O.H. Leuven 2-2 Lommel SK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
O.H. Leuven 2–2 Lommel SK (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 21–12, isabetli şut 6–3, topa sahip olma %43–%57, korner 7–5.
Maç özeti
O.H. Leuven – Lommel SK maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Mirisola 65', E. Addai 67' (O.H. Leuven); S. Appuah 35', J. van Duiven 90+6' (Lommel SK). xG: O.H. Leuven 3,4 – 0,9 Lommel SK.
Goller ve kartlar
Maç akışı
O.H. Leuven üstte · Lommel SK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: T. Ogiwara (O.H. Leuven)
- 35' gol: S. Appuah (Lommel SK)
- 40' sarı kart: S. Adewoye (Lommel SK)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Lakomy ↔ E. Addai (O.H. Leuven)
- 45+2' sarı kart: S. Appuah (Lommel SK)
- 65' gol: R. Mirisola (O.H. Leuven)
- 67' gol: E. Addai (O.H. Leuven)
- 71' sarı kart: R. Mirisola (O.H. Leuven)
- 73' oyuncu değişikliği: J. Pelupessy ↔ T. Reyners (Lommel SK)
- 73' oyuncu değişikliği: J. Tolinsson ↔ N. Rommens (Lommel SK)
- 80' oyuncu değişikliği: R. Mirisola ↔ K. Vaesen (O.H. Leuven)
- 80' oyuncu değişikliği: D. Opoku ↔ T. Vlietinck (O.H. Leuven)
- 80' oyuncu değişikliği: S. Adewoye ↔ H. Oware (Lommel SK)
- 85' oyuncu değişikliği: S. Appuah ↔ N. Corthouts (Lommel SK)
- 90+4' oyuncu değişikliği: T. Ogiwara ↔ A. Fontanarosa (O.H. Leuven)
- 90+6' gol: J. van Duiven (Lommel SK)
Maç olayları
- O.H. LeuvenLommel SK
- 90+6'Gol J. van Duiven 2–2Asist: S. Nypan
- T. Ogiwara ↔ A. FontanarosaOyuncu değişikliği90+4'
- 85'S. Appuah ↔ N. CorthoutsOyuncu değişikliği
- R. Mirisola ↔ K. VaesenOyuncu değişikliği80'
- D. Opoku ↔ T. VlietinckOyuncu değişikliği80'
- 80'S. Adewoye ↔ H. OwareOyuncu değişikliği
- 73'J. Pelupessy ↔ T. ReynersOyuncu değişikliği
- 73'J. Tolinsson ↔ N. RommensOyuncu değişikliği
- R. MirisolaSarı kart71'
- Gol E. Addai 2–1Asist: D. Opoku67'
- Gol R. Mirisola 1–1Asist: W. Balikwisha65'
- L. Lakomy ↔ E. AddaiOyuncu değişikliği46'
- 45+2'S. AppuahSarı kart
- 40'S. AdewoyeSarı kart
- 35'Gol S. Appuah 0–1Asist: D. Konadu
- T. OgiwaraSarı kart12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,53 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 15. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 13,8 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,5 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %17 1/6 |
| Geride | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
O.H. Leuven (11 maç)
Lommel SK (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
O.H. Leuven (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Lommel SK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
O.H. Leuven
Sarı 26 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Lommel SK
Sarı 12 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
O.H. Leuven: iç saha, 6 maç · Lommel SK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
O.H. Leuven – Lommel SK ilk 11'ler
O.H. Leuven · 3-4-3
- 1Dani van den HeuvelK
- 5Jamie LawrenceD
- 28Ewoud PletinckxD
- 34Roggerio NyakossiD
- 99Davis OpokuO67' asist 67. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 6Wouter GeorgeO
- 8Siebe SchrijversO
- 26Takuya OgiwaraO12' sarı kart 12. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 24Łukasz ŁakomyF46' oyundan çıktı 46. dk
- 18Robin MirisolaF65' gol 65. dk71' sarı kart 71. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 21William BalikwishaF65' asist 65. dk
- 7Emmanuel AddaiF46' oyuna girdi 46. dk67' gol 67. dk
- 13Kiany VromanK
- 30Alessandro FontanarosaD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 77Thibault VlietinckD80' oyuna girdi 80. dk
- 72Sebastian MurruO
- 48Bryang KayoO
- 20Shin YamadaF
- 19Chukwubuikem IkwuemesiF
- 17Kyan VaesenF80' oyuna girdi 80. dk
Lommel SK · 4-2-3-1
- 23Matthias PieklakK
- 2Jason van DuivenD90+6' gol 90+6. dk
- 3Timothy EyomaD
- 14Jesper TolinssonD73' oyundan çıktı 73. dk
- 4Shawn AdewoyeD40' sarı kart 40. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 6Joey PelupessyO73' oyundan çıktı 73. dk
- 41Sverre NypanO90+6' asist 90+6. dk
- 7Juho TalvitieO
- 15Lucas SchoofsO
- 11Stredair AppuahO35' gol 35. dk45+2' sarı kart 45+2. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 9Don-Angelo KonaduF35' asist 35. dk
- 1Nikola IvezićK
- 44Isaiah Dada-MascollO
- 34Henry OwareD80' oyuna girdi 80. dk
- 47Tristan GooijerD
- 8Nicolas RommensO73' oyuna girdi 73. dk
- 10Tom ReynersO73' oyuna girdi 73. dk
- 22Đorđe GordićO
- 46Niek CorthoutsF85' oyuna girdi 85. dk
- 73Alexander ReumersF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
OH Leuven son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lommel United için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler OH Leuven 10 – Lommel United 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Temmuz 2026, OH Leuven 5-1 Lommel United.
- Sıralama
- 15. (5 p) – 10. (11 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – MGGBM
- H2H (G-B-M)
- 10-2-3 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 12,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,46 – 3,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
OH Leuven iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Lommel United dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: OH Leuven %50, Lommel United %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: OH Leuven %50, Lommel United %50. İlk yarıyı önde kapatma: OH Leuven 2/4, Lommel United 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): OH Leuven 3,8, Lommel United 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,0. Maç başına kart: OH Leuven 2,0, Lommel United 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,46, 2 – 3,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,23.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 12,0; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Antwerp 3–0 Charleroi
- 21:45 RAAL La Louviere 3–0 Zulte Waregem
- 21:45 Westerlo 4–4 SK Beveren
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
