OH Leuven 2-0 Mechelen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
OH Leuven 2–0 Mechelen (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–17, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %43–%57, korner 6–16.
Paylaş
Maç özeti
OH Leuven – Mechelen maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. Addai 50', W. Balikwisha 90+4' (OH Leuven). xG: OH Leuven 1,1 – 0,7 Mechelen.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- The King Power AT Den Dreef Stadyumu, Heverlee
Maç akışı
OH Leuven üstte · Mechelen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' oyuncu değişikliği: M. Decherf ↔ D. Praet (Mechelen)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Raman ↔ C. Van Meirvenne (Mechelen)
- 50' gol: E. Addai (OH Leuven)
- 53' sarı kart: F. Hammar (Mechelen)
- 62' sarı kart: J. Lawrence (OH Leuven)
- 72' oyuncu değişikliği: E. Addai ↔ K. Vaesen (OH Leuven)
- 72' oyuncu değişikliği: O. Gil ↔ T. Vlietinck (OH Leuven)
- 73' oyuncu değişikliği: M. Lohunanu-Mbasi ↔ H. Ozdemir (Mechelen)
- 73' oyuncu değişikliği: J. Marsa ↔ B. Antonio (Mechelen)
- 76' sarı kart: M. van Brederode (Mechelen)
- 80' sarı kart: S. Schrijvers (OH Leuven)
- 86' sarı kart: R. Mirisola (OH Leuven)
- 88' oyuncu değişikliği: F. Hammar ↔ K. Vanrafelghem (Mechelen)
- 90+3' oyuncu değişikliği: R. Nyakossi ↔ N. Dussenne (OH Leuven)
- 90+4' gol: W. Balikwisha (OH Leuven)
Maç olayları
- OH LeuvenMechelen
- Gol W. Balikwisha 2–090+4'
- R. Nyakossi ↔ N. DussenneOyuncu değişikliği90+3'
- 88'F. Hammar ↔ K. VanrafelghemOyuncu değişikliği
- R. MirisolaSarı kart86'
- S. SchrijversSarı kart80'
- 76'M. van BrederodeSarı kart
- 73'M. Lohunanu-Mbasi ↔ H. OzdemirOyuncu değişikliği
- 73'J. Marsa ↔ B. AntonioOyuncu değişikliği
- E. Addai ↔ K. VaesenOyuncu değişikliği72'
- O. Gil ↔ T. VlietinckOyuncu değişikliği72'
- J. LawrenceSarı kart62'
- 53'F. HammarSarı kart
- Gol E. Addai 1–0Asist: R. Mirisola50'
- 46'B. Raman ↔ C. Van MeirvenneOyuncu değişikliği
- 32'M. Decherf ↔ D. PraetOyuncu değişikliği
OH Leuven iç sahada (6 maç) · Mechelen deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 21 maç (2018'den beri)
6 OH Leuven6 berabere9 Mechelen
- OH Leuven iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- KV Mechelen deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- KV Mechelen, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
OH Leuven
Mechelen
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,53 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 15. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,8 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %17 1/6 |
| Geride | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Geride | %55 6/11 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
OH Leuven (11 maç)
Mechelen (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
OH Leuven (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Mechelen (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
OH Leuven
Sarı 26 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Mechelen
Sarı 19 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
OH Leuven: iç saha, 6 maç · Mechelen: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
OH Leuven – Mechelen ilk 11'ler
OH Leuven · 3-4-2-1
- 1Dani van den HeuvelK
- 5Jamie LawrenceD62' sarı kart 62. dk
- 28Ewoud PletinckxD
- 34Roggerio NyakossiD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 27Óscar GilO72' oyundan çıktı 72. dk
- 6Wouter GeorgeO
- 8Siebe SchrijversO80' sarı kart 80. dk
- 99Davis OpokuO
- 7Emmanuel AddaiF50' gol 50. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 21William BalikwishaF90+4' gol 90+4. dk
- 18Robin MirisolaF50' asist 50. dk86' sarı kart 86. dk
- 13Kiany VromanK
- 30Alessandro FontanarosaD
- 77Thibault VlietinckD72' oyuna girdi 72. dk
- 3Noë DussenneD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 24Łukasz ŁakomyO
- 48Bryang KayoO
- 17Kyan VaesenF72' oyuna girdi 72. dk
- 19Chukwubuikem IkwuemesiF
- 20Shin YamadaF
Mechelen · 3-4-1-2
- 1Ortwin De WolfK
- 20Kobe CorbanieD
- 44Mike EerdhuijzenD
- 3José MarsàD73' oyundan çıktı 73. dk
- 23Simion MichezO
- 6Fredrik HammarO53' sarı kart 53. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 30Marco DecherfO32' oyundan çıktı 32. dk
- 7Thérence KoudouO
- 9Myron Van BrederodeF76' sarı kart 76. dk
- 14Benito RamanF46' oyundan çıktı 46. dk
- 19Malcolm Lohunanu-MbasiF73' oyundan çıktı 73. dk
- 26Dennis PraetO32' oyuna girdi 32. dk
- 17Cedric Jan Van MeirvenneF46' oyuna girdi 46. dk
- 15Tijn Van IngelgomK
- 2Luc MarijnissenD
- 4Gora DioufD
- 39Massimo DecoeneO
- 29Bill AntonioF73' oyuna girdi 73. dk
- 21Halil ÖzdemirF73' oyuna girdi 73. dk
- 27Keano VanrafelghemF88' oyuna girdi 88. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOH Leuven
10. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGBG
- 01.11 St. Truiden 1–2 OH Leuven G
- 24.10 OH Leuven 2–2 Lommel United B
- 17.10 OH Leuven 1–0 Francs Borains G
- 11.10 Union St. Gilloise 1–1 OH Leuven B
- 19.09 OH Leuven 2–0 RAAL La Louvière G
Mechelen
11. sıra · 12 puan · 11 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Jupiler Pro League (Belçika) 11. hafta programında OH Leuven – Mechelen maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 20:15 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (9 puan), konuk ekip 10. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
OH Leuven son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi. Son 5 maçta Mechelen 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-5). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı.
- Sıralama
- 14. (9 p) – 10. (12 p)
- Form (son 5)
- GBGBG – GGGGB
- H2H (G-B-M)
- 6-6-9 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,10 – 3,21 – 2,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: OH Leuven 6, Mechelen 9 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2026, OH Leuven 2-2 Mechelen.
Gol istatistikleri
OH Leuven iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Mechelen dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: OH Leuven %60, Mechelen %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: OH Leuven %60, Mechelen %40. İlk yarıyı önde kapatma: OH Leuven 2/5, Mechelen 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): OH Leuven 4,4, Mechelen 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: OH Leuven 2,0, Mechelen 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,10, 0 – 3,21, 2 – 2,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar
- 18:00 Westerlo 1–5 Charleroi
- 22:45 Antwerp 2–2 Lommel SK
- 22:45 RAAL La Louviere 0–1 Cercle Brugge
