← Maçlar
Japonya · J2 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:50 TSİ

FC Imabari 0-4 Sapporo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Imabari
0–4İY 0–2
Sapporo
Maç sonu

FC Imabari 0–4 Sapporo (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

FC Imabari – Sapporo maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Vini Peixoto 28', 52', T. Tsuchiya (kendi kalesine) 44', S. Toyama 73' (Sapporo).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Imabari üstte · Sapporo altta

01530İY607590 28' gol: Vini Peixoto (Sapporo)35' sarı kart: M. Uchida (Sapporo)44' kendi kalesine gol: T. Tsuchiya (Sapporo)46' oyuncu değişikliği: Y. Komai ↔ K. Mochii (FC Imabari)↔46' oyuncu değişikliği: T. Yamada ↔ H. Shibano (FC Imabari)↔46' oyuncu değişikliği: E. Junio ↔ K. Furuyama (FC Imabari)↔52' gol: Vini Peixoto (Sapporo)61' oyuncu değişikliği: S. Sarachat ↔ S. Toyama (Sapporo)↔61' oyuncu değişikliği: Vini Peixoto ↔ T. Arano (Sapporo)↔61' oyuncu değişikliği: Y. Horigome ↔ S. Kido (Sapporo)↔71' oyuncu değişikliği: A. Bakayoko ↔ T. Puethong (Sapporo)↔73' gol: S. Toyama (Sapporo)76' oyuncu değişikliği: K. Mori ↔ K. Kubo (FC Imabari)↔80' oyuncu değişikliği: M. Uchida ↔ R. Aoki (Sapporo)↔83' oyuncu değişikliği: Y. Kajiura ↔ Wesley Tanque (FC Imabari)↔90+4' oyuncu değişikliği: Gabriel Gomes ↔ Y. Maruyama (FC Imabari)↔90+4' oyuncu değişikliği: N. Urakami ↔ Kim Geon-Ung (Sapporo)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: Vini Peixoto (Sapporo)
  • 35' sarı kart: M. Uchida (Sapporo)
  • 44' kendi kalesine gol: T. Tsuchiya (Sapporo)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. Komai ↔ K. Mochii (FC Imabari)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Yamada ↔ H. Shibano (FC Imabari)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Junio ↔ K. Furuyama (FC Imabari)
  • 52' gol: Vini Peixoto (Sapporo)
  • 61' oyuncu değişikliği: S. Sarachat ↔ S. Toyama (Sapporo)
  • 61' oyuncu değişikliği: Vini Peixoto ↔ T. Arano (Sapporo)
  • 61' oyuncu değişikliği: Y. Horigome ↔ S. Kido (Sapporo)
  • 71' oyuncu değişikliği: A. Bakayoko ↔ T. Puethong (Sapporo)
  • 73' gol: S. Toyama (Sapporo)
  • 76' oyuncu değişikliği: K. Mori ↔ K. Kubo (FC Imabari)
  • 80' oyuncu değişikliği: M. Uchida ↔ R. Aoki (Sapporo)
  • 83' oyuncu değişikliği: Y. Kajiura ↔ Wesley Tanque (FC Imabari)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: Gabriel Gomes ↔ Y. Maruyama (FC Imabari)
  • 90+4' oyuncu değişikliği: N. Urakami ↔ Kim Geon-Ung (Sapporo)

Maç olayları

  1. FC ImabariSapporo
  2. Gabriel Gomes ↔ Y. MaruyamaOyuncu değişikliği90+4'
  3. 90+4'N. Urakami ↔ Kim Geon-UngOyuncu değişikliği
  4. Y. Kajiura ↔ Wesley TanqueOyuncu değişikliği83'
  5. 80'M. Uchida ↔ R. AokiOyuncu değişikliği
  6. K. Mori ↔ K. KuboOyuncu değişikliği76'
  7. 73'Gol S. Toyama 0–4Asist: T. Puethong
  8. 71'A. Bakayoko ↔ T. PuethongOyuncu değişikliği
  9. 61'S. Sarachat ↔ S. ToyamaOyuncu değişikliği
  10. 61'Vini Peixoto ↔ T. AranoOyuncu değişikliği
  11. 61'Y. Horigome ↔ S. KidoOyuncu değişikliği
  12. 52'Gol Vini Peixoto 0–3Asist: S. Sarachat
  13. Y. Komai ↔ K. MochiiOyuncu değişikliği46'
  14. T. Yamada ↔ H. ShibanoOyuncu değişikliği46'
  15. E. Junio ↔ K. FuruyamaOyuncu değişikliği46'
  16. 44'Kendi kalesine gol T. Tsuchiya 0–2Kendi kalesine
  17. 35'M. UchidaSarı kart
  18. 28'Gol Vini Peixoto 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Galibiyet%19 3/16%14 1/7
Beraberlik%19 3/16%29 2/7
Mağlubiyet%63 10/16%57 4/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%47 7/15%38 3/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,00 (16 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç2,00 (32 gol)2,29 (16 gol)
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
KG Var%63 10/16%57 4/7
1,5 Üst%81 13/16%86 6/7
2,5 Üst%69 11/16%71 5/7
3,5 Üst%31 5/16%43 3/7
Gol yememe%6 1/16%14 1/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%50 4/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%40 6/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Imabari
Toplam (16)İç saha (7)
Önde%25 4/16%0 0/7
Berabere%44 7/16%57 4/7
Geride%31 5/16%43 3/7
Sapporo
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%50 4/8
Geride%27 4/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Imabari (16 maç)

1/121/X11/21X/11X/X1X/252/102/X12/24

Sapporo (15 maç)

1/141/X01/21X/13X/X2X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Imabari (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 6 1
31-45 0 4
46-60 3 8
61-75 3 2
76-90 2 7

Sapporo (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 3
31-45 2 4
46-60 4 6
61-75 2 1
76-90 5 3

Kartlar

FC Imabari

Sarı 27 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

Sapporo

Sarı 19 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Imabari son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi. Sapporo son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Imabari 0 – Sapporo 0; 2 beraberlik var. Son maç: 23 Kasım 2025, Imabari 1-1 Sapporo.

Sıralama
19. (12 p) – 9. (20 p)
Form (son 5)
BMMBG – GGGGM
H2H (G-B-M)
0-2-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,45 – 3,09 – 2,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Imabari iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Sapporo dış saha 7 maçta 1,14 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Imabari %67, Sapporo %57. İlk yarıyı önde kapatma: Imabari 0/6, Sapporo 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,09, 2 – 2,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,45X3,0922,21

Çifte şans

1X1,35121,17X21,28

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,26Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

3,5 Alt / Üst

Alt1,23Üst2,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.