Letonya · 1. Liga · 26. hafta

JDFS Alberts 3-1 Jfk Ventspils: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–1 MS İY 2–0

JDFS Alberts 3–1 Jfk Ventspils (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

JDFS Alberts – Jfk Ventspils maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: J. Kalpaks 4', R. Blums 5', 72' (JDFS Alberts); K. Bullat 68' (Jfk Ventspils).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

JDFS Alberts üstte · Jfk Ventspils altta

01530İY607590 4' gol: J. Kalpaks (JDFS Alberts)5' gol: R. Blums (JDFS Alberts)68' gol: K. Bullat (Jfk Ventspils)72' gol: R. Blums (JDFS Alberts)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol: J. Kalpaks (JDFS Alberts)
  • 5' gol: R. Blums (JDFS Alberts)
  • 68' gol: K. Bullat (Jfk Ventspils)
  • 72' gol: R. Blums (JDFS Alberts)

Maç olayları

  1. JDFS AlbertsJfk Ventspils
  2. Gol R. Blums 3–172'
  3. 68'Gol K. Bullat 2–1
  4. Gol R. Blums 2–0Asist: K. Pirktins5'
  5. Gol J. Kalpaks 1–04'
Maç özeti

Ev sahibi

JDFS Alberts

5. sıra · 47 puan

MGBGM

Deplasman

Jfk Ventspils

13. sıra · 19 puan

MMBMG

JDFS Alberts iç sahada (13 maç) · Jfk Ventspils deplasmanda (13 maç), bu sezon

2,31 Gol atma maç başı 1,23
1,23 Gol yeme maç başı 2,54
%31 Gol yememe maçların %8
%62 KG Var maçların %69
%69 2.5 Üst maçların %77

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 7 maç (2023'ten beri)

6 JDFS Alberts1 berabere0 Jfk Ventspils

  • JDFS Alberts iç sahada 13 maçta 8 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • JFK Ventspils deplasmanda 13 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
  • JFK Ventspils, deplasman maçlarında 13 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%8).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

JDFS Alberts
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%54 14/26%62 8/13
Beraberlik%19 5/26%15 2/13
Mağlubiyet%27 7/26%23 3/13
Jfk Ventspils
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%15 4/26%15 2/13
Beraberlik%27 7/26%23 3/13
Mağlubiyet%58 15/26%62 8/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

JDFS Alberts
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,12 (55 gol)2,31 (30 gol)
Yediği gol / maç1,42 (37 gol)1,23 (16 gol)
Jfk Ventspils
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,15 (30 gol)1,23 (16 gol)
Yediği gol / maç1,96 (51 gol)2,54 (33 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

JDFS Alberts
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%73 19/26%62 8/13
1,5 Üst%96 25/26%92 12/13
2,5 Üst%69 18/26%69 9/13
3,5 Üst%54 14/26%54 7/13
Gol yememe%23 6/26%31 4/13
Jfk Ventspils
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%50 13/26%69 9/13
1,5 Üst%77 20/26%92 12/13
2,5 Üst%58 15/26%77 10/13
3,5 Üst%38 10/26%46 6/13
Gol yememe%19 5/26%8 1/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

JDFS Alberts
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%38 10/26%46 6/13
Berabere%38 10/26%38 5/13
Geride%23 6/26%15 2/13
Jfk Ventspils
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%23 6/26%38 5/13
Berabere%35 9/26%15 2/13
Geride%42 11/26%46 6/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

JDFS Alberts (26 maç)

1/191/X11/20X/15X/X2X/232/102/X22/24

Jfk Ventspils (26 maç)

1/121/X31/21X/12X/X3X/242/102/X12/210

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

JDFS Alberts (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 9 5
31-45 6 6
46-60 6 9
61-75 12 10
76-90 15 3

Jfk Ventspils (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 8 2
31-45 5 8
46-60 2 7
61-75 4 7
76-90 5 11

Kartlar

JDFS Alberts

Sarı 1 · Kırmızı 3 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Jfk Ventspils

Sarı 1 · Kırmızı 1 (23 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

JDFS Alberts

5. sıra · 47 puan · 26 maç · averaj +18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGM

  1. 31.10 Riga Mariners 3–1 JDFS Alberts M
  2. 25.10 JDFS Alberts 5–0 Rēzekne FA G
  3. 18.10 Leevon / PPK 2–2 JDFS Alberts B
  4. 10.10 Skanste 0–2 JDFS Alberts G
  5. 19.09 JDFS Alberts 1–3 Metta / LU M
Deplasman

Jfk Ventspils

13. sıra · 19 puan · 26 maç · averaj -21

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMG

  1. 31.10 Jfk Ventspils 8–0 Rēzekne FA G
  2. 24.10 Valmiera / BSS 3–0 Jfk Ventspils M
  3. 18.10 Jfk Ventspils 0–0 Mārupe B
  4. 10.10 Jfk Ventspils 0–4 Leevon / PPK M
  5. 26.09 Tukums II 1–0 Jfk Ventspils M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

1. Liga (Letonya) 26. hafta programında JDFS Alberts – Jfk Ventspils maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:00 oynanacak. Sıralamada JDFS Alberts 5., Jfk Ventspils 13.; iki takım arasında 25 puan fark var.

Form (son 5 maç)

JDFS Alberts için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Jfk Ventspils 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.

Sıralama
5. (44 p) – 13. (19 p)
Form (son 5)
MGBGM – GMBMM
H2H (G-B-M)
6-1-0 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,90 – 4,16 – 2,34
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: JDFS Alberts 6, Jfk Ventspils 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Jfk Ventspils 1-3 JDFS Alberts.

Gol istatistikleri

JDFS Alberts iç saha 12 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Jfk Ventspils dış saha 12 maçta 1,25 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: JDFS Alberts %67, Jfk Ventspils %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: JDFS Alberts %58, Jfk Ventspils %67. İlk yarıyı önde kapatma: JDFS Alberts 5/12, Jfk Ventspils 5/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 4,16, 2 – 2,34. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,35.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Letonya · 1. Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metta / LU 262231 10419 +8569 GGGGG
2Valmiera / BSS 261862 6928 +4160 BBGBG
3Riga Mariners 261853 6533 +3259 MGGGG
4Leevon / PPK 261664 5031 +1954 GBMBM
5JDFS Alberts 261457 5537 +1847 GBGMG
6Riga FC II 25979 4040 034 GBGBG
7Mārupe 2610412 3945 -634 GBMBM
8Super Nova 2 257810 3540 -529 BMGMM
9Smiltene 267613 4363 -2027 GBGBG
10Skanste 268216 5056 -626 MMMMM
11Rīgas FS II 267316 4470 -2624 MGMGG
12Tukums II 265516 3272 -4020 MBMBM
13JFK Ventspils 264715 3051 -2119 MBMGM
14Rēzekne FA 261322 1788 -716 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131201 688 +6036
2Riga Mariners 13940 3315 +1831
3Leevon / PPK 13931 3018 +1230
4Valmiera / BSS 13841 3416 +1828
5JDFS Alberts 13823 3016 +1426
6Riga FC II 13823 2819 +926
7Skanste 13517 2523 +216
8Mārupe 13517 2224 -216
9Tukums II 13436 1522 -715
10Super Nova 2 12426 1520 -514
11Smiltene 13346 2233 -1113
12Rīgas FS II 13328 2430 -611
13JFK Ventspils 13247 1418 -410
14Rēzekne FA 13139 1338 -256
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131030 3611 +2533
2Valmiera / BSS 131021 3512 +2332
3Riga Mariners 13913 3218 +1428
4Leevon / PPK 13733 2013 +724
5JDFS Alberts 13634 2521 +421
6Mārupe 13535 1721 -418
7Super Nova 2 13364 2020 015
8Smiltene 13427 2130 -914
9Rīgas FS II 13418 2040 -2013
10Skanste 13319 2533 -810
11JFK Ventspils 13238 1633 -179
12Riga FC II 12156 1221 -98
13Tukums II 131210 1750 -335
14Rēzekne FA 130013 450 -460

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · JDFS Alberts1,90
X · Beraberlik4,16
2 · Jfk Ventspils2,34

Karşılıklı gol

Var1,30
Yok2,35
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,50Üst1,88

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,86Yok1,18

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,2603,7121,49

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,68Üst1,66

1. Yarı Sonucu

12,4502,2622,91

Alt/Üst 3.5

Alt1,50Üst1,89

2. Yarı Sonucu

12,2102,7622,63

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,83Üst1,54

Çifte Şans

1 ve 01,291 ve 21,070 ve 21,47

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,320 ve 21,27

Tek / Çift

Tek1,63Çift1,73

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,59Üst1,76

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,81Üst1,56

Aynı gün 1. Liga'da oynanan diğer maçlar