Kortrijk 1-3 Mechelen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kortrijk 1–3 Mechelen (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–13, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %40–%60, korner 2–3.
Maç özeti
Kortrijk – Mechelen maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: T. Ambrose 53' (Kortrijk); M. van Brederode 69', M. Fofana (kendi kalesine) 72', B. Lambert (kendi kalesine) 90+1' (Mechelen). xG: Kortrijk 1,1 – 1,2 Mechelen.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Kortrijk üstte · Mechelen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' sarı kart: M. Anderson (Kortrijk)
- 23' sarı kart: M. Eerdhuijzen (Mechelen)
- 30' sarı kart: A. Drouhin (Kortrijk)
- 53' gol: T. Ambrose (Kortrijk)
- 56' sarı kart: T. Koudou (Mechelen)
- 59' oyuncu değişikliği: M. Decherf ↔ D. Praet (Mechelen)
- 59' oyuncu değişikliği: B. Raman ↔ C. Van Meirvenne (Mechelen)
- 66' kırmızı kart: J. Ndjeungoue (Kortrijk)
- 69' gol: M. van Brederode (Mechelen)
- 69' oyuncu değişikliği: S. Campbell ↔ B. Lambert (Kortrijk)
- 71' sarı kart: M. Fofana (Kortrijk)
- 72' kendi kalesine gol: M. Fofana (Mechelen)
- 78' oyuncu değişikliği: T. Ambrose ↔ J. van Landschoot (Kortrijk)
- 79' oyuncu değişikliği: G. Koyalipou ↔ S. Ogbuehi (Kortrijk)
- 79' oyuncu değişikliği: B. Dejaegere ↔ R. Storman (Kortrijk)
- 81' sarı kart: R. Storman (Kortrijk)
- 82' oyuncu değişikliği: M. Lohunanu-Mbasi ↔ H. Ozdemir (Mechelen)
- 82' oyuncu değişikliği: M. Eerdhuijzen ↔ L. Marijnissen (Mechelen)
- 86' oyuncu değişikliği: H. Murray-Campbell ↔ N. Mehssatou Sepulveda (Kortrijk)
- 90+1' kendi kalesine gol: B. Lambert (Mechelen)
Maç olayları
- KortrijkMechelen
- 90+1'Kendi kalesine gol B. Lambert 1–3Kendi kalesine
- H. Murray-Campbell ↔ N. Mehssatou SepulvedaOyuncu değişikliği86'
- 82'M. Lohunanu-Mbasi ↔ H. OzdemirOyuncu değişikliği
- 82'M. Eerdhuijzen ↔ L. MarijnissenOyuncu değişikliği
- R. StormanSarı kart81'
- G. Koyalipou ↔ S. OgbuehiOyuncu değişikliği79'
- B. Dejaegere ↔ R. StormanOyuncu değişikliği79'
- T. Ambrose ↔ J. van LandschootOyuncu değişikliği78'
- 72'Kendi kalesine gol M. Fofana 1–2Kendi kalesine
- M. FofanaSarı kart71'
- 69'Gol M. van Brederode 1–1
- S. Campbell ↔ B. LambertOyuncu değişikliği69'
- J. NdjeungoueKırmızı kart66'
- 59'M. Decherf ↔ D. PraetOyuncu değişikliği
- 59'B. Raman ↔ C. Van MeirvenneOyuncu değişikliği
- 56'T. KoudouSarı kart
- Gol T. Ambrose 1–0Asist: M. Fofana53'
- A. DrouhinSarı kart30'
- 23'M. EerdhuijzenSarı kart
- M. AndersonSarı kart20'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %80 8/10 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,40 (4 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,22 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,20 (22 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,60 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (20 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %80 4/5 |
| Geride | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Geride | %55 6/11 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kortrijk (10 maç)
Mechelen (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kortrijk (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Mechelen (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Kortrijk
Sarı 23 · Kırmızı 4 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Mechelen
Sarı 19 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kortrijk: iç saha, 5 maç · Mechelen: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kortrijk – Mechelen ilk 11'ler
Kortrijk · 4-3-3
- 31Marko IlićK
- 15Mohamed FofanaD
- 21Axel DrouhinD30' sarı kart 30. dk
- 5James NdjeungoueD66' kırmızı kart 66. dk
- 3Matthew AndersonD20' sarı kart 20. dk
- 19Brecht DejaegereO79' oyundan çıktı 79. dk
- 4Harrison Murray-CampbellO86' oyundan çıktı 86. dk
- 70Anthony PhilipsO
- 11Shandre CampbellF69' oyundan çıktı 69. dk
- 10Goduine KoyalipouF79' oyundan çıktı 79. dk
- 68Thierry AmbroseF53' gol 53. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 1Patrik Sigurdur GunnarssonK
- 36Rudy KohonD
- 22Gilles RuyssenD
- 35Boris LambertO69' oyuna girdi 69. dk90+1' kendi kalesine 90+1. dk
- 8Nayel MehssatouO86' oyuna girdi 86. dk
- 14Lenn De SmetF
- 17Rok ŠtormanO79' oyuna girdi 79. dk81' sarı kart 81. dk
- 18Jellert Van LandschootF78' oyuna girdi 78. dk
- 90Sixtus OgbuehiF79' oyuna girdi 79. dk
Mechelen · 3-4-1-2
- 1Ortwin De WolfK
- 20Kobe CorbanieD
- 44Mike EerdhuijzenD23' sarı kart 23. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 3José MarsàD
- 23Simion MichezO
- 6Fredrik HammarO
- 30Marco DecherfO59' oyundan çıktı 59. dk
- 7Thérence KoudouO56' sarı kart 56. dk
- 9Myron Van BrederodeF69' gol 69. dk
- 14Benito RamanF59' oyundan çıktı 59. dk
- 19Malcolm Lohunanu-MbasiF82' oyundan çıktı 82. dk
- 13Nacho MirasK
- 2Luc MarijnissenD82' oyuna girdi 82. dk
- 4Gora DioufD
- 39Massimo DecoeneO
- 17Cedric Jan Van MeirvenneF59' oyuna girdi 59. dk
- 26Dennis PraetO59' oyuna girdi 59. dk
- 29Bill AntonioF
- 11Bilal BafdiliO
- 21Halil ÖzdemirF82' oyuna girdi 82. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kortrijk 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-9). Son 5 maçta Mechelen 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Kortrijk 4, Mechelen 11 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Kasım 2024, Kortrijk 3-1 Mechelen.
- Sıralama
- 18. (4 p) – 14. (9 p)
- Form (son 5)
- BMBGM – GGGBM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-11 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,15 – 3,15 – 2,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kortrijk iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Mechelen dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kortrijk %25, Mechelen %25. İlk yarıyı önde kapatma: Kortrijk 0/4, Mechelen 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kortrijk 4,2, Mechelen 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Kortrijk 2,5, Mechelen 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 3,15, 2 – 2,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
