← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 10. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

St. Truidense 1-2 O.H. Leuven: Maç Sonucu ve İstatistikleri

St. Truidense
1–2İY 0–0
O.H. Leuven
Maç sonu

St. Truidense 1–2 O.H. Leuven (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–20, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %61–%39, korner 11–9.

Maç özeti

St. Truidense – O.H. Leuven maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: N. Mbuku 46' (St. Truidense); R. Mirisola 53', D. Opoku 81' (O.H. Leuven). xG: St. Truidense 3,6 – 1,5 O.H. Leuven.

Goller ve kartlar

Maç akışı

St. Truidense üstte · O.H. Leuven altta

01530İY607590 46' oyuncu değişikliği: K. Takai ↔ S. Taniguchi (St. Truidense)↔46' gol: N. Mbuku (St. Truidense)53' gol: R. Mirisola (O.H. Leuven)55' sarı kart: J. Lawrence (O.H. Leuven)67' oyuncu değişikliği: R. Merlen ↔ S. Shinkawa (St. Truidense)↔67' oyuncu değişikliği: I. Sebaoui ↔ K. Matsuzawa (St. Truidense)↔67' oyuncu değişikliği: E. Addai ↔ K. Vaesen (O.H. Leuven)↔72' oyuncu değişikliği: F. Soelle ↔ S. Bazdar (St. Truidense)↔73' oyuncu değişikliği: T. Ogiwara ↔ T. Vlietinck (O.H. Leuven)↔81' gol: D. Opoku (O.H. Leuven)84' oyuncu değişikliği: J. Pupe ↔ A. Muja (St. Truidense)↔84' sarı kart: K. Matsuzawa (St. Truidense)88' sarı kart: D. Opoku (O.H. Leuven)90+3' sarı kart: R. Nyakossi (O.H. Leuven)90+5' sarı kart: T. Simons (O.H. Leuven)90+5' oyuncu değişikliği: W. George ↔ L. Lakomy (O.H. Leuven)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 46' oyuncu değişikliği: K. Takai ↔ S. Taniguchi (St. Truidense)
  • 46' gol: N. Mbuku (St. Truidense)
  • 53' gol: R. Mirisola (O.H. Leuven)
  • 55' sarı kart: J. Lawrence (O.H. Leuven)
  • 67' oyuncu değişikliği: R. Merlen ↔ S. Shinkawa (St. Truidense)
  • 67' oyuncu değişikliği: I. Sebaoui ↔ K. Matsuzawa (St. Truidense)
  • 67' oyuncu değişikliği: E. Addai ↔ K. Vaesen (O.H. Leuven)
  • 72' oyuncu değişikliği: F. Soelle ↔ S. Bazdar (St. Truidense)
  • 73' oyuncu değişikliği: T. Ogiwara ↔ T. Vlietinck (O.H. Leuven)
  • 81' gol: D. Opoku (O.H. Leuven)
  • 84' oyuncu değişikliği: J. Pupe ↔ A. Muja (St. Truidense)
  • 84' sarı kart: K. Matsuzawa (St. Truidense)
  • 88' sarı kart: D. Opoku (O.H. Leuven)
  • 90+3' sarı kart: R. Nyakossi (O.H. Leuven)
  • 90+5' sarı kart: T. Simons (O.H. Leuven)
  • 90+5' oyuncu değişikliği: W. George ↔ L. Lakomy (O.H. Leuven)

Maç olayları

  1. St. TruidenseO.H. Leuven
  2. 90+5'T. SimonsSarı kart
  3. 90+5'W. George ↔ L. LakomyOyuncu değişikliği
  4. 90+3'R. NyakossiSarı kart
  5. 88'D. OpokuSarı kart
  6. J. Pupe ↔ A. MujaOyuncu değişikliği84'
  7. K. MatsuzawaSarı kart84'
  8. 81'Gol D. Opoku 1–2Asist: W. George
  9. 73'T. Ogiwara ↔ T. VlietinckOyuncu değişikliği
  10. F. Soelle ↔ S. BazdarOyuncu değişikliği72'
  11. R. Merlen ↔ S. ShinkawaOyuncu değişikliği67'
  12. I. Sebaoui ↔ K. MatsuzawaOyuncu değişikliği67'
  13. 67'E. Addai ↔ K. VaesenOyuncu değişikliği
  14. 55'J. LawrenceSarı kart
  15. 53'Gol R. Mirisola 1–1Asist: S. Schrijvers
  16. K. Takai ↔ S. TaniguchiOyuncu değişikliği46'
  17. Gol N. Mbuku 1–0Asist: F. Soelle46'
  18. N. MbukuKaçan penaltı32'
  19. I. SebaouiKaçan penaltı24'

Maç istatistikleri

St. TruidenseO.H. Leuven
61%Topa sahip olma39%
3,63Beklenen gol (xG)1,47
22Toplam şut20
7İsabetli şut3
6İsabetsiz şut9
9Engellenen şut8
17Ceza sahası içi şut10
5Ceza sahası dışı şut10
11Korner9
0Ofsayt2
9Faul11
1Sarı kart4
2Kurtarış6
452Pas288
392İsabetli pas233
87%Pas isabeti81%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%60 3/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,80 (18 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,18 yüksek1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,10 (21 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,50 yüksek1,60 (8 gol)
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,53 düşük0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10ligde 5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%70 7/10ligde 6.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%20 1/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11ligde 6.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%91 10/11%80 4/5
2,5 Üst%55 6/11ligde 15. · lig ortalamasından 11 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%18 2/11%20 1/5
Gol yememe%18 2/11%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,512,4
7,5 Üst%70 7/10%80 4/5
8,5 Üst%50 5/10%60 3/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5
10,5 Üst%30 3/10%40 2/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)13,813,6
7,5 Üst%100 11/11%100 5/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%73 8/11%80 4/5
10,5 Üst%73 8/11%80 4/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,43,0
2,5 Üst%70 7/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
4,5 Üst%20 2/10%20 1/5
5,5 Üst%10 1/10%0 0/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart4,03,8
2,5 Üst%91 10/11%100 5/5
3,5 Üst%82 9/11%80 4/5
4,5 Üst%27 3/11%0 0/5
5,5 Üst%18 2/11%0 0/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,68,8
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%50 5/10%40 2/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut7,88,2
6,5 Üst%55 6/11%60 3/5
7,5 Üst%55 6/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%60 3/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

St. Truidense
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%50 5/10%60 3/5
O.H. Leuven
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%27 3/11%20 1/5
Berabere%45 5/11%80 4/5
Geride%27 3/11%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

St. Truidense (10 maç)

1/121/X11/20X/10X/X0X/222/102/X12/24

O.H. Leuven (11 maç)

1/111/X21/20X/12X/X0X/232/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

St. Truidense (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 2
31-45 1 3
46-60 3 6
61-75 3 2
76-90 4 1

O.H. Leuven (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 2
31-45 2 1
46-60 2 4
61-75 3 2
76-90 3 6

Kartlar

St. Truidense

Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)

O.H. Leuven

Sarı 26 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

St. Truidense: iç saha, 5 maç · O.H. Leuven: dış saha, 5 maç

St. TruidenseO.H. Leuven
%61,0Topa sahip olma%44,8
2,21Beklenen gol (xG)1,12
20,8Toplam şut13,8
4,6İsabetli şut2,8
15,6Ceza sahası içi şut9,2
8,4Korner4,2
578Pas393
%86Pas isabeti%78
2,6Kurtarış3,6
11,8Faul11,2
1,0Ofsayt1,4
1,4Sarı kart2,4
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,57Rakibin xG'si2,38
14,0Rakibin şutu19,2
4,2Rakibin isabetli şutu5,4
4,0Rakibin korneri9,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

St. Truidense – O.H. Leuven ilk 11'ler

St. Truidense · 4-2-3-1

  1. 16Léo KokuboK
  2. 3Taiga HataD
  3. 4Kota TakaiD46' oyundan çıktı 46. dk
  4. 26Visar MusliuD
  5. 23Joedrick PupeD84' oyundan çıktı 84. dk
  6. 18Nelson IshiwatariO
  7. 8Abdoulaye SissakoO
  8. 11Nathanaël MbukuO46' gol 46. dk
  9. 14Ryan MerlenO67' oyundan çıktı 67. dk
  10. 10Ilias SebaouiO67' oyundan çıktı 67. dk
  11. 19Frederic Soelle SoelleF46' asist 46. dk72' oyundan çıktı 72. dk
Yedekler

O.H. Leuven · 3-4-3

  1. 1Dani van den HeuvelK
  2. 5Jamie LawrenceD55' sarı kart 55. dk
  3. 28Ewoud PletinckxD
  4. 34Roggerio NyakossiD90+3' sarı kart 90+3. dk
  5. 99Davis OpokuO81' gol 81. dk88' sarı kart 88. dk
  6. 6Wouter GeorgeO81' asist 81. dk90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
  7. 8Siebe SchrijversO53' asist 53. dk
  8. 26Takuya OgiwaraO73' oyundan çıktı 73. dk
  9. 7Emmanuel AddaiF67' oyundan çıktı 67. dk
  10. 18Robin MirisolaF53' gol 53. dk
  11. 21William BalikwishaF
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

St. Truiden son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 8 gol yedi. OH Leuven son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: St. Truiden 6, OH Leuven 4 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ocak 2026, St. Truiden 1-0 OH Leuven.

Sıralama
14. (8 p) – 16. (6 p)
Form (son 5)
MGGGM – BGBGB
H2H (G-B-M)
6-5-4 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
1,56 – 3,82 – 4,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

St. Truiden iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; OH Leuven dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: St. Truiden %50, OH Leuven %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: St. Truiden %25, OH Leuven %50. İlk yarıyı önde kapatma: St. Truiden 1/4, OH Leuven 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): St. Truiden 6,8, OH Leuven 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: St. Truiden 1,5, OH Leuven 2,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,82, 2 – 4,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,06.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,56X3,8224,19

Çifte şans

1X1,11121,15X21,96

Karşılıklı gol

Var1,53Yok2,06

1,5 Alt / Üst

Alt4,37Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt2,11Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,36

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.