← Maçlar
Japonya · J2 League · 11. hafta17 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Oita Trinata 5-1 Niigata: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Oita Trinata
5–1İY 2–1
Niigata
Maç sonu

Oita Trinata 5–1 Niigata (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Oita Trinata – Niigata maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Oita Trinata üstte · Niigata altta

01530İY607590 22' gol: K. Arima (Oita Trinata)41' gol: K. Arima (Oita Trinata)44' gol: J. Geria (Niigata)46' oyuncu değişikliği: T. Osawa ↔ K. Kasai (Niigata)↔46' oyuncu değişikliği: T. Arai ↔ R. Maeda (Niigata)↔49' gol: Matheus Leiria (Oita Trinata)57' gol: A. Miyakawa (Oita Trinata)58' oyuncu değişikliği: Y. Nishimura ↔ K. Sakakibara (Oita Trinata)↔58' oyuncu değişikliği: K. Arima ↔ D. Furukawa (Oita Trinata)↔58' oyuncu değişikliği: M. Moraes ↔ K. Shimabuku (Niigata)↔66' oyuncu değişikliği: Patrick Verhon ↔ M. Kimoto (Oita Trinata)↔68' oyuncu değişikliği: Y. Wakatsuki ↔ K. Kuwayama (Niigata)↔69' oyuncu değişikliği: C. Konagaya ↔ Iury Castilho (Niigata)↔76' oyuncu değişikliği: Matheus Leiria ↔ H. Kiyotake (Oita Trinata)↔76' oyuncu değişikliği: T. Shige ↔ I. Oda (Oita Trinata)↔90+5' gol (Oita Trinata)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 22' gol: K. Arima (Oita Trinata)
  • 41' gol: K. Arima (Oita Trinata)
  • 44' gol: J. Geria (Niigata)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Osawa ↔ K. Kasai (Niigata)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Arai ↔ R. Maeda (Niigata)
  • 49' gol: Matheus Leiria (Oita Trinata)
  • 57' gol: A. Miyakawa (Oita Trinata)
  • 58' oyuncu değişikliği: Y. Nishimura ↔ K. Sakakibara (Oita Trinata)
  • 58' oyuncu değişikliği: K. Arima ↔ D. Furukawa (Oita Trinata)
  • 58' oyuncu değişikliği: M. Moraes ↔ K. Shimabuku (Niigata)
  • 66' oyuncu değişikliği: Patrick Verhon ↔ M. Kimoto (Oita Trinata)
  • 68' oyuncu değişikliği: Y. Wakatsuki ↔ K. Kuwayama (Niigata)
  • 69' oyuncu değişikliği: C. Konagaya ↔ Iury Castilho (Niigata)
  • 76' oyuncu değişikliği: Matheus Leiria ↔ H. Kiyotake (Oita Trinata)
  • 76' oyuncu değişikliği: T. Shige ↔ I. Oda (Oita Trinata)
  • 90+5' gol (Oita Trinata)

Maç olayları

  1. Oita TrinataNiigata
  2. Gol 5–190+5'
  3. Matheus Leiria ↔ H. KiyotakeOyuncu değişikliği76'
  4. T. Shige ↔ I. OdaOyuncu değişikliği76'
  5. 69'C. Konagaya ↔ Iury CastilhoOyuncu değişikliği
  6. 68'Y. Wakatsuki ↔ K. KuwayamaOyuncu değişikliği
  7. Patrick Verhon ↔ M. KimotoOyuncu değişikliği66'
  8. Y. Nishimura ↔ K. SakakibaraOyuncu değişikliği58'
  9. K. Arima ↔ D. FurukawaOyuncu değişikliği58'
  10. 58'M. Moraes ↔ K. ShimabukuOyuncu değişikliği
  11. Gol A. Miyakawa 4–1Asist: Patrick Verhon57'
  12. Penaltı golü Matheus Leiria 3–1Penaltı49'
  13. 46'T. Osawa ↔ K. KasaiOyuncu değişikliği
  14. 46'T. Arai ↔ R. MaedaOyuncu değişikliği
  15. 44'Gol J. Geria 2–1Asist: C. Konagaya
  16. Gol K. Arima 2–0Asist: Y. Nishimura41'
  17. Gol K. Arima 1–0Asist: Y. Nishimura22'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Oita Trinata
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%50 4/8
Beraberlik%44 7/16%38 3/8
Mağlubiyet%25 4/16%13 1/8
Niigata
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%63 10/16%29 2/7
Beraberlik%13 2/16%29 2/7
Mağlubiyet%25 4/16%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Oita Trinata
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç0,88 (14 gol)0,88 (7 gol)
Niigata
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,44 (23 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Oita Trinata
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%75 6/8
1,5 Üst%63 10/16%75 6/8
2,5 Üst%31 5/16%38 3/8
3,5 Üst%13 2/16%25 2/8
Gol yememe%25 4/16%13 1/8
Niigata
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%63 10/16%57 4/7
1,5 Üst%69 11/16%71 5/7
2,5 Üst%63 10/16%57 4/7
3,5 Üst%31 5/16%57 4/7
Gol yememe%25 4/16%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Oita Trinata
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%31 5/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%25 2/8
Geride%25 4/16%38 3/8
Niigata
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%19 3/16%0 0/7
Berabere%63 10/16%57 4/7
Geride%19 3/16%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Oita Trinata (16 maç)

1/131/X11/21X/12X/X4X/212/102/X22/22

Niigata (16 maç)

1/131/X01/20X/17X/X2X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Oita Trinata (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 2
31-45 4 2
46-60 5 4
61-75 1 2
76-90 5 2

Niigata (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 5 2
31-45 2 4
46-60 6 4
61-75 2 3
76-90 3 5

Kartlar

Oita Trinata

Sarı 20 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,3)

Niigata

Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Oita Trinata 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-4). Son 5 maçta Niigata 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Oita Trinata 3 – Niigata 1; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,75 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Eylül 2022, Niigata 0-1 Oita Trinata.

Sıralama
7. (14 p) – 3. (20 p)
Form (son 5)
GGBBB – BGMBG
H2H (G-B-M)
3-0-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,29 – 2,83 – 2,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Oita Trinata iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Niigata dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Oita Trinata %80, Niigata %60. İlk yarıyı önde kapatma: Oita Trinata 1/5, Niigata 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,29, 0 – 2,83, 2 – 2,53. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,29X2,8322,53

Çifte şans

1X1,26121,21X21,33

Karşılıklı gol

Var1,80Yok1,59

1,5 Alt / Üst

Alt2,44Üst1,29

2,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,08

3,5 Alt / Üst

Alt1,08Üst3,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.