← Maçlar
Japonya · J3 League · 12. hafta21 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Kamatamare Sanuki 3-1 Zweigen Kanazawa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kamatamare Sanuki
3–1İY 2–1
Zweigen Kanazawa
Maç sonu

Kamatamare Sanuki 3–1 Zweigen Kanazawa (21 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Kamatamare Sanuki – Zweigen Kanazawa maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: K. Makiyama 26', S. Arita 43', A. Ueno 67' (Kamatamare Sanuki); K. Sakakibara 2' (Zweigen Kanazawa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Kamatamare Sanuki üstte · Zweigen Kanazawa altta

01530İY607590 2' gol: K. Sakakibara (Zweigen Kanazawa)26' gol: K. Makiyama (Kamatamare Sanuki)41' sarı kart: K. Hayashida (Kamatamare Sanuki)43' gol: S. Arita (Kamatamare Sanuki)46' oyuncu değişikliği: Y. Goto ↔ S. Miyazaki (Kamatamare Sanuki)↔45+2' sarı kart: Patric (Zweigen Kanazawa)61' sarı kart: S. Takashima (Kamatamare Sanuki)62' oyuncu değişikliği: S. Woo ↔ A. Ueno (Kamatamare Sanuki)↔63' oyuncu değişikliği: H. Suzuki ↔ Y. Shinomiya (Zweigen Kanazawa)↔63' oyuncu değişikliği: R. Tosa ↔ K. Shirawachi (Zweigen Kanazawa)↔67' gol: A. Ueno (Kamatamare Sanuki)78' oyuncu değişikliği: K. Sakakibara ↔ S. Shimada (Zweigen Kanazawa)↔78' oyuncu değişikliği: K. Miyazaki ↔ H. Otani (Zweigen Kanazawa)↔80' oyuncu değişikliği: K. Makiyama ↔ S. Kawakami (Kamatamare Sanuki)↔80' oyuncu değişikliği: H. Asada ↔ Y. Morikawa (Kamatamare Sanuki)↔88' oyuncu değişikliği: S. Arita ↔ R. Sano (Kamatamare Sanuki)↔88' oyuncu değişikliği: S. Terasaka ↔ K. Buwanika (Zweigen Kanazawa)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol: K. Sakakibara (Zweigen Kanazawa)
  • 26' gol: K. Makiyama (Kamatamare Sanuki)
  • 41' sarı kart: K. Hayashida (Kamatamare Sanuki)
  • 43' gol: S. Arita (Kamatamare Sanuki)
  • 46' oyuncu değişikliği: Y. Goto ↔ S. Miyazaki (Kamatamare Sanuki)
  • 45+2' sarı kart: Patric (Zweigen Kanazawa)
  • 61' sarı kart: S. Takashima (Kamatamare Sanuki)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. Woo ↔ A. Ueno (Kamatamare Sanuki)
  • 63' oyuncu değişikliği: H. Suzuki ↔ Y. Shinomiya (Zweigen Kanazawa)
  • 63' oyuncu değişikliği: R. Tosa ↔ K. Shirawachi (Zweigen Kanazawa)
  • 67' gol: A. Ueno (Kamatamare Sanuki)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Sakakibara ↔ S. Shimada (Zweigen Kanazawa)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Miyazaki ↔ H. Otani (Zweigen Kanazawa)
  • 80' oyuncu değişikliği: K. Makiyama ↔ S. Kawakami (Kamatamare Sanuki)
  • 80' oyuncu değişikliği: H. Asada ↔ Y. Morikawa (Kamatamare Sanuki)
  • 88' oyuncu değişikliği: S. Arita ↔ R. Sano (Kamatamare Sanuki)
  • 88' oyuncu değişikliği: S. Terasaka ↔ K. Buwanika (Zweigen Kanazawa)

Maç olayları

  1. Kamatamare SanukiZweigen Kanazawa
  2. S. Arita ↔ R. SanoOyuncu değişikliği88'
  3. 88'S. Terasaka ↔ K. BuwanikaOyuncu değişikliği
  4. K. Makiyama ↔ S. KawakamiOyuncu değişikliği80'
  5. H. Asada ↔ Y. MorikawaOyuncu değişikliği80'
  6. 78'K. Sakakibara ↔ S. ShimadaOyuncu değişikliği
  7. 78'K. Miyazaki ↔ H. OtaniOyuncu değişikliği
  8. Gol A. Ueno 3–1Asist: H. Asada67'
  9. 63'H. Suzuki ↔ Y. ShinomiyaOyuncu değişikliği
  10. 63'R. Tosa ↔ K. ShirawachiOyuncu değişikliği
  11. S. Woo ↔ A. UenoOyuncu değişikliği62'
  12. S. TakashimaSarı kart61'
  13. Y. Goto ↔ S. MiyazakiOyuncu değişikliği46'
  14. 45+2'PatricSarı kart
  15. Gol S. Arita 2–1Asist: K. Makiyama43'
  16. K. HayashidaSarı kart41'
  17. Gol K. Makiyama 1–1Asist: S. Takashima26'
  18. 2'Gol K. Sakakibara 0–1Asist: K. Miyazaki

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kamatamare Sanuki
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%20 3/15%25 2/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%67 10/15%63 5/8
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%44 7/16%44 4/9
Beraberlik%13 2/16%22 2/9
Mağlubiyet%44 7/16%33 3/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kamatamare Sanuki
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,07 (16 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,80 (27 gol)2,12 (17 gol)
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,75 (28 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)1,22 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kamatamare Sanuki
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%47 7/15%38 3/8
1,5 Üst%67 10/15%75 6/8
2,5 Üst%60 9/15%63 5/8
3,5 Üst%27 4/15%38 3/8
Gol yememe%20 3/15%25 2/8
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%56 9/16%67 6/9
1,5 Üst%75 12/16%78 7/9
2,5 Üst%50 8/16%44 4/9
3,5 Üst%38 6/16%33 3/9
Gol yememe%25 4/16%33 3/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kamatamare Sanuki
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%13 2/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%47 7/15%50 4/8
Zweigen Kanazawa
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%31 5/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%44 4/9
Geride%31 5/16%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kamatamare Sanuki (15 maç)

1/111/X01/21X/11X/X2X/232/112/X02/26

Zweigen Kanazawa (16 maç)

1/151/X01/20X/11X/X2X/232/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kamatamare Sanuki (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 2
31-45 3 7
46-60 1 6
61-75 5 3
76-90 3 6

Zweigen Kanazawa (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 3 2
31-45 3 2
46-60 4 3
61-75 1 2
76-90 8 6

Kartlar

Kamatamare Sanuki

Sarı 17 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,1)

Zweigen Kanazawa

Sarı 23 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kamatamare Sanuki için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Zweigen Kanazawa 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Kamatamare Sanuki 4, Zweigen Kanazawa 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Nisan 2026, Kamatamare Sanuki 0-1 Zweigen Kanazawa.

Sıralama
19. (5 p) – 11. (14 p)
Form (son 5)
MMBMM – MBGMG
H2H (G-B-M)
4-1-5 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %67
iddaa MS 1-0-2
3,61 – 3,33 – 1,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kamatamare Sanuki iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,80 gol yedi; Zweigen Kanazawa dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kamatamare Sanuki %80, Zweigen Kanazawa %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kamatamare Sanuki %40, Zweigen Kanazawa %67. İlk yarıyı önde kapatma: Kamatamare Sanuki 1/5, Zweigen Kanazawa 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,61, 0 – 3,33, 2 – 1,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,82, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,61X3,3321,64

Çifte şans

1X1,67121,15X21,11

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,88

2,5 Alt / Üst

Alt1,82Üst1,57

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.