Atletico San Luis 0-1 FC Juarez: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Atletico San Luis 0–1 FC Juarez (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–15, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %59–%41, korner 8–3.
Paylaş
Maç özeti
Atletico San Luis – FC Juarez maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Oscar Estupiñan 85' (pen.) (FC Juarez). xG: Atletico San Luis 0,7 – 1,5 FC Juarez.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Libertad Financiera, San Luis de Potosi
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Atletico San Luis: Diego Mejía · FC Juarez: T. Campos
Maç akışı
Atletico San Luis üstteFC Juarez altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %68 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %58 · 2 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %65 · 4 şut · 0,1
- 46–60'Dep %78 · 5 şut · 0,3
- 61–75'Ev %56 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %62 · 6 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Atletico San Luis, Dep = FC Juarez.
Maç olayları
- Atletico San LuisFC Juarez
- 90+3'Francisco NevarezSarı kart
- 87'Oscar Estupiñan ↔ Ricardo JuárezOyuncu değişikliği
- 87'Eder Lopez ↔ MonchuOyuncu değişikliği
- David Rodriguez ↔ Román TorresOyuncu değişikliği86'
- Aldo Cruz ↔ Santiago MuñozOyuncu değişikliği86'
- 85'Penaltı golü Oscar Estupiñan 0–1Penaltı
- Robson BambuSarı kart84'
- 81'José Luis RodríguezVAR: penaltı onaylandı
- 79'Eder LopezSarı kart
- Felipe Mora ↔ Johan CaicedoOyuncu değişikliği78'
- Anderson Duarte ↔ Sebastián Pérez BouquetOyuncu değişikliği78'
- 70'Guilherme Castilho ↔ José Luis RodríguezOyuncu değişikliği
- Rafael Llorente ↔ Leonardo FloresOyuncu değişikliği70'
- Aldo CruzSarı kart64'
- 58'Madson de Souza Silva ↔ Ían TorresOyuncu değişikliği
- 41'Leonardo Rodríguez SilvaSarı kart
Atletico San Luis iç sahada (9 maç) · FC Juarez deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 18 maç (2017'den beri)
6 Atletico San Luis2 berabere10 FC Juarez
- Atletico San Luis iç sahada 9 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- FC Juarez deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Atletico San Luis, iç saha maçlarında 9 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%11).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Atletico San Luis
FC Juarez
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %69 11/16 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (19 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,44 (13 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,81 (13 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,69 düşük | 0,62 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,12 (34 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,63 yüksek | 2,62 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16ligde 13.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %56 9/16ligde 8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16ligde 16. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %44 4/9 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %33 3/9 |
| 9,5 Üst | %44 7/16 | %22 2/9 |
| 10,5 Üst | %44 7/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| 4,5 Üst | %19 3/16 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %0 0/16 | %0 0/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %81 13/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %56 9/16 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %75 12/16 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %50 8/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/16 | %0 0/9 |
| Berabere | %75 12/16 | %89 8/9 |
| Geride | %13 2/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Berabere | %50 8/16 | %50 4/8 |
| Geride | %44 7/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Atletico San Luis (16 maç)
FC Juarez (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Atletico San Luis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 1 | 7 |
| 76-90 | 4 | 5 |
FC Juarez (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 7 |
Kartlar
Atletico San Luis
Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)
FC Juarez
Sarı 43 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Atletico San Luis: iç saha, 9 maç · FC Juarez: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Atletico San Luis – FC Juarez ilk 11'ler
Atletico San Luis · 3-4-2-1
- 25G. LajudK
- 3Robson BambuD84' sarı kart 84. dk
- 31E. ÁguilaD
- 18A. CruzD64' sarı kart 64. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 7B. GaldamesO
- 21Ó. MacíasO
- 10S. Salles-LamongeO
- 17A. DuarteO78' oyundan çıktı 78. dk
- 11D. RodríguezO86' oyundan çıktı 86. dk
- 22Rafa LlorenteO70' oyundan çıktı 70. dk
- 99F. MoraF78' oyundan çıktı 78. dk
- 2R. TorresD86' oyuna girdi 86. dk
- 30B. GalindoD
- 20L. FloresF70' oyuna girdi 70. dk
- 13J. CaicedoO78' oyuna girdi 78. dk
- 5R. MerazO
- 19S. MuñózF86' oyuna girdi 86. dk
- 8L. NájeraO
- 26S. Pérez BouquetO78' oyuna girdi 78. dk
- 6JuanpeD
- 1A. SánchezK
Teknik direktör: Diego Mejía
FC Juarez · 4-2-3-1
- 1S. JuradoK
- 33F. NevárezD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 2G. SepúlvedaD
- 26D. PiñaD
- 14E. LópezD79' sarı kart 79. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 5D. GarcíaO
- 13Rodrigo DouradoO
- 9MadsonO58' oyundan çıktı 58. dk
- 183L. SilvaO41' sarı kart 41. dk
- 8Guilherme CastilhoO70' oyundan çıktı 70. dk
- 19Ó. EstupiñánF85' gol 85. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 7R. FulgencioO
- 17L. Martínez DupuyF
- 198Ricardo Juárez MendozaD87' oyuna girdi 87. dk
- 3J. MurilloD
- 21RicardinhoO
- 11J. RodríguezO70' oyuna girdi 70. dk
- 6MonchuO87' oyuna girdi 87. dk
- 27Guillermo RuizK
- 10J. TorresF58' oyuna girdi 58. dk
- 201J. CarmonaO
Teknik direktör: T. Campos
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAtletico San Luis
13. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM
- 31.10 Atletico San Luis 0–1 Atlas M
- 24.10 Atlante FC 0–1 Atletico San Luis G
- 21.10 Atletico San Luis 2–1 Club Queretaro G
- 18.10 Toluca 1–1 Atletico San Luis B
- 11.10 Atletico San Luis 1–2 Santos Laguna M
FC Juarez
18. sıra · 11 puan · 16 maç · averaj -21
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBG
- 31.10 FC Juarez 3–1 Club Queretaro G
- 24.10 Necaxa 1–1 FC Juarez B
- 21.10 FC Juarez 0–1 Atlante FC M
- 18.10 Cruz Azul 5–0 FC Juarez M
- 10.10 FC Juarez 1–1 Club Tijuana B
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 04:00: Liga MX (Meksika) ev sahibi Atletico San Luis, konuk ekip FC Juarez. Sıralamada Atletico San Luis 13., FC Juarez 18.; iki takım arasında 11 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Atletico San Luis için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 5. FC Juarez son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi.
- Sıralama
- 13. (19 p) – 18. (8 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – GBMMB
- H2H (G-B-M)
- 6-2-10 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,44 – 3,62 – 4,47
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Atletico San Luis 6, FC Juarez 10 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, FC Juarez 2-1 Atletico San Luis.
Gol istatistikleri
Atletico San Luis iç saha 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,50 gol yedi; FC Juarez dış saha 7 maçta 0,57 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico San Luis %62, FC Juarez %57. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico San Luis 0/8, FC Juarez 0/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Atletico San Luis 4,1, FC Juarez 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Atletico San Luis 0,8, FC Juarez 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,62, 2 – 4,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (23)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 04:00 Necaxa 1–0 Club Tijuana
- 06:00 Atlante FC 0–2 Santos Laguna
