Necaxa 1-0 Club Tijuana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Necaxa 1–0 Club Tijuana (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–18, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %42–%58, korner 5–6.
Paylaş
Maç özeti
Necaxa – Club Tijuana maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Danny Leyva 12' (Necaxa). xG: Necaxa 1,3 – 1,6 Club Tijuana.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Victoria, Aguascalientes
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Necaxa: Juan Reynoso · Club Tijuana: S. Abreu
Maç akışı
Necaxa üstteClub Tijuana altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %61 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %63 · 2 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %83 · 6 şut · 0,4
- 46–60'Ev %62 · 2 şut · 0,3
- 61–75'Dengeli · 11 şut · 0,8
- 76–90+'Dep %55 · 3 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Necaxa, Dep = Club Tijuana.
Maç olayları
- NecaxaClub Tijuana
- 90+3'Ivan TonaSarı kart
- Diego Ochoa ↔ Pedro PedrazaOyuncu değişikliği90+1'
- 78'José Rivero ↔ Ramiro ÁrcigaOyuncu değişikliği
- 78'Francisco González ↔ Diego AbreuOyuncu değişikliği
- Owen González ↔ Alexis PeñaOyuncu değişikliği77'
- Raúl Martínez ↔ Leroy DavisOyuncu değişikliği77'
- 70'Gilberto Mora ↔ Yael PadillaOyuncu değişikliği
- Lorenzo Faravelli ↔ Joshua Alejandro Palacios PulidoOyuncu değişikliği65'
- Raúl MartínezSarı kart53'
- Julián Carranza ↔ Juan ValenciaOyuncu değişikliği45'
- 45'Mourad El Ghezouani ↔ Elias ManoelOyuncu değişikliği
- 45'Pablo Ortíz ↔ Unai BilbaoOyuncu değişikliği
- 34'Rafael FernándezSarı kart
- Gol Danny Leyva 1–0Asist: Lorenzo Faravelli12'
Necaxa iç sahada (9 maç) · Club Tijuana deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 19 maç (2017'den beri)
8 Necaxa4 berabere7 Club Tijuana
- Necaxa iç sahada 9 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Club Tijuana deplasmanda bu sezon kazanamadı: 8 maçta 6 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Necaxa, iç saha maçlarında 9 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%11).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Necaxa
Club Tijuana
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %33 3/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %56 9/16 | %56 5/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %0 0/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %75 6/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 1,11 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,26 yüksek | 1,67 (15 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (25 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16ligde 4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16ligde 9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %78 7/9 |
| 10,5 Üst | %56 9/16 | %67 6/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %100 9/9 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %44 4/9 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %94 15/16 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %63 10/16 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %56 9/16 | %56 5/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %22 2/9 |
| Berabere | %56 9/16 | %44 4/9 |
| Geride | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Geride | %19 3/16 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Necaxa (16 maç)
Club Tijuana (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Necaxa (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 6 | 6 |
Club Tijuana (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Necaxa
Sarı 35 · Kırmızı 3 (16 maç · maç başı sarı 2,2)
Club Tijuana
Sarı 29 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Necaxa: iç saha, 9 maç · Club Tijuana: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Necaxa – Club Tijuana ilk 11'ler
Necaxa · 4-1-4-1
- 181Javier OrantesK
- 33R. MartínezD53' sarı kart 53. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 5Kaiky NavesD
- 3A. OliverosD
- 14M. ZaletaD
- 15D. OchoaO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 99M. RodríguezO
- 6D. LeyvaO12' gol 12. dk
- 8L. FaravelliO12' asist 12. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 13Owen de Jesús González OjedaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 9J. CarranzaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 21M. EspíndolaO
- 210Joshua Alejandro Palacios PulidoO
- 16P. PedrazaO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 4A. PeñaD77' oyuna girdi 77. dk
- 11J. TorresO
- 90J. ValenciaF45' oyuna girdi 45. dk
- 235Leroy DavisD
- 259Leonardo Arvizo VargasF
- 1C. AndradeK
- 88C. VargasD
Teknik direktör: Juan Reynoso
Club Tijuana · 4-1-4-1
- 2A. RodríguezK
- 3R. FernándezD34' sarı kart 34. dk
- 12J. PorozoD
- 6A. GómezD
- 33P. OrtízD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8I. TonaO90+3' sarı kart 90+3. dk
- 11F. GonzálezO78' oyundan çıktı 78. dk
- 15I. RiveroO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10G. MoraO70' oyundan çıktı 70. dk
- 7Adonis PreciadoO
- 9MouradF45' oyundan çıktı 45. dk
- 19D. AbreuF78' oyuna girdi 78. dk
- 13Elias ManoelF45' oyuna girdi 45. dk
- 4Unai BilbaoD45' oyuna girdi 45. dk
- 34F. BoyaO
- 202J. GonzálezF
- 29S. HernándezK
- 31Y. PadillaF70' oyuna girdi 70. dk
- 16J. VegaD
- 20Á. ZapataO
- 17R. ÁrcigaF78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: S. Abreu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiNecaxa
17. sıra · 13 puan · 16 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBM
- 01.11 Santos Laguna 1–0 Necaxa M
- 24.10 Necaxa 1–1 FC Juarez B
- 21.10 Guadalajara Chivas 1–0 Necaxa M
- 17.10 Necaxa 0–2 Atlas M
- 11.10 CF Pachuca 3–3 Necaxa B
Club Tijuana
7. sıra · 22 puan · 16 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGBB
- 01.11 Monterrey 3–3 Club Tijuana B
- 29.10 Club America 1–1 Club Tijuana B
- 26.10 Club Tijuana 4–1 Santos Laguna G
- 22.10 Toluca 2–2 Club Tijuana B
- 17.10 Club Tijuana 0–0 Puebla B
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Liga MX (Meksika) programında Necaxa – Club Tijuana maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 04:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 17. sırada (10 puan), konuk ekip 6. sırada (22 puan).
Form (son 5 maç)
Necaxa için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 4, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Club Tijuana 1 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-7).
- Sıralama
- 17. (10 p) – 6. (22 p)
- Form (son 5)
- MBMMB – BBGBB
- H2H (G-B-M)
- 8-4-7 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %86
- Korner ort. (maç)
- 11,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,18 – 2,38
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Necaxa 8 – Club Tijuana 7; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Necaxa 3-0 Club Tijuana.
Gol istatistikleri
Necaxa iç saha 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,88 gol yedi; Club Tijuana dış saha 7 maçta 1,57 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Necaxa %62, Club Tijuana %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Necaxa %75, Club Tijuana %86. İlk yarıyı önde kapatma: Necaxa 1/8, Club Tijuana 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Necaxa 7,1, Club Tijuana 2,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,8. Maç başına kart: Necaxa 2,2, Club Tijuana 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,18, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,02.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 11,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (23)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
