← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 8. hafta11 Ekim 2026 · 20:15 TSİ

Mechelen 4-3 St. Truidense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mechelen
4–3İY 3–1
St. Truidense
Maç sonu

Mechelen 4–3 St. Truidense (11 Ekim 2026). İlk yarı 3–1.

Maç özeti

Mechelen – St. Truidense maçı 4-3 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%40 2/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%60 6/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,44 düşük1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,82 (20 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,22 yüksek2,20 (11 gol)
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,80 (18 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,18 yüksek2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç2,10 (21 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,50 yüksek2,60 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%36 4/11ligde 13.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%73 8/11%60 3/5
2,5 Üst%45 5/11ligde 17.–18. · lig ortalamasından 20 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Gol yememe%18 2/11%20 1/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10ligde 5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%80 4/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%70 7/10ligde 6.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%80 4/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,010,8
7,5 Üst%55 6/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%80 4/5
9,5 Üst%55 6/11%80 4/5
10,5 Üst%45 5/11%60 3/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,58,6
7,5 Üst%70 7/10%60 3/5
8,5 Üst%50 5/10%40 2/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5
10,5 Üst%30 3/10%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,65,4
2,5 Üst%82 9/11%100 5/5
3,5 Üst%73 8/11%80 4/5
4,5 Üst%64 7/11%80 4/5
5,5 Üst%36 4/11%40 2/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,43,8
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
4,5 Üst%20 2/10%20 1/5
5,5 Üst%10 1/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,38,6
6,5 Üst%82 9/11%100 5/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%40 2/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,610,4
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%50 5/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mechelen
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%18 2/11%40 2/5
Berabere%27 3/11%0 0/5
Geride%55 6/11%60 3/5
St. Truidense
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%50 5/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mechelen (11 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/212/102/X22/24

St. Truidense (10 maç)

1/121/X11/20X/10X/X0X/222/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mechelen (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 2
31-45 1 5
46-60 1 1
61-75 0 2
76-90 2 3

St. Truidense (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 2
31-45 1 3
46-60 3 6
61-75 3 2
76-90 4 1

Kartlar

Mechelen

Sarı 19 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,7)

St. Truidense

Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Mechelen: iç saha, 5 maç · St. Truidense: dış saha, 5 maç

MechelenSt. Truidense
%44,2Topa sahip olma%51,4
1,12Beklenen gol (xG)1,88
11,6Toplam şut13,6
3,0İsabetli şut4,8
8,0Ceza sahası içi şut8,8
5,0Korner4,0
369Pas483
%73Pas isabeti%81
3,2Kurtarış4,0
12,2Faul9,8
2,6Ofsayt1,6
1,6Sarı kart2,6
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,61Rakibin xG'si2,00
17,6Rakibin şutu15,0
5,6Rakibin isabetli şutu5,6
5,8Rakibin korneri4,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,85X3,2922,09

Çifte şans

1X1,52121,22X21,28

Karşılıklı gol

Var1,45Yok2,28

1,5 Alt / Üst

Alt4,38Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.