CF America 1-1 Club Tijuana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CF America 1–1 Club Tijuana (29 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 27–6, isabetli şut 8–2, topa sahip olma %73–%27, korner 9–2.
Maç özeti
CF America – Club Tijuana maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Miguel Borja 19' (CF America); Elias Manoel 12' (Club Tijuana). xG: CF America 1,5 – 0,5 Club Tijuana.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CF America: G. Almada · Club Tijuana: S. Abreu
Maç akışı
CF America üstte · Club Tijuana altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Elias Manoel (Club Tijuana)
- 19' gol: Miguel Borja (CF America)
- 26' sarı kart: Jesus Gomez (Club Tijuana)
- 45' sarı kart: Angel Zapata (Club Tijuana)
- 45' oyuncu değişikliği: Frank Boya ↔ José Rivero (Club Tijuana)
- 54' oyuncu değişikliği: Joban González Cera ↔ Adonis Preciado (Club Tijuana)
- 55' oyuncu değişikliği: Alexis Gutierrez ↔ Brian Rodríguez (CF America)
- 55' oyuncu değişikliği: Isaias Violante ↔ Oscar Andres Perea Abonce (CF America)
- 57' oyuncu değişikliği: Angel Zapata ↔ Gilberto Mora (Club Tijuana)
- 57' oyuncu değişikliği: Rafael Fernández ↔ Ramiro Árciga (Club Tijuana)
- 59' sarı kart: Derek Jimenez (CF America)
- 62' oyuncu değişikliği: Dagoberto Espinoza ↔ Kevin Alvarez (CF America)
- 62' oyuncu değişikliği: Derek Jimenez ↔ Carlos Álvarez (CF America)
- 64' sarı kart: Adonis Preciado (Club Tijuana)
- 71' oyuncu değişikliği: Yael Padilla ↔ Jesús Vega (Club Tijuana)
- 78' oyuncu değişikliği: Edwin Cerrillo ↔ Erick Sánchez (CF America)
- 89' sarı kart: José Rivero (Club Tijuana)
- 90+3' kırmızı kart: Jesus Gomez (Club Tijuana)
- 90+7' sarı kart: Kevin Alvarez (CF America)
Maç olayları
- CF AmericaClub Tijuana
- Kevin AlvarezSarı kart90+7'
- 90+3'Jesus GomezKırmızı kart
- 90+2'Jesus GomezVAR: inceleme
- 89'José RiveroSarı kart
- Edwin Cerrillo ↔ Erick SánchezOyuncu değişikliği78'
- 71'Yael Padilla ↔ Jesús VegaOyuncu değişikliği
- 64'Adonis PreciadoSarı kart
- Dagoberto Espinoza ↔ Kevin AlvarezOyuncu değişikliği62'
- Derek Jimenez ↔ Carlos ÁlvarezOyuncu değişikliği62'
- Derek JimenezSarı kart59'
- 57'Angel Zapata ↔ Gilberto MoraOyuncu değişikliği
- 57'Rafael Fernández ↔ Ramiro ÁrcigaOyuncu değişikliği
- Alexis Gutierrez ↔ Brian RodríguezOyuncu değişikliği55'
- Isaias Violante ↔ Oscar Andres Perea AbonceOyuncu değişikliği55'
- 54'Joban González Cera ↔ Adonis PreciadoOyuncu değişikliği
- 45'Angel ZapataSarı kart
- 45'Frank Boya ↔ José RiveroOyuncu değişikliği
- 26'Jesus GomezSarı kart
- Gol Miguel Borja 1–1Asist: Isaias Violante19'
- 12'Gol Elias Manoel 0–1Asist: Jesus Gomez
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %0 0/8 |
| Beraberlik | %44 7/16 | %75 6/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (36 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 1,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (25 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16ligde 9. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 10,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %44 7/16 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,3 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Geride | %19 3/16 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CF America (15 maç)
Club Tijuana (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CF America (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Club Tijuana (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
CF America
Sarı 29 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Club Tijuana
Sarı 29 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CF America: iç saha, 8 maç · Club Tijuana: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CF America – Club Tijuana ilk 11'ler
CF America · 4-2-3-1
- 30R. CotaK
- 34D. EspinozaD62' oyundan çıktı 62. dk
- 29R. JuárezD
- 32M. VázquezD
- 26C. BorjaD
- 6E. CerrilloO78' oyundan çıktı 78. dk
- 13A. CervantesO
- 12I. ViolanteO19' asist 19. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 20A. GutiérrezO55' oyundan çıktı 55. dk
- 206Derek JimenezO
- 93M. BorjaF19' gol 19. dk
- 2E. LaraD
- 9H. MartínF
- 22Ó. PereaF55' oyuna girdi 55. dk
- 3I. ReyesD
- 7B. RodríguezF55' oyuna girdi 55. dk
- 28É. SánchezO78' oyuna girdi 78. dk
- 21F. TapiaK
- 217IcaroO
- 5K. ÁlvarezD62' oyuna girdi 62. dk90+7' sarı kart 90+7. dk
- 8Carlos ÁlvarezO62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: G. Almada
Club Tijuana · 5-4-1
- 2A. RodríguezK
- 3R. FernándezD57' oyundan çıktı 57. dk
- 12J. PorozoD
- 4Unai BilbaoD
- 6A. GómezD12' asist 12. dk26' sarı kart 26. dk90+3' kırmızı kart 90+3. dk
- 33P. OrtízD
- 31Y. PadillaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 34F. BoyaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20Á. ZapataO45' sarı kart 45. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 202J. GonzálezO54' oyundan çıktı 54. dk
- 13Elias ManoelF12' gol 12. dk
- 17R. ÁrcigaF57' oyuna girdi 57. dk
- 16J. VegaD71' oyuna girdi 71. dk
- 15I. RiveroO45' oyuna girdi 45. dk89' sarı kart 89. dk
- 7Adonis PreciadoF54' oyuna girdi 54. dk64' sarı kart 64. dk
- 10G. MoraO57' oyuna girdi 57. dk
- 18A. MejíaD
- 29S. HernándezK
- 11F. GonzálezF
- 9MouradF
- 19D. AbreuF
Teknik direktör: S. Abreu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Club America son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 16 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Club Tijuana için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 9, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Club America 11 – Club Tijuana 2; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Ocak 2026, Club Tijuana 0-0 Club America.
- Sıralama
- 1. (27 p) – 8. (20 p)
- Form (son 5)
- MGGBG – GBBBM
- H2H (G-B-M)
- 11-8-2 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 12,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,28 – 4,35 – 5,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club America iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,83 gol yedi; Club Tijuana dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club America %50, Club Tijuana %80. İlk yarıyı önde kapatma: Club America 3/6, Club Tijuana 3/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club America 5,5, Club Tijuana 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,2. Maç başına kart: Club America 1,2, Club Tijuana 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,28, 0 – 4,35, 2 – 5,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 12,2; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
