Felgueiras 1932 8143 79 -27 GMMMB
17Amarante 8125 611 -55 GMBMM
18Feirense 8026 210 -82 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Farense 5311 107 +310
2Sporting CP B 4301 73 +49
3Tondela 4301 63 +39
4Lusitânia Lourosa 4220 74 +38
5AVS 4211 42 +27
6Benfica B 4211 33 07
7Vizela 4211 22 07
8Chaves 4211 67 -17
9Penafiel 4202 74 +36
10Leixoes 4202 77 06
11Académica 4202 55 06
12União de Leiria 4202 44 06
13Felgueiras 1932 4121 66 05
14Torreense 4121 35 -25
15Amarante 4112 45 -14
16Portimonense 3102 24 -23
17Feirense 4022 14 -32
18Porto II 4022 49 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Penafiel 4310 114 +710
2Lusitânia Lourosa 4310 73 +410
3Académica 4301 95 +49
4Sporting CP B 4301 63 +39
5Benfica B 4211 52 +37
6Portimonense 5212 46 -27
7Porto II 4202 36 -36
8União de Leiria 4121 76 +15
9AVS 4121 66 05
10Farense 3111 43 +14
11Vizela 4112 66 04
12Torreense 4112 55 04
13Leixoes 4112 25 -34
14Tondela 4103 35 -23
15Felgueiras 1932 4022 13 -22
16Amarante 4013 26 -41
17Chaves 4013 28 -61
18Feirense 4004 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,35X2,9222,39

Çifte şans

1X1,30121,20X21,31

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,80

1,5 Alt / Üst

Alt2,93Üst1,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,60Üst1,79

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.