Niigata 1-0 Imabari: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Niigata 1–0 Imabari (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Niigata – Imabari maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: K. Kuwayama 56' (Niigata).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Denka Big Swan Stadyumu, Niigata
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Niigata üstte · Imabari altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 50' sarı kart: K. Mochii (Imabari)
- 56' gol: K. Kuwayama (Niigata)
- 58' oyuncu değişikliği: M. Sato ↔ T. Kato (Niigata)
- 58' oyuncu değişikliği: C. Konagaya ↔ K. Shimabuku (Niigata)
- 62' oyuncu değişikliği: K. Kikuchi ↔ R. Shiraishi (Imabari)
- 62' oyuncu değişikliği: K. Mochii ↔ K. Mori (Imabari)
- 69' sarı kart: K. Shimabuku (Niigata)
- 69' oyuncu değişikliği: T. Osawa ↔ Y. Hoshi (Niigata)
- 70' oyuncu değişikliği: K. Furuyama ↔ Wesley Tanque (Imabari)
- 70' oyuncu değişikliği: H. Shibano ↔ T. Nakai (Imabari)
- 76' oyuncu değişikliği: T. Yamada ↔ Y. Komai (Imabari)
- 77' sarı kart: K. Funaki (Niigata)
- 81' sarı kart: K. Kushibiki (Imabari)
- 83' oyuncu değişikliği: K. Kasai ↔ Danilo Gomes (Niigata)
- 83' oyuncu değişikliği: Y. Wakatsuki ↔ Iury Castilho (Niigata)
- 85' sarı kart: R. Umeki (Imabari)
Maç olayları
- NiigataImabari
- 85'R. UmekiSarı kart
- K. Kasai ↔ Danilo GomesOyuncu değişikliği83'
- Y. Wakatsuki ↔ Iury CastilhoOyuncu değişikliği83'
- 81'K. KushibikiSarı kart
- K. FunakiSarı kart77'
- 76'T. Yamada ↔ Y. KomaiOyuncu değişikliği
- 70'K. Furuyama ↔ Wesley TanqueOyuncu değişikliği
- 70'H. Shibano ↔ T. NakaiOyuncu değişikliği
- K. ShimabukuSarı kart69'
- T. Osawa ↔ Y. HoshiOyuncu değişikliği69'
- 62'K. Kikuchi ↔ R. ShiraishiOyuncu değişikliği
- 62'K. Mochii ↔ K. MoriOyuncu değişikliği
- M. Sato ↔ T. KatoOyuncu değişikliği58'
- C. Konagaya ↔ K. ShimabukuOyuncu değişikliği58'
- Gol K. Kuwayama 1–0Asist: K. Kasai56'
- 50'K. MochiiSarı kart
Niigata iç sahada (9 maç) · Imabari deplasmanda (9 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2026'dan beri)
2 Niigata0 berabere0 Imabari
- Albirex Niigata iç sahada 9 maçta 8 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Imabari deplasmanda 9 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Imabari, deplasman maçlarında 9 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %89 8/9 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %0 0/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %22 2/9 |
| Beraberlik | %19 3/16 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %63 10/16 | %67 6/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,67 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol) | 0,89 (8 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (16 gol) | 0,89 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (32 gol) | 1,78 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %11 1/9 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %0 0/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %33 3/9 |
| Berabere | %63 10/16 | %67 6/9 |
| Geride | %19 3/16 | %0 0/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 4/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %44 7/16 | %33 3/9 |
| Geride | %31 5/16 | %22 2/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Niigata (16 maç)
Imabari (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Niigata (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Imabari (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 8 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
Niigata
Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)
Imabari
Sarı 27 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNiigata
1. sıra · 32 puan · 16 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG
- 03.11 Ventforet Kofu 0–1 Niigata G
- 31.10 Niigata 2–3 Kataller Toyama M
- 25.10 Niigata 2–1 Vegalta Sendai G
- 21.10 Niigata 2–1 Sagan Tosu G
- 17.10 Oita Trinita 5–1 Niigata M
Imabari
19. sıra · 12 puan · 16 maç · averaj -16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBM
- 03.11 Imabari 0–4 Consadole Sapporo M
- 31.10 Imabari 1–1 Ventforet Kofu B
- 25.10 Blaublitz Akita 1–0 Imabari M
- 21.10 Vegalta Sendai 3–1 Imabari M
- 17.10 Imabari 3–3 Vanraure Hachinohe B
Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Niigata ile Imabari, J2 League (Japonya) 16. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (29 puan), konuk ekip 19. sırada (12 puan).
Form (son 5 maç)
Niigata için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Imabari için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 12.
- Sıralama
- 1. (29 p) – 19. (12 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – MBMMB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,67 – 3,30 – 3,37
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Niigata 2 – Imabari 0; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Nisan 2026, Niigata 1-0 Imabari.
Gol istatistikleri
Niigata iç saha 8 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Imabari dış saha 8 maçta 1,00 attı, 1,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Niigata %75, Imabari %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Niigata %75, Imabari %75. İlk yarıyı önde kapatma: Niigata 3/8, Imabari 4/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 3,30, 2 – 3,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Japonya · J2 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 16 | -1 | 32 |
| 2 | Yokohama FC | 16 | +15 | 31 |
| 3 | Kataller Toyama | 16 | +14 | 31 |
| 4 | Tegevajaro Miyazaki | 16 | +9 | 29 |
| 5 | Omiya Ardija | 15 | +9 | 27 |
| 6 | Vegalta Sendai | 15 | +9 | 27 |
| 7 | Iwaki | 16 | +4 | 23 |
| 8 | Consadole Sapporo | 15 | +2 | 23 |
| 9 | Oita Trinita | 16 | +5 | 22 |
| 10 | Jubilo Iwata | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Shonan Bellmare | 15 | +1 | 22 |
| 12 | Blaublitz Akita | 16 | 0 | 20 |
| 13 | Sagan Tosu | 16 | -3 | 20 |
| 14 | Montedio Yamagata | 16 | -2 | 19 |
| 15 | Tokushima Vortis | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Fujieda MYFC | 16 | -4 | 16 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 15 | -14 | 14 |
| 18 | Tochigi City | 15 | -7 | 12 |
| 19 | Imabari | 16 | -16 | 12 |
| 20 | Ventforet Kofu | 15 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 9 | +7 | 24 |
| 2 | Tegevajaro Miyazaki | 9 | +7 | 18 |
| 3 | Blaublitz Akita | 9 | +5 | 18 |
| 4 | Yokohama FC | 7 | +12 | 16 |
| 5 | Iwaki | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Oita Trinita | 8 | +8 | 15 |
| 7 | Omiya Ardija | 8 | +5 | 15 |
| 8 | Sagan Tosu | 8 | +3 | 15 |
| 9 | Consadole Sapporo | 7 | -1 | 13 |
| 10 | Vegalta Sendai | 7 | +4 | 12 |
| 11 | Montedio Yamagata | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Jubilo Iwata | 7 | +2 | 11 |
| 13 | Kataller Toyama | 8 | +3 | 10 |
| 14 | Fujieda MYFC | 8 | +2 | 10 |
| 15 | Tokushima Vortis | 8 | +1 | 10 |
| 16 | Shonan Bellmare | 7 | -1 | 9 |
| 17 | Ventforet Kofu | 8 | -5 | 7 |
| 18 | Vanraure Hachinohe | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Tochigi City | 7 | -2 | 5 |
| 20 | Imabari | 7 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kataller Toyama | 8 | +11 | 21 |
| 2 | Vegalta Sendai | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Yokohama FC | 9 | +3 | 15 |
| 4 | Shonan Bellmare | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Omiya Ardija | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Tegevajaro Miyazaki | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Jubilo Iwata | 8 | 0 | 11 |
| 8 | Consadole Sapporo | 8 | +3 | 10 |
| 9 | Albirex Niigata | 7 | -8 | 8 |
| 10 | Vanraure Hachinohe | 8 | -8 | 8 |
| 11 | Montedio Yamagata | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Oita Trinita | 8 | -3 | 7 |
| 13 | Iwaki | 8 | -4 | 7 |
| 14 | Tochigi City | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Tokushima Vortis | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Imabari | 9 | -8 | 7 |
| 17 | Fujieda MYFC | 8 | -6 | 6 |
| 18 | Sagan Tosu | 8 | -6 | 5 |
| 19 | Ventforet Kofu | 7 | -13 | 5 |
| 20 | Blaublitz Akita | 7 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
