Club Tijuana 4-1 Santos Laguna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Tijuana 4–1 Santos Laguna (26 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 15–12, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %42–%58, korner 3–4.
Maç özeti
Club Tijuana – Santos Laguna maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Francisco González 13', José Rivero 18', 69', Adonis Preciado 72' (Club Tijuana); Esteban Lozano 66' (Santos Laguna). xG: Club Tijuana 3,3 – 0,6 Santos Laguna.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Club Tijuana: S. Abreu · Santos Laguna: Renato Paiva
Maç akışı
Club Tijuana üstte · Santos Laguna altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: Francisco González (Club Tijuana)
- 18' gol: José Rivero (Club Tijuana)
- 27' sarı kart: Francisco González (Club Tijuana)
- 29' sarı kart: Ezequiel Bullaude (Santos Laguna)
- 45+2' sarı kart: Felipe Sánchez (Santos Laguna)
- 59' sarı kart: Esteban Lozano (Santos Laguna)
- 64' oyuncu değişikliği: Facundo Cáseres ↔ Aldo Lopez (Santos Laguna)
- 64' oyuncu değişikliği: Ramiro Sordo ↔ Tahiel Adrian Jimenez (Santos Laguna)
- 66' gol: Esteban Lozano (Santos Laguna)
- 68' sarı kart: Aldo Lopez (Santos Laguna)
- 69' gol: José Rivero (Club Tijuana)
- 70' oyuncu değişikliği: Ramiro Árciga ↔ Unai Bilbao (Club Tijuana)
- 71' oyuncu değişikliği: Mourad El Ghezouani ↔ Elias Manoel (Club Tijuana)
- 72' gol: Adonis Preciado (Club Tijuana)
- 75' oyuncu değişikliği: Francisco González ↔ Yael Padilla (Club Tijuana)
- 79' oyuncu değişikliği: Adonis Preciado ↔ Joban González Cera (Club Tijuana)
- 79' oyuncu değişikliği: José Rivero ↔ Diego Abreu (Club Tijuana)
- 79' oyuncu değişikliği: Ezequiel Bullaude ↔ L. Gómez (Santos Laguna)
- 85' oyuncu değişikliği: Jonathan Geovanni Pérez Sánchez ↔ Javier Abella (Santos Laguna)
- 85' oyuncu değişikliği: Mauricio Cuevas ↔ Emmanuel Echeverria (Santos Laguna)
- 90+5' sarı kart: Ivan Tona (Club Tijuana)
Maç olayları
- Club TijuanaSantos Laguna
- Ivan TonaSarı kart90+5'
- 85'Jonathan Geovanni Pérez Sánchez ↔ Javier AbellaOyuncu değişikliği
- 85'Mauricio Cuevas ↔ Emmanuel EcheverriaOyuncu değişikliği
- Adonis Preciado ↔ Joban González CeraOyuncu değişikliği79'
- José Rivero ↔ Diego AbreuOyuncu değişikliği79'
- 79'Ezequiel Bullaude ↔ L. GómezOyuncu değişikliği
- Francisco González ↔ Yael PadillaOyuncu değişikliği75'
- Gol Adonis Preciado 4–1Asist: Jesús Vega72'
- Mourad El Ghezouani ↔ Elias ManoelOyuncu değişikliği71'
- Ramiro Árciga ↔ Unai BilbaoOyuncu değişikliği70'
- Gol José Rivero 3–169'
- 68'Aldo LopezSarı kart
- 66'Gol Esteban Lozano 2–1Asist: Ezequiel Bullaude
- 64'Facundo Cáseres ↔ Aldo LopezOyuncu değişikliği
- 64'Ramiro Sordo ↔ Tahiel Adrian JimenezOyuncu değişikliği
- 59'Esteban LozanoSarı kart
- 45+2'Felipe SánchezSarı kart
- 29'Ezequiel BullaudeSarı kart
- Francisco GonzálezSarı kart27'
- Gol José Rivero 2–018'
- Gol Francisco González 1–0Asist: Adonis Preciado13'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (25 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 0,88 (7 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,24 düşük | 2,12 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16ligde 9. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 6/16ligde 18. · lig ortalamasından 23 puan düşük | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %63 10/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,9 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %13 1/8 |
| 4,5 Üst | %38 6/16 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %81 13/16 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %63 10/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %44 7/16 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Geride | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %0 0/8 |
| Berabere | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Geride | %25 4/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Tijuana (16 maç)
Santos Laguna (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Tijuana (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Santos Laguna (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Kartlar
Club Tijuana
Sarı 29 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,8)
Santos Laguna
Sarı 31 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Tijuana: iç saha, 8 maç · Santos Laguna: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Club Tijuana – Santos Laguna ilk 11'ler
Club Tijuana · 5-4-1
- 2A. RodríguezK
- 3R. FernándezD
- 12J. PorozoD
- 8I. TonaD90+5' sarı kart 90+5. dk
- 6A. GómezD
- 16J. VegaD72' asist 72. dk
- 17R. ÁrcigaO70' oyundan çıktı 70. dk
- 11F. GonzálezO13' gol 13. dk27' sarı kart 27. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 15I. RiveroO18' gol 18. dk69' gol 69. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 7Adonis PreciadoO13' asist 13. dk72' gol 72. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 9MouradF71' oyundan çıktı 71. dk
- 34F. BoyaO
- 4Unai BilbaoD70' oyuna girdi 70. dk
- 13Elias ManoelF71' oyuna girdi 71. dk
- 19D. AbreuF79' oyuna girdi 79. dk
- 202J. GonzálezF79' oyuna girdi 79. dk
- 29S. HernándezK
- 18A. MejíaD
- 33P. OrtízD
- 31Y. PadillaF75' oyuna girdi 75. dk
- 20Á. ZapataO
Teknik direktör: S. Abreu
Santos Laguna · 5-4-1
- 1C. AcevedoK
- 3M. CuevasD85' oyundan çıktı 85. dk
- 28Jonathan PérezD85' oyundan çıktı 85. dk
- 18F. PardoD
- 25Felipe SánchezD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 7D. GonzálezD
- 26R. SordoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 21Fran VillalbaO
- 23F. CáseresO64' oyundan çıktı 64. dk
- 10E. BullaudeO29' sarı kart 29. dk66' asist 66. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 20E. LozanoF59' sarı kart 59. dk66' gol 66. dk
- 4J. AbellaD85' oyuna girdi 85. dk
- 19E. AguirreF
- 17E. EcheverrÃaD85' oyuna girdi 85. dk
- 193Luis GómezO79' oyuna girdi 79. dk
- 6J. GüémezO
- 33H. HolguínK
- 29Tahiel Adrián Jiménez SánchezF64' oyuna girdi 64. dk
- 5A. LópezO64' oyuna girdi 64. dk68' sarı kart 68. dk
- 8S. MariscalO
- 77K. PalaciosO
Teknik direktör: Renato Paiva
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Club Tijuana için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 7, yenilen 8. Son 5 maçta Santos Laguna 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-3). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Club Tijuana 5, Santos Laguna 9 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mart 2026, Club Tijuana 1-2 Santos Laguna.
- Sıralama
- 11. (17 p) – 9. (19 p)
- Form (son 5)
- BBBMB – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 5-5-9 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %67
- Korner ort. (maç)
- 12,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,27 – 3,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Tijuana iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 0,86 gol yedi; Santos Laguna dış saha 6 maçta 1,50 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Tijuana %43, Santos Laguna %67. İlk yarıyı önde kapatma: Club Tijuana 2/7, Santos Laguna 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club Tijuana 6,1, Santos Laguna 6,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,3. Maç başına kart: Club Tijuana 1,3, Santos Laguna 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,27, 2 – 3,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,11.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 12,3; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 02:00 Atlas FC 4–3 Puebla
- 04:00 CF America 1–2 CF Pachuca
- 04:00 Queretaro 1–3 Cruz Azul
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
