Farense 1-4 Penafiel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Farense 1–4 Penafiel (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 14–14, isabetli şut 7–5, topa sahip olma %61–%39, korner 8–1.
Maç özeti
Farense – Penafiel maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: André Candeias 65' (Farense); Ricardo Schutte 4', 11', Juanda Fuentes 14', Claudio Mendes 87' (Penafiel).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Farense: José Faria · Penafiel: José Manuel Aira
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Farense üstte · Penafiel altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Ricardo Schutte (Penafiel)
- 6' sarı kart: Pedro Sá (Penafiel)
- 8' sarı kart: Nelson Oliveira (Farense)
- 11' gol: Ricardo Schutte (Penafiel)
- 14' gol: Juanda Fuentes (Penafiel)
- 46' oyuncu değişikliği: Joao·Resende ↔ Gabriel Barbosa (Farense)
- 46' oyuncu değişikliği: Nelson Oliveira ↔ Bruno Miguel Vicente dos Santos (Farense)
- 46' oyuncu değişikliği: Claudio Falcão ↔ Joseph N'Duquidi (Farense)
- 46' oyuncu değişikliği: Juanda Fuentes ↔ francisco varela (Penafiel)
- 45+3' sarı kart: Claudio Falcão (Farense)
- 55' sarı kart: Sarpreet Singh (Farense)
- 62' oyuncu değişikliği: toni herrero ↔ Derick Poloni (Farense)
- 62' oyuncu değişikliği: Sarpreet Singh ↔ Miguel menino (Farense)
- 65' gol: André Candeias (Farense)
- 67' oyuncu değişikliği: Ricardo Schutte ↔ Antonio David Álvarez Rey (Penafiel)
- 78' kırmızı kart: Joseph N'Duquidi (Farense)
- 83' oyuncu değişikliği: Jaime Sánchez ↔ Joao Miguel (Penafiel)
- 83' oyuncu değişikliği: Max Svensson ↔ Claudio Mendes (Penafiel)
- 87' gol: Claudio Mendes (Penafiel)
- 90+1' oyuncu değişikliği: João Pinto ↔ Tomás Teixeira (Penafiel)
- 90+2' sarı kart: Alex Pinto (Farense)
Maç olayları
- FarensePenafiel
- Alex PintoSarı kart90+2'
- 90+1'João Pinto ↔ Tomás TeixeiraOyuncu değişikliği
- 87'Gol Claudio Mendes 1–4
- 83'Jaime Sánchez ↔ Joao MiguelOyuncu değişikliği
- 83'Max Svensson ↔ Claudio MendesOyuncu değişikliği
- Joseph N'DuquidiKırmızı kart78'
- 67'Ricardo Schutte ↔ Antonio David Álvarez ReyOyuncu değişikliği
- Gol André Candeias 1–365'
- toni herrero ↔ Derick PoloniOyuncu değişikliği62'
- Sarpreet Singh ↔ Miguel meninoOyuncu değişikliği62'
- Sarpreet SinghSarı kart55'
- Joao·Resende ↔ Gabriel BarbosaOyuncu değişikliği46'
- Nelson Oliveira ↔ Bruno Miguel Vicente dos SantosOyuncu değişikliği46'
- Claudio Falcão ↔ Joseph N'DuquidiOyuncu değişikliği46'
- 46'Juanda Fuentes ↔ francisco varelaOyuncu değişikliği
- Claudio FalcãoSarı kart45+3'
- Joao·ResendeVAR38'
- 14'Gol Juanda Fuentes 0–3
- 11'Gol Ricardo Schutte 0–2
- Nelson OliveiraSarı kart8'
- 6'Pedro SáSarı kart
- 4'Gol Ricardo Schutte 0–1Asist: João Pinto
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,20 (22 gol) | 2,80 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,3 | 5,3 |
| 6,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %10 1/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Farense (9 maç)
Penafiel (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Farense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Penafiel (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Farense
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Penafiel
Sarı 24 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Farense: iç saha, 4 maç · Penafiel: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Farense – Penafiel ilk 11'ler
Farense · 4-3-3
- 97F. BuntićK
- 78Alex PintoD90+2' sarı kart 90+2. dk
- 44N. ZolotićD
- 37Gonçalo SilvaD
- 22Toni HerreroD62' oyundan çıktı 62. dk
- 27Mattheus OliveiraO
- 29Cláudio FalcãoO45+3' sarı kart 45+3. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 10S. SinghO55' sarı kart 55. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 17André CandeiasF65' gol 65. dk
- 11Nélson OliveiraF8' sarı kart 8. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 7João ResendeF46' oyundan çıktı 46. dk
- 18Bruno SantosF46' oyuna girdi 46. dk
- 9Gabriel BarbosaF46' oyuna girdi 46. dk
- 88Rafael TeixeiraO
- 15J. Diazongua NfiniguiO46' oyuna girdi 46. dk78' kırmızı kart 78. dk
- 8Miguel MeninoO62' oyuna girdi 62. dk
- 43Dário MirandaD
- 6Derick PoloniD62' oyuna girdi 62. dk
- 5Rodrigo BorgesD
- 3Lucas D'AgrellaD
- 1J. TånnanderK
- 19Leonardo OliveiraF
- 70VictorF
Teknik direktör: José Faria
Penafiel · 3-4-3
- 1Miguel OliveiraK
- 5Jaime SánchezD83' oyundan çıktı 83. dk
- 6Adrián PicaD
- 2Iano ImbeneD
- 33Ricardo SchutteF4' gol 4. dk11' gol 11. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 21Pedro SáO6' sarı kart 6. dk
- 3Cláudio SilvaD
- 7Douglas BorelD
- 17João PintoF4' asist 4. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 9Max SvenssonF83' oyundan çıktı 83. dk
- 11J. FuentesF14' gol 14. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 99ClaudioF83' oyuna girdi 83. dk87' gol 87. dk
- 4João MiguelD83' oyuna girdi 83. dk
- 14Jorge MeréD
- 64Tiago SampaioD
- 38M. RamonO
- 50Francisco VarelaO46' oyuna girdi 46. dk
- 79Tomás Teixeira
- 85Carlinhos AugustoO
- 10DavoF67' oyuna girdi 67. dk
- 13Eric PuertoK
- 23Duarte OliveiraD
- 28Tiago RibeiroK
Teknik direktör: José Manuel Aira
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Sporting Farense 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-1). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Penafiel için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Sporting Farense 4, Penafiel 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Penafiel 1-1 Sporting Farense.
- Form (son 5)
- GGGGB – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-4-1 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 2,99 – 3,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sporting Farense iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Penafiel bu sezon 7 maçta 2,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Farense %75, Penafiel %57. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Farense 2/4, Penafiel 5/7.
Korner ve kart
Maç başına kart: Sporting Farense 1,7, Penafiel 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 2,99, 2 – 3,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,54, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %66; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
- 13:00 Academica 4–0 Leixoes SC
- 13:00 Sporting CP B 3–0 Portimonense
- 16:00 CD Feirense 0–0 Benfica B
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
