Japonya · J2 League · 16. hafta

Iwaki 2-0 Montedio Yamagata: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–0 MS İY 1–0

Iwaki 2–0 Montedio Yamagata (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Iwaki – Montedio Yamagata maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Y. Michiwaki 36', K. Shota 55' (Iwaki).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Iwaki Greenfield, Iwaki

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Iwaki üstte · Montedio Yamagata altta

01530İY607590 36' gol: Y. Michiwaki (Iwaki)43' oyuncu değişikliği: Yoshio Kaina ↔ H. Nodake (Montedio Yamagata)↔46' oyuncu değişikliği: K. Enomoto ↔ R. Kawana (Montedio Yamagata)↔55' gol: K. Shota (Iwaki)58' sarı kart: Y. Michiwaki (Iwaki)70' oyuncu değişikliği: K. Shota ↔ M. Araki (Iwaki)↔70' oyuncu değişikliği: S. Doi ↔ S. Kokubu (Montedio Yamagata)↔75' oyuncu değişikliği: R. Nishitani ↔ I. Konno (Iwaki)↔84' oyuncu değişikliği: J. Takahashi ↔ A. S. Disaro (Montedio Yamagata)↔84' oyuncu değişikliği: S. Horikane ↔ K. Mori (Montedio Yamagata)↔84' oyuncu değişikliği: Y. Takahashi ↔ R. Nagaki (Iwaki)↔88' sarı kart: H. Nakano (Iwaki)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' gol: Y. Michiwaki (Iwaki)
  • 43' oyuncu değişikliği: Yoshio Kaina ↔ H. Nodake (Montedio Yamagata)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Enomoto ↔ R. Kawana (Montedio Yamagata)
  • 55' gol: K. Shota (Iwaki)
  • 58' sarı kart: Y. Michiwaki (Iwaki)
  • 70' oyuncu değişikliği: K. Shota ↔ M. Araki (Iwaki)
  • 70' oyuncu değişikliği: S. Doi ↔ S. Kokubu (Montedio Yamagata)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Nishitani ↔ I. Konno (Iwaki)
  • 84' oyuncu değişikliği: J. Takahashi ↔ A. S. Disaro (Montedio Yamagata)
  • 84' oyuncu değişikliği: S. Horikane ↔ K. Mori (Montedio Yamagata)
  • 84' oyuncu değişikliği: Y. Takahashi ↔ R. Nagaki (Iwaki)
  • 88' sarı kart: H. Nakano (Iwaki)

Maç olayları

  1. IwakiMontedio Yamagata
  2. H. NakanoSarı kart88'
  3. 84'J. Takahashi ↔ A. S. DisaroOyuncu değişikliği
  4. 84'S. Horikane ↔ K. MoriOyuncu değişikliği
  5. Y. Takahashi ↔ R. NagakiOyuncu değişikliği84'
  6. R. Nishitani ↔ I. KonnoOyuncu değişikliği75'
  7. K. Shota ↔ M. ArakiOyuncu değişikliği70'
  8. 70'S. Doi ↔ S. KokubuOyuncu değişikliği
  9. Y. MichiwakiSarı kart58'
  10. Gol K. Shota 2–0Asist: Y. Takahashi55'
  11. 46'K. Enomoto ↔ R. KawanaOyuncu değişikliği
  12. 43'Yoshio Kaina ↔ H. NodakeOyuncu değişikliği
  13. Gol Y. Michiwaki 1–0Asist: Y. Takahashi36'
Maç özeti

Ev sahibi

Iwaki

7. sıra · 23 puan

GBBGM

Deplasman

Montedio Yamagata

14. sıra · 19 puan

BMMGG

Iwaki iç sahada (8 maç) · Montedio Yamagata deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,88 Gol atma maç başı 0,86
0,88 Gol yeme maç başı 1,00
%50 Gol yememe maçların %29
%38 KG Var maçların %29
%38 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 6 maç (2023'ten beri)

1 Iwaki1 berabere4 Montedio Yamagata

  • Iwaki iç sahada 8 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Montedio Yamagata deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Iwaki
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%44 7/16%63 5/8
Beraberlik%13 2/16%13 1/8
Mağlubiyet%44 7/16%25 2/8
Montedio Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%38 6/16%29 2/7
Beraberlik%6 1/16%14 1/7
Mağlubiyet%56 9/16%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Iwaki
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,62 (26 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,38 (22 gol)0,88 (7 gol)
Montedio Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,88 (14 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (16 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Iwaki
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%63 10/16%38 3/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%56 9/16%38 3/8
3,5 Üst%38 6/16%25 2/8
Gol yememe%25 4/16%50 4/8
Montedio Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%19 3/16%29 2/7
1,5 Üst%69 11/16%57 4/7
2,5 Üst%25 4/16%43 3/7
3,5 Üst%0 0/16%0 0/7
Gol yememe%38 6/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Iwaki
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%38 3/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%31 5/16%13 1/8
Montedio Yamagata
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%13 2/16%0 0/7
Berabere%56 9/16%71 5/7
Geride%31 5/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Iwaki (16 maç)

1/121/X11/20X/15X/X1X/222/102/X02/25

Montedio Yamagata (16 maç)

1/121/X01/20X/13X/X1X/252/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Iwaki (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 3 1
31-45 1 6
46-60 8 2
61-75 5 5
76-90 4 2

Montedio Yamagata (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 1 2
31-45 1 1
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 7 2

Kartlar

Iwaki

Sarı 27 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,7)

Montedio Yamagata

Sarı 12 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Iwaki

7. sıra · 23 puan · 16 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGM

  1. 03.11 Omiya Ardija 2–1 Iwaki M
  2. 31.10 Tochigi City 1–3 Iwaki G
  3. 25.10 Iwaki 1–1 Jubilo Iwata B
  4. 21.10 Shonan Bellmare 1–1 Iwaki B
  5. 18.10 Iwaki 5–0 Ventforet Kofu G
Deplasman

Montedio Yamagata

14. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGG

  1. 03.11 Montedio Yamagata 1–0 Tokushima Vortis G
  2. 31.10 Vanraure Hachinohe 1–2 Montedio Yamagata G
  3. 25.10 Montedio Yamagata 0–2 Tegevajaro Miyazaki M
  4. 21.10 Montedio Yamagata 0–2 Consadole Sapporo M
  5. 17.10 Fujieda MYFC 0–0 Montedio Yamagata B

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

J2 League (Japonya) 16. hafta programında Iwaki – Montedio Yamagata maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 08:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (20 puan), konuk ekip 13. sırada (19 puan).

Form (son 5 maç)

Iwaki son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Montedio Yamagata son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
11. (20 p) – 13. (19 p)
Form (son 5)
MGBBG – GGMMB
H2H (G-B-M)
1-1-4 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,83 – 3,06 – 3,08
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Iwaki 1, Montedio Yamagata 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2025, Montedio Yamagata 1-0 Iwaki.

Gol istatistikleri

Iwaki iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,00 gol yedi; Montedio Yamagata dış saha 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Iwaki %43, Montedio Yamagata %33. İlk yarıyı önde kapatma: Iwaki 2/7, Montedio Yamagata 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,06, 2 – 3,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,76.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 07:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Iwaki1,83
X · Beraberlik3,06
2 · Montedio Yamagata3,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,63
Üst1,72

Karşılıklı gol

Var1,59
Yok1,76
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,26Üst2,48

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,881 ve Yok3,200 ve Var4,120 ve Yok10,052 ve Var6,242 ve Yok5,63

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,94Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,3303,4121,52

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,44Üst1,27

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,85Eşit3,112.1,92

Alt/Üst 3.5

Alt1,17Üst2,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,37Üst2,14

1. Yarı Sonucu

12,4201,9623,69

2. Yarı Sonucu

12,1902,3123,25

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,64Üst1,71

Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,160 ve 21,50

Alt/Üst 1.5

Alt3,00Üst1,16

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,15Üst ve Var2,06Alt ve Yok2,12Üst ve Yok9,17

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,401 ve Yok2,690 ve Var7,030 ve Yok2,532 ve Var24,602 ve Yok4,13

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,101 ve 21,430 ve 21,27

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol3,072-3 gol1,784-5 gol3,636+ gol15,05

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,85

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar