Belçika · Jupiler Pro League · 11. hafta

RAAL La Louvière 0-1 Cercle Brugge: Maç Sonucu ve İstatistikleri

RAAL La LouvièreKorner 5Sarı kart 1
Skor 0–1 MS İY 0–1
Cercle BruggeKorner 2Sarı kart 2

RAAL La Louvière 0–1 Cercle Brugge (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–9, isabetli şut 0–4, topa sahip olma %62–%38, korner 5–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

RAAL La Louvière – Cercle Brugge maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: S. Ngoura 6' (Cercle Brugge). xG: RAAL La Louvière 2,2 – 1,0 Cercle Brugge.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stade Communal du Tivoli, La Louviere

Maç akışı

RAAL La Louvière üstteCercle Brugge altta

tahmini 0'45'90' 6' gol: S. Ngoura (Cercle Brugge)⚽24' sarı kart: L. Le Roux (Cercle Brugge)38' oyuncu değişikliği: S. Gourville ↔ P. Nkoa (RAAL La Louvière)↔39' sarı kart: H. van der Bruggen (Cercle Brugge)46' oyuncu değişikliği: S. Ngoura ↔ K. Kouassi (Cercle Brugge)↔46' oyuncu değişikliği: A. Tajaouart ↔ Z. Gruber (RAAL La Louvière)↔46' oyuncu değişikliği: T. Lutonda ↔ S. Delos (RAAL La Louvière)↔59' oyuncu değişikliği: L. Le Roux ↔ L. Mondele (Cercle Brugge)↔64' oyuncu değişikliği: D. Lamego ↔ M. Kovacs (RAAL La Louvière)↔66' sarı kart: P. Nkoa (RAAL La Louvière)72' oyuncu değişikliği: M. Courcoul ↔ E. Filet (RAAL La Louvière)↔83' oyuncu değişikliği: T. Akinsola ↔ L. Michal (Cercle Brugge)↔87' oyuncu değişikliği: V. Martens ↔ E. Kakou (Cercle Brugge)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %73 · 1 şut · 0,1
  2. 16–30'Ev %58 · 2 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dep %57 · 2 şut · 0,2
  4. 46–60'Ev %60 · 5 şut · 1,7
  5. 61–75'Ev %62 · 0 şut · 0,0
  6. 76–90+'Ev %70 · 5 şut · 0,4

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). İlk 12 dakika tahmini: istatistik 12. dakikada gelmeye başladı, o ana kadarki toplam bu aralığa eşit dağıtıldı. Ev = RAAL La Louvière, Dep = Cercle Brugge.

Maç olayları

  1. RAAL La LouvièreCercle Brugge
  2. 87'V. Martens ↔ E. KakouOyuncu değişikliği
  3. 83'T. Akinsola ↔ L. MichalOyuncu değişikliği
  4. L. RousseauKaçan penaltı80'
  5. M. Courcoul ↔ E. FiletOyuncu değişikliği72'
  6. P. NkoaSarı kart66'
  7. D. Lamego ↔ M. KovacsOyuncu değişikliği64'
  8. 59'L. Le Roux ↔ L. MondeleOyuncu değişikliği
  9. T. Lutonda ↔ S. DelosOyuncu değişikliği46'
  10. A. Tajaouart ↔ Z. GruberOyuncu değişikliği46'
  11. 46'S. Ngoura ↔ K. KouassiOyuncu değişikliği
  12. M. IsahKaçan penaltı45+6'
  13. 39'H. van der BruggenSarı kart
  14. S. Gourville ↔ P. NkoaOyuncu değişikliği38'
  15. 24'L. Le RouxSarı kart
  16. 6'Gol S. Ngoura 0–1Asist: G. Magnee
Maç özeti

Ev sahibi

RAAL La Louvière

17. sıra · 7 puan

MMGGM

Deplasman

Cercle Brugge

15. sıra · 9 puan

MMGMG

RAAL La Louvière iç sahada (6 maç) · Cercle Brugge deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,67 Gol atma maç başı 1,33
1,50 Gol yeme maç başı 2,00
%33 Gol yememe maçların %17
%50 KG Var maçların %67
%83 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 4 maç (2025'ten beri)

3 RAAL La Louvière0 berabere1 Cercle Brugge

  • RAAL La Louvière iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Cercle Brugge deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • RAAL La Louvière, iç saha maçlarında 6 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%83).

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

RAAL La Louvière

Cercle Brugge

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

RAAL La LouvièreCercle Brugge
62%Topa sahip olma38%
2,18Beklenen gol (xG)1,02
13Toplam şut9
0İsabetli şut4
6İsabetsiz şut4
7Engellenen şut1
9Ceza sahası içi şut7
4Ceza sahası dışı şut2
5Korner2
1Ofsayt1
7Faul16
1Sarı kart2
3Kurtarış0
437Pas275
366İsabetli pas206
84%Pas isabeti75%
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%18 2/11%33 2/6
Beraberlik%9 1/11%17 1/6
Mağlubiyet%73 8/11%50 3/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%18 2/11%17 1/6
Beraberlik%27 3/11%33 2/6
Mağlubiyet%55 6/11%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç2,18 (24 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,58 yüksek1,50 (9 gol)
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,35 düşük1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,00 (22 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,40 yüksek2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%45 5/11ligde 11. · lig ortalamasında%50 3/6
1,5 Üst%91 10/11%83 5/6
2,5 Üst%73 8/11ligde 4.–5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%36 4/11%33 2/6
Gol yememe%18 2/11%33 2/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%64 7/11ligde 2.–4. · lig ortalamasından 15 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%73 8/11%67 4/6
2,5 Üst%64 7/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında%50 3/6
3,5 Üst%36 4/11%50 3/6
Gol yememe%9 1/11%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,87,7
7,5 Üst%73 8/11%67 4/6
8,5 Üst%45 5/11%33 2/6
9,5 Üst%27 3/11%17 1/6
10,5 Üst%18 2/11%0 0/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,211,8
7,5 Üst%91 10/11%83 5/6
8,5 Üst%64 7/11%67 4/6
9,5 Üst%64 7/11%67 4/6
10,5 Üst%55 6/11%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı kart4,33,5
2,5 Üst%91 10/11%83 5/6
3,5 Üst%73 8/11%67 4/6
4,5 Üst%45 5/11%17 1/6
5,5 Üst%27 3/11%0 0/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart3,43,3
2,5 Üst%73 8/11%67 4/6
3,5 Üst%36 4/11%33 2/6
4,5 Üst%36 4/11%33 2/6
5,5 Üst%9 1/11%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,19,7
6,5 Üst%82 9/11%83 5/6
7,5 Üst%82 9/11%83 5/6
8,5 Üst%55 6/11%50 3/6
9,5 Üst%36 4/11%50 3/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,29,0
6,5 Üst%64 7/11%67 4/6
7,5 Üst%64 7/11%67 4/6
8,5 Üst%45 5/11%33 2/6
9,5 Üst%36 4/11%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

RAAL La Louvière
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%27 3/11%50 3/6
Berabere%27 3/11%17 1/6
Geride%45 5/11%33 2/6
Cercle Brugge
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%27 3/11%33 2/6
Berabere%27 3/11%17 1/6
Geride%45 5/11%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

RAAL La Louvière (11 maç)

1/121/X11/20X/10X/X0X/232/102/X02/25

Cercle Brugge (11 maç)

1/111/X01/22X/11X/X1X/212/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

RAAL La Louvière (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 1
31-45 3 4
46-60 1 4
61-75 2 4
76-90 2 4

Cercle Brugge (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 2
31-45 1 2
46-60 1 3
61-75 3 3
76-90 2 5

Kartlar

RAAL La Louvière

Sarı 25 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,3)

Cercle Brugge

Sarı 15 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

RAAL La Louvière: iç saha, 6 maç · Cercle Brugge: dış saha, 6 maç

RAAL La LouvièreCercle Brugge
%43,5Topa sahip olma%38,0
2,01Beklenen gol (xG)1,45
15,3Toplam şut10,8
4,7İsabetli şut3,7
10,0Ceza sahası içi şut7,5
4,2Korner5,2
374Pas314
%78Pas isabeti%72
3,5Kurtarış3,2
12,0Faul15,2
2,0Ofsayt1,2
2,2Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,85Rakibin xG'si2,08
13,7Rakibin şutu16,8
5,0Rakibin isabetli şutu5,3
3,5Rakibin korneri6,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

RAAL La Louvière – Cercle Brugge ilk 11'ler

RAAL La Louvière · 5-3-2

  1. 21Marcos Hernán PeanoK
  2. 3Nolan GillotD
  3. 4Wagane FayeD
  4. 22Siad GourvilleD38' oyundan çıktı 38. dk
  5. 25Djibril LamegoD64' oyundan çıktı 64. dk
  6. 5Thierry LutondaD46' oyundan çıktı 46. dk
  7. 29Marius CourcoulO72' oyundan çıktı 72. dk
  8. 10Mame WadeO
  9. 78Anas TajaouartO46' oyundan çıktı 46. dk
  10. 90Léandro RousseauF
  11. 11Mustapha IsahF
Yedekler

Cercle Brugge · 3-4-2-1

  1. 1Gaëtan CouckeK
  2. 2Ibrahim DiakitéD
  3. 24Geoffrey KondoD
  4. 33Royer CaicedoD
  5. 30Tunde AkinsolaO83' oyundan çıktı 83. dk
  6. 18Luke Le RouxO24' sarı kart 24. dk59' oyundan çıktı 59. dk
  7. 28Hannes Van Der BruggenO39' sarı kart 39. dk
  8. 12Valy KonatéO
  9. 71Viggo MartensF87' oyundan çıktı 87. dk
  10. 15Gary MagneeF6' asist 6. dk
  11. 9Steve NgouraF6' gol 6. dk46' oyundan çıktı 46. dk
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

RAAL La Louvière

17. sıra · 7 puan · 11 maç · averaj -11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 01.11 Charleroi 5–2 RAAL La Louvière M
  2. 24.10 RAAL La Louvière 3–0 Zulte Waregem G
  3. 17.10 RAAL La Louvière 4–0 Liège G
  4. 10.10 RAAL La Louvière 1–4 Club Brugge KV M
  5. 02.10 Dunkerque Hazırlık 0–4 RAAL La Louvière G
  6. 19.09 OH Leuven 2–0 RAAL La Louvière M
Deplasman

Cercle Brugge

15. sıra · 9 puan · 11 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG

  1. 01.11 Cercle Brugge 2–1 Antwerp G
  2. 25.10 Union St. Gilloise 5–2 Cercle Brugge M
  3. 16.10 Sporting Hasselt 1–2 Cercle Brugge G
  4. 10.10 Cercle Brugge 1–2 Anderlecht M
  5. 19.09 Charleroi 3–2 Cercle Brugge M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Jupiler Pro League (Belçika) 11. hafta programında RAAL La Louvière – Cercle Brugge maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 22:45 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (7 puan), konuk ekip 17. sırada (6 puan).

Form (son 5 maç)

RAAL La Louvière için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 10, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cercle Brugge için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
16. (7 p) – 17. (6 p)
Form (son 5)
MGGMM – GMGMM
H2H (G-B-M)
3-0-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
Korner ort. (maç)
10,1
iddaa MS 1-0-2
2,34 – 3,07 – 2,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler RAAL La Louvière 3 – Cercle Brugge 1; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,75 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, RAAL La Louvière 4-1 Cercle Brugge.

Gol istatistikleri

RAAL La Louvière iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi; Cercle Brugge dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: RAAL La Louvière %60, Cercle Brugge %80. İlk yarıyı önde kapatma: RAAL La Louvière 3/5, Cercle Brugge 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): RAAL La Louvière 3,8, Cercle Brugge 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: RAAL La Louvière 2,4, Cercle Brugge 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 3,07, 2 – 2,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · RAAL La Louvière2,34
X · Beraberlik3,07
2 · Cercle Brugge2,52

2,5 Alt / Üst

Alt1,67
Üst1,81

Karşılıklı gol

Var1,62
Yok1,88
Tüm marketler (26)

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,220 ve 21,38

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,841 ve Yok4,220 ve Var4,110 ve Yok10,302 ve Var5,182 ve Yok4,57

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,30Yok1,09

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,29Üst2,67

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,6903,9421,35

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,37

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet8,49Hayır–

Alt/Üst 3.5

Alt1,20Üst3,15

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,99Eşit3,212.1,98

1. Yarı Sonucu

12,9802,0023,18

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,52Üst2,02

2. Yarı Sonucu

12,6702,3622,83

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,57Üst1,96

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,300 ve Alt3,912 ve Alt5,651 ve Üst3,920 ve Üst11,802 ve Üst4,27

Alt/Üst 1.5

Alt3,20Üst1,19

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,791/013,501/231,500/15,720/04,620/26,062/129,502/013,602/24,15

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,19Üst ve Var2,10Alt ve Yok2,20Üst ve Yok10,80

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var20,201 ve Yok3,360 ve Var7,290 ve Yok2,612 ve Var21,402 ve Yok3,57

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,201 ve 21,530 ve 21,23

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet9,40Hayır–

Toplam Gol

0-1 gol3,132-3 gol1,824-5 gol3,796+ gol16,00

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,25

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,68

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,65Üst1,30

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,63Üst1,75

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,68Üst1,69

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar