Deportivo Toluca 2-2 Club Tijuana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportivo Toluca 2–2 Club Tijuana (22 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 30–12, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %76–%24, korner 17–5.
Maç özeti
Deportivo Toluca – Club Tijuana maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Federico Viñas 61', Hélio Júnio Nunes de Castro 65' (Deportivo Toluca); Elias Manoel 38', Yael Padilla 75' (Club Tijuana). xG: Deportivo Toluca 2,1 – 1,4 Club Tijuana.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Deportivo Toluca: A. Mohamed · Club Tijuana: S. Abreu
Maç akışı
Deportivo Toluca üstte · Club Tijuana altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' gol: Elias Manoel (Club Tijuana)
- 45' oyuncu değişikliği: Jesús Angulo ↔ Federico Viñas (Deportivo Toluca)
- 45' oyuncu değişikliği: Diego Barbosa ↔ Brian Garcia (Deportivo Toluca)
- 57' oyuncu değişikliği: Elias Manoel ↔ Mourad El Ghezouani (Club Tijuana)
- 57' oyuncu değişikliği: Joban González Cera ↔ Adonis Preciado (Club Tijuana)
- 61' gol: Federico Viñas (Deportivo Toluca)
- 65' gol: Hélio Júnio Nunes de Castro (Deportivo Toluca)
- 67' oyuncu değişikliği: Angel Zapata ↔ José Rivero (Club Tijuana)
- 75' gol: Yael Padilla (Club Tijuana)
- 82' oyuncu değişikliği: Ramiro Árciga ↔ Jesus Gomez (Club Tijuana)
- 82' oyuncu değişikliği: Yael Padilla ↔ Francisco González (Club Tijuana)
- 83' oyuncu değişikliği: Nicolás Castro ↔ Érick Gutiérrez (Deportivo Toluca)
- 83' oyuncu değişikliği: Alexis Vega ↔ Jorge Diaz (Deportivo Toluca)
Maç olayları
- Deportivo TolucaClub Tijuana
- Nicolás Castro ↔ Érick GutiérrezOyuncu değişikliği83'
- Alexis Vega ↔ Jorge DiazOyuncu değişikliği83'
- 82'Ramiro Árciga ↔ Jesus GomezOyuncu değişikliği
- 82'Yael Padilla ↔ Francisco GonzálezOyuncu değişikliği
- 75'Gol Yael Padilla 2–2
- 67'Angel Zapata ↔ José RiveroOyuncu değişikliği
- Gol Hélio Júnio Nunes de Castro 2–1Asist: Nicolás Castro65'
- Gol Federico Viñas 1–1Asist: Hélio Júnio Nunes de Castro61'
- 57'Elias Manoel ↔ Mourad El GhezouaniOyuncu değişikliği
- 57'Joban González Cera ↔ Adonis PreciadoOyuncu değişikliği
- Jesús Angulo ↔ Federico ViñasOyuncu değişikliği45'
- Diego Barbosa ↔ Brian GarciaOyuncu değişikliği45'
- 38'Gol Elias Manoel 0–1Asist: Yael Padilla
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %0 0/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %75 6/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,07 (31 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,57 yüksek | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (25 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16ligde 9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,1 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Geride | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Geride | %19 3/16 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportivo Toluca (15 maç)
Club Tijuana (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportivo Toluca (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Club Tijuana (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Deportivo Toluca
Sarı 21 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Club Tijuana
Sarı 29 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportivo Toluca: iç saha, 7 maç · Club Tijuana: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportivo Toluca – Club Tijuana ilk 11'ler
Deportivo Toluca · 4-2-3-1
- 22L. GarcíaK
- 2D. BarbosaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 6F. PereiraD
- 25E. LópezD
- 20J. GallardoD
- 5F. RomeroO
- 8N. CastroO65' asist 65. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 11HelinhoO61' asist 61. dk65' gol 65. dk
- 10J. AnguloO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9A. VegaO83' oyundan çıktı 83. dk
- 26PaulinhoF
- 24F. ArceO
- 29J. DíazO83' oyuna girdi 83. dk
- 13LuanD
- 17B. GarcíaD45' oyuna girdi 45. dk
- 1H. GonzálezK
- 35É. GutiérrezO83' oyuna girdi 83. dk
- 4B. MéndezD
- 15P. PérezO
- 19S. SimónO
- 16F. ViñasF45' oyuna girdi 45. dk61' gol 61. dk
Teknik direktör: A. Mohamed
Club Tijuana · 4-1-4-1
- 2A. RodríguezK
- 3R. FernándezD
- 12J. PorozoD
- 4Unai BilbaoD
- 33P. OrtízD
- 20Á. ZapataO67' oyundan çıktı 67. dk
- 17R. ÁrcigaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 34F. BoyaO
- 31Y. PadillaO38' asist 38. dk75' gol 75. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 202J. GonzálezO57' oyundan çıktı 57. dk
- 13Elias ManoelF38' gol 38. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 19D. AbreuF
- 9MouradF57' oyuna girdi 57. dk
- 11F. GonzálezF82' oyuna girdi 82. dk
- 6A. GómezD82' oyuna girdi 82. dk
- 29S. HernándezK
- 18A. MejíaD
- 192I. OlveraD
- 7Adonis PreciadoF57' oyuna girdi 57. dk
- 15I. RiveroO67' oyuna girdi 67. dk
- 8I. TonaO
Teknik direktör: S. Abreu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Deportivo Toluca için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 9, yenilen 10. Club Tijuana son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Deportivo Toluca 11, Club Tijuana 10 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Deportivo Toluca 1-0 Club Tijuana.
- Sıralama
- 3. (21 p) – 10. (16 p)
- Form (son 5)
- BMBMG – BBMBM
- H2H (G-B-M)
- 11-3-10 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,16 – 5,32 – 7,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportivo Toluca iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Club Tijuana dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Toluca %83, Club Tijuana %75. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Toluca 5/6, Club Tijuana 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportivo Toluca 7,8, Club Tijuana 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Deportivo Toluca 1,0, Club Tijuana 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,16, 0 – 5,32, 2 – 7,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,65, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %79; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 21 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 04:00 Atlas FC 2–5 CF America
- 04:00 Puebla 1–4 CF Monterrey
- 06:10 CF Pachuca 1–2 Cruz Azul
- 06:10 Santos Laguna 2–0 Pumas Unam
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
