Farense 2-1 Feirense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Farense 2–1 Feirense (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–11, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %48–%52, korner 9–7.
Maç özeti
Farense – Feirense maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Gonçalo Silva 29', Sarpreet Singh 50' (Farense); Jair Monteiro 80' (Feirense).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Farense: José Faria · Feirense: Rui Ferreira
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Farense üstte · Feirense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: André Lopes (Feirense)
- 29' gol: Gonçalo Silva (Farense)
- 50' gol: Sarpreet Singh (Farense)
- 54' sarı kart: Gonçalo Silva (Farense)
- 56' oyuncu değişikliği: Luiz Gustavo ↔ Diogo Mendes (Feirense)
- 56' oyuncu değişikliği: Guilherme Meira Ferreira Alves ↔ Alexandre Guedes (Feirense)
- 56' oyuncu değişikliği: Henrique Pereira ↔ Pedro Henrique de Oliveira da Silva (Feirense)
- 68' oyuncu değişikliği: Mohamed Diaby ↔ Tiago Castro (Feirense)
- 68' oyuncu değişikliği: Antonio Leal Mateos ↔ Jair Monteiro (Feirense)
- 70' oyuncu değişikliği: Joao·Resende ↔ Gabriel Barbosa (Farense)
- 70' oyuncu değişikliği: Nelson Oliveira ↔ Derick Poloni (Farense)
- 79' oyuncu değişikliği: Gonçalo Silva ↔ Joseph N'Duquidi (Farense)
- 79' oyuncu değişikliği: Mattheus de Andrade Gama Oliveira ↔ Miguel menino (Farense)
- 80' gol: Jair Monteiro (Feirense)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Sarpreet Singh ↔ Lucas Caetano D'Agrella (Farense)
Maç olayları
- FarenseFeirense
- Sarpreet Singh ↔ Lucas Caetano D'AgrellaOyuncu değişikliği90+2'
- 80'Gol Jair Monteiro 2–1
- Gonçalo Silva ↔ Joseph N'DuquidiOyuncu değişikliği79'
- Mattheus de Andrade Gama Oliveira ↔ Miguel meninoOyuncu değişikliği79'
- Joao·Resende ↔ Gabriel BarbosaOyuncu değişikliği70'
- Nelson Oliveira ↔ Derick PoloniOyuncu değişikliği70'
- 68'Mohamed Diaby ↔ Tiago CastroOyuncu değişikliği
- 68'Antonio Leal Mateos ↔ Jair MonteiroOyuncu değişikliği
- 56'Luiz Gustavo ↔ Diogo MendesOyuncu değişikliği
- 56'Guilherme Meira Ferreira Alves ↔ Alexandre GuedesOyuncu değişikliği
- 56'Henrique Pereira ↔ Pedro Henrique de Oliveira da SilvaOyuncu değişikliği
- Gonçalo SilvaSarı kart54'
- Gol Sarpreet Singh 2–050'
- Gol Gonçalo Silva 1–029'
- 12'André LopesSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %78 7/9 | %100 5/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,22 (2 gol) | 0,20 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,3 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 2,6 | 3,0 |
| 6,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| 7,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %13 1/8 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %0 0/8 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Farense (9 maç)
Feirense (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Farense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Feirense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Farense
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Feirense
Sarı 19 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Farense: iç saha, 4 maç · Feirense: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Farense – Feirense ilk 11'ler
Farense · 4-3-3
- 97F. BuntićK
- 78Alex PintoD
- 44N. ZolotićD
- 37Gonçalo SilvaD29' gol 29. dk54' sarı kart 54. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 22Toni HerreroD
- 27Mattheus OliveiraO79' oyundan çıktı 79. dk
- 29Cláudio FalcãoO
- 10S. SinghO50' gol 50. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 17André CandeiasF
- 11Nélson OliveiraF70' oyundan çıktı 70. dk
- 7João ResendeF70' oyundan çıktı 70. dk
- 8Miguel MeninoO79' oyuna girdi 79. dk
- 9Gabriel BarbosaF70' oyuna girdi 70. dk
- 19L. OliveiraF
- 15J. Diazongua NfiniguiO79' oyuna girdi 79. dk
- 18Bruno SantosF
- 3Lucas D'AgrellaD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 43Dário MirandaD
- 5Rodrigo BorgesD
- 6Derick PoloniD70' oyuna girdi 70. dk
- 88Rafael TeixeiraO
- 99Edi SemedoF
- 1J. TånnanderK
Teknik direktör: José Faria
Feirense · 3-4-3
- 26Diego AltubeK
- 14Pedro PintoD
- 4Antonio LealD68' oyundan çıktı 68. dk
- 40João QueirósD
- 2Luiz GustavoD56' oyundan çıktı 56. dk
- 77Gui MeiraO56' oyundan çıktı 56. dk
- 24M. DiabyO68' oyundan çıktı 68. dk
- 16André LopesD12' sarı kart 12. dk
- 20João OliveiraD
- 25Henrique PereiraF56' oyundan çıktı 56. dk
- 90LuisinhoO
- 8Gui SantosO
- 15Diego MorenoD
- 1Francisco MeixedoK
- 3KaiquyD
- 19Alexandre GuedesF56' oyuna girdi 56. dk
- 23Pedro HenriqueF56' oyuna girdi 56. dk
- 27Tiago CastroO
- 6Diogo MendesO56' oyuna girdi 56. dk
- 9J. MonteiroF68' oyuna girdi 68. dk80' gol 80. dk
Teknik direktör: Rui Ferreira
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
- 13:00 Lusitania 1–1 Chaves
- 20:00 Uniao Leiria 0–2 Academica
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
