← Maçlar
Japonya · J3 League · 11. hafta18 Ekim 2026 · 09:00 TSİ

AC Nagano Parceiro 2-1 Matsumoto Y: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AC Nagano Parceiro
2–1İY 2–1
Matsumoto Y
Maç sonu

AC Nagano Parceiro 2–1 Matsumoto Y (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

AC Nagano Parceiro – Matsumoto Y maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: R. Yamanaka 2', T. Kondo 30' (AC Nagano Parceiro); R. Sato 25' (Matsumoto Y).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

AC Nagano Parceiro üstte · Matsumoto Y altta

01530İY607590 2' gol: R. Yamanaka (AC Nagano Parceiro)25' gol: R. Sato (Matsumoto Y)30' gol: T. Kondo (AC Nagano Parceiro)36' sarı kart: D. Morita (AC Nagano Parceiro)46' oyuncu değişikliği: K. Kaneko ↔ T. Miyabe (Matsumoto Y)↔46' oyuncu değişikliği: T. Shirai ↔ Y. Taguchi (Matsumoto Y)↔59' oyuncu değişikliği: Y. Hasegawa ↔ K. Yoshida (AC Nagano Parceiro)↔62' oyuncu değişikliği: K. Kitazume ↔ K. Saso (Matsumoto Y)↔67' sarı kart: Y. Taguchi (Matsumoto Y)71' oyuncu değişikliği: T. Kondo ↔ K. Tanaka (AC Nagano Parceiro)↔71' oyuncu değişikliği: K. Tomita ↔ K. Higuchi (AC Nagano Parceiro)↔73' sarı kart: K. Fujikawa (AC Nagano Parceiro)77' sarı kart: K. Tanaka (AC Nagano Parceiro)84' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ K. Fujieda (Matsumoto Y)↔84' oyuncu değişikliği: S. Yoshizawa ↔ H. Shoji (AC Nagano Parceiro)↔84' oyuncu değişikliği: R. Yamanaka ↔ K. Kutsuna (AC Nagano Parceiro)↔87' oyuncu değişikliği: H. Murakami ↔ A. Inoue (Matsumoto Y)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol: R. Yamanaka (AC Nagano Parceiro)
  • 25' gol: R. Sato (Matsumoto Y)
  • 30' gol: T. Kondo (AC Nagano Parceiro)
  • 36' sarı kart: D. Morita (AC Nagano Parceiro)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Kaneko ↔ T. Miyabe (Matsumoto Y)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Shirai ↔ Y. Taguchi (Matsumoto Y)
  • 59' oyuncu değişikliği: Y. Hasegawa ↔ K. Yoshida (AC Nagano Parceiro)
  • 62' oyuncu değişikliği: K. Kitazume ↔ K. Saso (Matsumoto Y)
  • 67' sarı kart: Y. Taguchi (Matsumoto Y)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Kondo ↔ K. Tanaka (AC Nagano Parceiro)
  • 71' oyuncu değişikliği: K. Tomita ↔ K. Higuchi (AC Nagano Parceiro)
  • 73' sarı kart: K. Fujikawa (AC Nagano Parceiro)
  • 77' sarı kart: K. Tanaka (AC Nagano Parceiro)
  • 84' oyuncu değişikliği: S. Tanaka ↔ K. Fujieda (Matsumoto Y)
  • 84' oyuncu değişikliği: S. Yoshizawa ↔ H. Shoji (AC Nagano Parceiro)
  • 84' oyuncu değişikliği: R. Yamanaka ↔ K. Kutsuna (AC Nagano Parceiro)
  • 87' oyuncu değişikliği: H. Murakami ↔ A. Inoue (Matsumoto Y)

Maç olayları

  1. AC Nagano ParceiroMatsumoto Y
  2. 87'H. Murakami ↔ A. InoueOyuncu değişikliği
  3. 84'S. Tanaka ↔ K. FujiedaOyuncu değişikliği
  4. S. Yoshizawa ↔ H. ShojiOyuncu değişikliği84'
  5. R. Yamanaka ↔ K. KutsunaOyuncu değişikliği84'
  6. K. TanakaSarı kart77'
  7. K. FujikawaSarı kart73'
  8. T. Kondo ↔ K. TanakaOyuncu değişikliği71'
  9. K. Tomita ↔ K. HiguchiOyuncu değişikliği71'
  10. 67'Y. TaguchiSarı kart
  11. 62'K. Kitazume ↔ K. SasoOyuncu değişikliği
  12. Y. Hasegawa ↔ K. YoshidaOyuncu değişikliği59'
  13. 46'K. Kaneko ↔ T. MiyabeOyuncu değişikliği
  14. 46'T. Shirai ↔ Y. TaguchiOyuncu değişikliği
  15. D. MoritaSarı kart36'
  16. Gol T. Kondo 2–1Asist: K. Fujikawa30'
  17. 25'Gol R. Sato 1–1
  18. Gol R. Yamanaka 1–02'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AC Nagano Parceiro
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%47 7/15%50 4/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%38 3/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%25 4/16%29 2/7
Beraberlik%31 5/16%43 3/7
Mağlubiyet%44 7/16%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AC Nagano Parceiro
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,47 (22 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)0,88 (7 gol)
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,94 (15 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AC Nagano Parceiro
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%60 9/15%50 4/8
1,5 Üst%67 10/15%50 4/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%33 5/15%13 1/8
Gol yememe%27 4/15%25 2/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%44 7/16%57 4/7
1,5 Üst%56 9/16%57 4/7
2,5 Üst%38 6/16%43 3/7
3,5 Üst%25 4/16%14 1/7
Gol yememe%31 5/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AC Nagano Parceiro
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%53 8/15%63 5/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%7 1/15%0 0/8
Matsumoto Y
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%25 4/16%29 2/7
Berabere%56 9/16%57 4/7
Geride%19 3/16%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AC Nagano Parceiro (15 maç)

1/151/X21/21X/12X/X0X/242/102/X02/21

Matsumoto Y (16 maç)

1/131/X01/21X/11X/X5X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AC Nagano Parceiro (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 5 1
31-45 2 2
46-60 5 5
61-75 1 3
76-90 5 8

Matsumoto Y (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 4 2
31-45 0 2
46-60 1 4
61-75 1 5
76-90 4 1

Kartlar

AC Nagano Parceiro

Sarı 15 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,0)

Matsumoto Y

Sarı 15 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Parceiro Nagano 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7). Matsumoto Yamaga son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Parceiro Nagano 3 – Matsumoto Yamaga 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Matsumoto Yamaga 0-1 Parceiro Nagano.

Sıralama
11. (14 p) – 15. (11 p)
Form (son 5)
GMMGB – MGMGG
H2H (G-B-M)
3-4-3 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,82 – 3,04 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Parceiro Nagano iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Matsumoto Yamaga dış saha 4 maçta 0,75 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Parceiro Nagano %20, Matsumoto Yamaga %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Parceiro Nagano %40, Matsumoto Yamaga %50. İlk yarıyı önde kapatma: Parceiro Nagano 3/5, Matsumoto Yamaga 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 3,04, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,82X3,0421,99

Çifte şans

1X1,43121,18X21,21

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.