← Maçlar
Letonya · 1. Liga · 23. hafta18 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Saldus SS/Leevon 2-2 JDFS Alberts: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Saldus SS/Leevon
2–2İY 2–0
JDFS Alberts
Maç sonu

Saldus SS/Leevon 2–2 JDFS Alberts (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Saldus SS/Leevon – JDFS Alberts maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Saldus SS/Leevon üstte · JDFS Alberts altta

01530İY607590 13' gol: O. Kellers (Saldus SS/Leevon)20' gol: R. Baumanis (Saldus SS/Leevon)49' gol: R. Ozolins (JDFS Alberts)72' kırmızı kart: M. Kurtiss (Saldus SS/Leevon)90+4' gol (JDFS Alberts)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: O. Kellers (Saldus SS/Leevon)
  • 20' gol: R. Baumanis (Saldus SS/Leevon)
  • 49' gol: R. Ozolins (JDFS Alberts)
  • 72' kırmızı kart: M. Kurtiss (Saldus SS/Leevon)
  • 90+4' gol (JDFS Alberts)

Maç olayları

  1. Saldus SS/LeevonJDFS Alberts
  2. 90+4'Gol 2–2
  3. M. KurtissKırmızı kart72'
  4. 49'Gol R. Ozolins 2–1
  5. Gol R. Baumanis 2–0Asist: S. Saito20'
  6. Gol O. Kellers 1–0Asist: S. Saito13'

Maç istatistikleri

Saldus SS/LeevonJDFS Alberts
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Saldus SS/Leevon
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%62 16/26%69 9/13
Beraberlik%23 6/26%23 3/13
Mağlubiyet%15 4/26%8 1/13
JDFS Alberts
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%54 14/26%46 6/13
Beraberlik%19 5/26%23 3/13
Mağlubiyet%27 7/26%31 4/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Saldus SS/Leevon
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,92 (50 gol)2,31 (30 gol)
Yediği gol / maç1,19 (31 gol)1,38 (18 gol)
JDFS Alberts
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç2,12 (55 gol)1,92 (25 gol)
Yediği gol / maç1,42 (37 gol)1,62 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Saldus SS/Leevon
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%65 17/26%85 11/13
1,5 Üst%81 21/26%85 11/13
2,5 Üst%69 18/26%85 11/13
3,5 Üst%35 9/26%46 6/13
Gol yememe%31 8/26%15 2/13
JDFS Alberts
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%73 19/26%85 11/13
1,5 Üst%96 25/26%100 13/13
2,5 Üst%69 18/26%69 9/13
3,5 Üst%54 14/26%54 7/13
Gol yememe%23 6/26%15 2/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Saldus SS/Leevon
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%35 9/26%46 6/13
Berabere%46 12/26%31 4/13
Geride%19 5/26%23 3/13
JDFS Alberts
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%38 10/26%31 4/13
Berabere%38 10/26%38 5/13
Geride%23 6/26%31 4/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Saldus SS/Leevon (26 maç)

1/171/X21/20X/17X/X4X/212/122/X02/23

JDFS Alberts (26 maç)

1/191/X11/20X/15X/X2X/232/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Saldus SS/Leevon (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 8
16-30 8 5
31-45 12 5
46-60 7 1
61-75 5 5
76-90 10 7

JDFS Alberts (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 9 5
31-45 6 6
46-60 6 9
61-75 12 10
76-90 15 3

Kartlar

Saldus SS/Leevon

Sarı 1 · Kırmızı 5 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

JDFS Alberts

Sarı 1 · Kırmızı 3 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Saldus SS/Leevon 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 16-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. JDFS Alberts son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Saldus SS/Leevon 0, JDFS Alberts 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,60 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Haziran 2026, JDFS Alberts 0-0 Saldus SS/Leevon.

Sıralama
3. (52 p) – 5. (40 p)
Form (son 5)
GGBGG – GMMGG
H2H (G-B-M)
0-1-4 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%91 – %64
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%91 – %82
iddaa MS 1-0-2
1,46 – 3,76 – 4,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Saldus SS/Leevon iç saha 11 maçta maç başına 2,55 gol attı, 1,45 gol yedi; JDFS Alberts dış saha 11 maçta 2,00 attı, 1,45 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Saldus SS/Leevon %91, JDFS Alberts %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Saldus SS/Leevon %91, JDFS Alberts %82. İlk yarıyı önde kapatma: Saldus SS/Leevon 5/11, JDFS Alberts 4/11.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,76, 2 – 4,23. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,17.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %86; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Letonya · 1. Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metta / LU 262231 10419 +8569 GGGGG
2Valmiera / BSS 261862 6928 +4160 BBGBG
3Riga Mariners 261853 6533 +3259 MGGGG
4Leevon / PPK 261664 5031 +1954 GBMBM
5JDFS Alberts 261457 5537 +1847 GBGMG
6Riga FC II 25979 4040 034 GBGBG
7Mārupe 2610412 3945 -634 GBMBM
8Super Nova 2 257810 3540 -529 BMGMM
9Smiltene 267613 4363 -2027 GBGBG
10Skanste 268216 5056 -626 MMMMM
11Rīgas FS II 267316 4470 -2624 MGMGG
12Tukums II 265516 3272 -4020 MBMBM
13JFK Ventspils 264715 3051 -2119 MBMGM
14Rēzekne FA 261322 1788 -716 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131201 688 +6036
2Riga Mariners 13940 3315 +1831
3Leevon / PPK 13931 3018 +1230
4Valmiera / BSS 13841 3416 +1828
5JDFS Alberts 13823 3016 +1426
6Riga FC II 13823 2819 +926
7Skanste 13517 2523 +216
8Mārupe 13517 2224 -216
9Tukums II 13436 1522 -715
10Super Nova 2 12426 1520 -514
11Smiltene 13346 2233 -1113
12Rīgas FS II 13328 2430 -611
13JFK Ventspils 13247 1418 -410
14Rēzekne FA 13139 1338 -256
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131030 3611 +2533
2Valmiera / BSS 131021 3512 +2332
3Riga Mariners 13913 3218 +1428
4Leevon / PPK 13733 2013 +724
5JDFS Alberts 13634 2521 +421
6Mārupe 13535 1721 -418
7Super Nova 2 13364 2020 015
8Smiltene 13427 2130 -914
9Rīgas FS II 13418 2040 -2013
10Skanste 13319 2533 -810
11JFK Ventspils 13238 1633 -179
12Riga FC II 12156 1221 -98
13Tukums II 131210 1750 -335
14Rēzekne FA 130013 450 -460

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,46X3,7624,23

Çifte şans

1X1,07121,10X21,90

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst1,92

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.