Benfica B 1-0 FC Felgueiras 1932: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Benfica B 1–0 FC Felgueiras 1932 (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–12, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %59–%41, korner 7–4.
Maç özeti
Benfica B – FC Felgueiras 1932 maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Anísio Cabral 33' (Benfica B).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Benfica B: Nelson Veríssimo · FC Felgueiras 1932: Moreno
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Benfica B üstte · FC Felgueiras 1932 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol: Anísio Cabral (Benfica B)
- 43' kırmızı kart: Tiago Ventura da Silva (FC Felgueiras 1932)
- 46' oyuncu değişikliği: Henrique Manuel Neiva De Almeida Martins ↔ Filipe Cruz (FC Felgueiras 1932)
- 45+2' sarı kart: Anísio Cabral (Benfica B)
- 59' sarı kart: Rodrigo Santos Ribeiro (FC Felgueiras 1932)
- 60' oyuncu değişikliği: Tiago Freitas ↔ Bernardes (Benfica B)
- 60' oyuncu değişikliği: Olivio Tomé ↔ Peter Edokpolor (Benfica B)
- 60' oyuncu değişikliği: Anísio Cabral ↔ Francisco Silva (Benfica B)
- 64' oyuncu değişikliği: Rodrigo Santos Ribeiro ↔ Michel Costa (FC Felgueiras 1932)
- 64' oyuncu değişikliği: Francisco Paulo Franco Franca ↔ Beni Jetour (FC Felgueiras 1932)
- 70' sarı kart: Beni Jetour (FC Felgueiras 1932)
- 75' oyuncu değişikliği: Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix ↔ Stevan Pedro Dores Manuel (Benfica B)
- 78' oyuncu değişikliği: Lucas da Costa Duarte ↔ Tiago Leite (FC Felgueiras 1932)
- 82' oyuncu değişikliği: Joao Reis Pinto ↔ Adson Samuel Nunes dos Chaves (FC Felgueiras 1932)
- 90+3' sarı kart (Benfica B)
Maç olayları
- Benfica BFC Felgueiras 1932
- Sarı kart90+3'
- 82'Joao Reis Pinto ↔ Adson Samuel Nunes dos ChavesOyuncu değişikliği
- 78'Lucas da Costa Duarte ↔ Tiago LeiteOyuncu değişikliği
- Nuno Miguel Madeira Fernandes Felix ↔ Stevan Pedro Dores ManuelOyuncu değişikliği75'
- 70'Beni JetourSarı kart
- 64'Rodrigo Santos Ribeiro ↔ Michel CostaOyuncu değişikliği
- 64'Francisco Paulo Franco Franca ↔ Beni JetourOyuncu değişikliği
- Tiago Freitas ↔ BernardesOyuncu değişikliği60'
- Olivio Tomé ↔ Peter EdokpolorOyuncu değişikliği60'
- Anísio Cabral ↔ Francisco SilvaOyuncu değişikliği60'
- 59'Rodrigo Santos RibeiroSarı kart
- 46'Henrique Manuel Neiva De Almeida Martins ↔ Filipe CruzOyuncu değişikliği
- Anísio CabralSarı kart45+2'
- 43'Tiago Ventura da SilvaKırmızı kart
- Gol Anísio Cabral 1–0Asist: Gonçalo Carvalho Moreira33'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %67 4/6 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %67 4/6 | %75 3/4 |
| 5,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,5 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %33 2/6 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %33 2/6 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %33 2/6 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %33 2/6 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,2 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Benfica B (9 maç)
FC Felgueiras 1932 (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Benfica B (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 0 |
FC Felgueiras 1932 (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Benfica B
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
FC Felgueiras 1932
Sarı 25 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Benfica B: iç saha, 4 maç · FC Felgueiras 1932: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Benfica B – FC Felgueiras 1932 ilk 11'ler
Benfica B · 4-3-3
- 50Diogo FerreiraK
- 78D. SoaresD
- 55João Carvalho FonsecaD
- 33Gabriel IndioD
- 62J. NetoD
- 76R. QuintasO
- 60Nuno FélixO75' oyundan çıktı 75. dk
- 88Tiago FreitasO
- 77Gonçalo Carvalho MoreiraF33' asist 33. dk
- 72A. CabralF33' gol 33. dk45+2' sarı kart 45+2. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 74O. TomeF60' oyundan çıktı 60. dk
- 81Stevan ManuelO75' oyuna girdi 75. dk
- 79T. SoaresF
- 87Peter EdokpolorF
- 91Francisco SilvaF60' oyuna girdi 60. dk
- 71F. ColettaO
- 52João CapuchoD
- 85Martim Maria FerreiraO
- 94Rui SilvaD
- 93diego coelho
- 56Felipe LimaF
- 54Francisco Neto
- 80G. SobralK
Teknik direktör: Nelson Veríssimo
FC Felgueiras 1932 · 4-4-2
- 14Mateus PasinatoK
- 70B. OuacharafD
- 3João PintoD82' oyundan çıktı 82. dk
- 15Armando LopesD
- 23Afonso de FreitasD
- 20Rodrigo Santos RibeiroO59' sarı kart 59. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 6Henrique MartinsO46' oyundan çıktı 46. dk
- 77Francisco FrançaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 80Tiago Ventura da SilvaF
- 7Mario RivasF
- 19Lucas da Costa DuarteF78' oyundan çıktı 78. dk
- 25Felipe ScheibigK
- 16Beni JetourO
- 95Nuno NamoraD
- 17Filipe CruzD46' oyuna girdi 46. dk
- 9Tiago Rafael Fernandes LeiiteF78' oyuna girdi 78. dk
- 10Michel CostaO64' oyuna girdi 64. dk
- 5Afonso PeixotoD
- 96Martim Duarte
- 13JoãozinhoF
- 24Rui RampaD
- 87Adson SamuelO82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: Moreno
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Benfica B 2, Felgueiras 1932 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Benfica B 4-2 Felgueiras 1932.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,16, 0 – 2,97, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,73.
- H2H (G-B-M)
- 2-1-1 (4 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,16 – 2,97 – 2,67
Veri: 11 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
