Necaxa 0-2 Atlas FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Necaxa 0–2 Atlas FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 21–13, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %49–%51, korner 10–6.
Maç özeti
Necaxa – Atlas FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ryan Mmaee 5', Manuel Capasso 90' (Atlas FC). xG: Necaxa 2,4 – 1,8 Atlas FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Necaxa: Juan Reynoso · Atlas FC: H. Crespo
Maç akışı
Necaxa üstte · Atlas FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Ryan Mmaee (Atlas FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Matias Espindola ↔ Javier Ruiz (Necaxa)
- 67' kırmızı kart: Milton Valenzuela (Atlas FC)
- 70' oyuncu değişikliği: Ryan Mmaee ↔ Jorge Rodríguez (Atlas FC)
- 74' oyuncu değişikliği: Pedro Pedraza ↔ Juan Valencia (Necaxa)
- 74' oyuncu değişikliği: Emilio Martínez ↔ Leonardo Abimael Becerra Ramos (Necaxa)
- 76' oyuncu değişikliği: Luís André Leite Esteves ↔ Edgar Zaldívar (Atlas FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Kevin Zenon ↔ Manuel Capasso (Atlas FC)
- 77' sarı kart: Adonis Frías (Atlas FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Carlos Vargas ↔ Miguel Pedroza (Necaxa)
- 82' oyuncu değişikliği: Owen González ↔ Rogelio Cortéz (Necaxa)
- 85' oyuncu değişikliği: Jorge Sánchez ↔ Gaddi Aguirre (Atlas FC)
- 90' gol: Manuel Capasso (Atlas FC)
- 90+3' sarı kart: Diego Ochoa (Necaxa)
Maç olayları
- NecaxaAtlas FC
- Diego OchoaSarı kart90+3'
- 90'Gol Manuel Capasso 0–2
- 85'Jorge Sánchez ↔ Gaddi AguirreOyuncu değişikliği
- Owen González ↔ Rogelio CortézOyuncu değişikliği82'
- Carlos Vargas ↔ Miguel PedrozaOyuncu değişikliği81'
- 77'Adonis FríasSarı kart
- 76'Luís André Leite Esteves ↔ Edgar ZaldívarOyuncu değişikliği
- 76'Kevin Zenon ↔ Manuel CapassoOyuncu değişikliği
- Pedro Pedraza ↔ Juan ValenciaOyuncu değişikliği74'
- Emilio Martínez ↔ Leonardo Abimael Becerra RamosOyuncu değişikliği74'
- 70'Ryan Mmaee ↔ Jorge RodríguezOyuncu değişikliği
- 67'Elías MontielVAR: inceleme
- 67'Milton ValenzuelaKırmızı kart
- Matias Espindola ↔ Javier RuizOyuncu değişikliği64'
- 5'Florián MonzónVAR: gol onaylandı
- 5'Gol Ryan Mmaee 0–1Asist: Florián Monzón
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %33 3/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %56 9/16 | %56 5/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (17 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 1,11 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,26 yüksek | 1,67 (15 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (26 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (26 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16ligde 4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 5.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %47 7/15ligde 13. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %57 4/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %78 7/9 |
| 10,5 Üst | %56 9/16 | %67 6/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %100 9/9 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %44 4/9 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %11 1/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %94 15/16 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %63 10/16 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %56 9/16 | %56 5/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %22 2/9 |
| Berabere | %56 9/16 | %44 4/9 |
| Geride | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Necaxa (16 maç)
Atlas FC (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Necaxa (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 6 | 6 |
Atlas FC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Necaxa
Sarı 35 · Kırmızı 3 (16 maç · maç başı sarı 2,2)
Atlas FC
Sarı 28 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Necaxa: iç saha, 9 maç · Atlas FC: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Necaxa – Atlas FC ilk 11'ler
Necaxa · 4-1-4-1
- 181Javier OrantesK
- 2E. MartínezD74' oyundan çıktı 74. dk
- 15D. OchoaD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 3A. OliverosD
- 88C. VargasD81' oyundan çıktı 81. dk
- 16P. PedrazaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 99M. RodríguezO
- 6D. LeyvaO
- 21M. EspíndolaO64' oyundan çıktı 64. dk
- 13Owen de Jesús González OjedaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 9J. CarranzaF
- 10J. RuizO64' oyuna girdi 64. dk
- 27M. PedrozaF81' oyuna girdi 81. dk
- 33R. MartínezD
- 5Kaiky NavesD
- 8L. FaravelliO
- 17R. CortézO82' oyuna girdi 82. dk
- 1C. AndradeK
- 90J. ValenciaF74' oyuna girdi 74. dk
- 208Leonardo Abimael Becerra RamosO
- 210Joshua Alejandro Palacios PulidoO
Teknik direktör: Juan Reynoso
Atlas FC · 4-2-2-2
- 12C. VargasK
- 3J. SánchezD85' oyundan çıktı 85. dk
- 19A. FríasD77' sarı kart 77. dk
- 44J. PurataD
- 16M. ValenzuelaD67' kırmızı kart 67. dk
- 18E. MontielO
- 15Paulo RamírezO
- 20K. ZenónO76' oyundan çıktı 76. dk
- 10Luís EstevesO76' oyundan çıktı 76. dk
- 9F. MonzónF5' asist 5. dk
- 8R. MmaeeF5' gol 5. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 23S. HernándezO
- 58A. GonzálezF
- 28M. CapassoD76' oyuna girdi 76. dk90' gol 90. dk
- 13G. AguirreD85' oyuna girdi 85. dk
- 27V. RÃosO
- 203J. MartínF
- 26A. RochaO
- 5J. RodríguezD70' oyuna girdi 70. dk
- 22A. SánchezK
- 6É. ZaldívarO76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: H. Crespo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Necaxa için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 7, yenilen 12. Atlas için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Necaxa 7 – Atlas 8; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, Atlas 0-0 Necaxa.
- Sıralama
- 17. (9 p) – 6. (18 p)
- Form (son 5)
- BMMMB – BGBMB
- H2H (G-B-M)
- 7-6-8 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %60
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,60 – 3,17 – 2,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Necaxa iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Atlas dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Necaxa %83, Atlas %60. İlk yarıyı önde kapatma: Necaxa 0/6, Atlas 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Necaxa 6,7, Atlas 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: Necaxa 2,5, Atlas 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,17, 2 – 2,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %72; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 08:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 06:00 Atlante FC 1–2 Pumas Unam
- 06:00 Club Tijuana 0–0 Puebla
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
