← Maçlar
Letonya · 1. Liga · 23. hafta18 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Jfk Ventspils 0-0 Marupes SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Jfk Ventspils
0–0İY 0–0
Marupes SC
Maç sonu

Jfk Ventspils 0–0 Marupes SC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Jfk Ventspils – Marupes SC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Jfk Ventspils
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%15 4/26%15 2/13
Beraberlik%27 7/26%31 4/13
Mağlubiyet%58 15/26%54 7/13
Marupes SC
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%38 10/26%38 5/13
Beraberlik%15 4/26%23 3/13
Mağlubiyet%46 12/26%38 5/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Jfk Ventspils
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,15 (30 gol)1,08 (14 gol)
Yediği gol / maç1,96 (51 gol)1,38 (18 gol)
Marupes SC
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,50 (39 gol)1,31 (17 gol)
Yediği gol / maç1,73 (45 gol)1,62 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Jfk Ventspils
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%50 13/26%31 4/13
1,5 Üst%77 20/26%62 8/13
2,5 Üst%58 15/26%38 5/13
3,5 Üst%38 10/26%31 4/13
Gol yememe%19 5/26%31 4/13
Marupes SC
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%50 13/26%54 7/13
1,5 Üst%81 21/26%77 10/13
2,5 Üst%69 18/26%62 8/13
3,5 Üst%46 12/26%38 5/13
Gol yememe%31 8/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Jfk Ventspils
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%23 6/26%8 1/13
Berabere%35 9/26%54 7/13
Geride%42 11/26%38 5/13
Marupes SC
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%15 4/26%8 1/13
Berabere%35 9/26%46 6/13
Geride%50 13/26%46 6/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Jfk Ventspils (26 maç)

1/121/X31/21X/12X/X3X/242/102/X12/210

Marupes SC (26 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/232/132/X12/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Jfk Ventspils (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 9
16-30 8 2
31-45 5 8
46-60 2 7
61-75 4 7
76-90 5 11

Marupes SC (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 4 6
31-45 5 7
46-60 5 8
61-75 7 8
76-90 14 9

Kartlar

Jfk Ventspils

Sarı 1 · Kırmızı 1 (23 maç · maç başı sarı 0,0)

Marupes SC

Sarı 1 · Kırmızı 2 (23 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Jfk Ventspils son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 16 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Mārupe için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Jfk Ventspils 3, Mārupe 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Haziran 2026, Mārupe 1-2 Jfk Ventspils.

Sıralama
12. (15 p) – 6. (32 p)
Form (son 5)
MMGMM – GBGMM
H2H (G-B-M)
3-0-2 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %70
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,60 – 3,29 – 2,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Jfk Ventspils iç saha 11 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,64 gol yedi; Mārupe dış saha 10 maçta 1,60 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %36, konukta %70. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jfk Ventspils %36, Mārupe %60. İlk yarıyı önde kapatma: Jfk Ventspils 0/11, Mārupe 1/10.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,29, 2 – 2,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,11.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Letonya · 1. Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metta / LU 262231 10419 +8569 GGGGG
2Valmiera / BSS 261862 6928 +4160 BBGBG
3Riga Mariners 261853 6533 +3259 MGGGG
4Leevon / PPK 261664 5031 +1954 GBMBM
5JDFS Alberts 261457 5537 +1847 GBGMG
6Riga FC II 25979 4040 034 GBGBG
7Mārupe 2610412 3945 -634 GBMBM
8Super Nova 2 257810 3540 -529 BMGMM
9Smiltene 267613 4363 -2027 GBGBG
10Skanste 268216 5056 -626 MMMMM
11Rīgas FS II 267316 4470 -2624 MGMGG
12Tukums II 265516 3272 -4020 MBMBM
13JFK Ventspils 264715 3051 -2119 MBMGM
14Rēzekne FA 261322 1788 -716 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131201 688 +6036
2Riga Mariners 13940 3315 +1831
3Leevon / PPK 13931 3018 +1230
4Valmiera / BSS 13841 3416 +1828
5JDFS Alberts 13823 3016 +1426
6Riga FC II 13823 2819 +926
7Skanste 13517 2523 +216
8Mārupe 13517 2224 -216
9Tukums II 13436 1522 -715
10Super Nova 2 12426 1520 -514
11Smiltene 13346 2233 -1113
12Rīgas FS II 13328 2430 -611
13JFK Ventspils 13247 1418 -410
14Rēzekne FA 13139 1338 -256
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131030 3611 +2533
2Valmiera / BSS 131021 3512 +2332
3Riga Mariners 13913 3218 +1428
4Leevon / PPK 13733 2013 +724
5JDFS Alberts 13634 2521 +421
6Mārupe 13535 1721 -418
7Super Nova 2 13364 2020 015
8Smiltene 13427 2130 -914
9Rīgas FS II 13418 2040 -2013
10Skanste 13319 2533 -810
11JFK Ventspils 13238 1633 -179
12Riga FC II 12156 1221 -98
13Tukums II 131210 1750 -335
14Rēzekne FA 130013 450 -460

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,60X3,2922,01

Çifte şans

1X1,43121,16X21,25

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,98Üst1,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.