Letonya · 1. Liga · 26. hafta

Metta / LU 4-0 Mārupe: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–0 MS İY 1–0

Metta / LU 4–0 Mārupe (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Metta / LU – Mārupe maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Saleh 23', W. Lawal 60', K. Abdulraheem 76', A. Suleiman 90+1' (Metta / LU).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Metta / LU üstte · Mārupe altta

01530İY607590 23' gol: S. Saleh (Metta / LU)60' gol: W. Lawal (Metta / LU)76' gol: K. Abdulraheem (Metta / LU)90+1' gol: A. Suleiman (Metta / LU)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' gol: S. Saleh (Metta / LU)
  • 60' gol: W. Lawal (Metta / LU)
  • 76' gol: K. Abdulraheem (Metta / LU)
  • 90+1' gol: A. Suleiman (Metta / LU)

Maç olayları

  1. Metta / LUMārupe
  2. Gol A. Suleiman 4–090+1'
  3. Gol K. Abdulraheem 3–076'
  4. Gol W. Lawal 2–060'
  5. Gol S. Saleh 1–0Asist: D. Petersons23'
Maç özeti

Ev sahibi

Metta / LU

1. sıra · 69 puan

GGGGG

Deplasman

Mārupe

7. sıra · 34 puan

BGBMB

Metta / LU iç sahada (13 maç) · Mārupe deplasmanda (13 maç), bu sezon

5,23 Gol atma maç başı 1,31
0,62 Gol yeme maç başı 1,62
%62 Gol yememe maçların %31
%39 KG Var maçların %54
%85 2.5 Üst maçların %62

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

2 Metta / LU0 berabere0 Mārupe

  • Metta / LU iç sahada 13 maçta 12 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Mārupe deplasmanda 13 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Metta / LU, iç saha maçlarında 13 maçta 11 kez 2,5 üst bitti (%85).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Metta / LU
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%85 22/26%92 12/13
Beraberlik%12 3/26%0 0/13
Mağlubiyet%4 1/26%8 1/13
Mārupe
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%38 10/26%38 5/13
Beraberlik%15 4/26%23 3/13
Mağlubiyet%46 12/26%38 5/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Metta / LU
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç4,00 (104 gol)5,23 (68 gol)
Yediği gol / maç0,73 (19 gol)0,62 (8 gol)
Mārupe
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,50 (39 gol)1,31 (17 gol)
Yediği gol / maç1,73 (45 gol)1,62 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Metta / LU
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%50 13/26%38 5/13
1,5 Üst%96 25/26%100 13/13
2,5 Üst%85 22/26%85 11/13
3,5 Üst%73 19/26%77 10/13
Gol yememe%50 13/26%62 8/13
Mārupe
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%50 13/26%54 7/13
1,5 Üst%81 21/26%77 10/13
2,5 Üst%69 18/26%62 8/13
3,5 Üst%46 12/26%38 5/13
Gol yememe%31 8/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Metta / LU
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%81 21/26%92 12/13
Berabere%15 4/26%8 1/13
Geride%4 1/26%0 0/13
Mārupe
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%15 4/26%8 1/13
Berabere%35 9/26%46 6/13
Geride%50 13/26%46 6/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Metta / LU (26 maç)

1/1191/X21/20X/13X/X0X/212/102/X12/20

Mārupe (26 maç)

1/141/X01/20X/13X/X3X/232/132/X12/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Metta / LU (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 12 1
16-30 15 2
31-45 22 3
46-60 15 7
61-75 10 1
76-90 19 4

Mārupe (23 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 4 6
31-45 5 7
46-60 5 8
61-75 7 8
76-90 14 9

Kartlar

Metta / LU

Sarı 0 · Kırmızı 0 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Mārupe

Sarı 1 · Kırmızı 2 (23 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Metta / LU

1. sıra · 69 puan · 26 maç · averaj +85

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 31.10 Skanste 1–2 Metta / LU G
  2. 24.10 Metta / LU 2–0 Leevon / PPK G
  3. 17.10 Super Nova 2 1–3 Metta / LU G
  4. 10.10 Metta / LU 4–0 Riga Mariners G
  5. 19.09 JDFS Alberts 1–3 Metta / LU G
Deplasman

Mārupe

7. sıra · 34 puan · 26 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMB

  1. 31.10 Smiltene 1–1 Mārupe B
  2. 24.10 Mārupe 1–6 Riga Mariners M
  3. 18.10 JFK Ventspils 0–0 Mārupe B
  4. 10.10 Rīgas FS II 2–3 Mārupe G
  5. 20.09 Mārupe 0–0 Riga FC II B

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 14:00: 1. Liga (Letonya) 26. haftasında ev sahibi Metta / LU, konuk ekip Mārupe. Sıralamada Metta / LU 1., Mārupe 7.; iki takım arasında 32 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Metta / LU son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 14 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mārupe için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 9.

Sıralama
1. (66 p) – 7. (34 p)
Form (son 5)
GGGGG – BMBGB
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %58
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%42 – %58
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Metta / LU 2, Mārupe 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Mārupe 0-4 Metta / LU.

Gol istatistikleri

Metta / LU iç saha 12 maçta maç başına 5,33 gol attı, 0,67 gol yedi; Mārupe dış saha 12 maçta 1,42 attı, 1,42 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Metta / LU %83, Mārupe %58. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Metta / LU %42, Mārupe %58. İlk yarıyı önde kapatma: Metta / LU 11/12, Mārupe 1/12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Letonya · 1. Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metta / LU 262231 10419 +8569 GGGGG
2Valmiera / BSS 261862 6928 +4160 BBGBG
3Riga Mariners 261853 6533 +3259 MGGGG
4Leevon / PPK 261664 5031 +1954 GBMBM
5JDFS Alberts 261457 5537 +1847 GBGMG
6Riga FC II 25979 4040 034 GBGBG
7Mārupe 2610412 3945 -634 GBMBM
8Super Nova 2 257810 3540 -529 BMGMM
9Smiltene 267613 4363 -2027 GBGBG
10Skanste 268216 5056 -626 MMMMM
11Rīgas FS II 267316 4470 -2624 MGMGG
12Tukums II 265516 3272 -4020 MBMBM
13JFK Ventspils 264715 3051 -2119 MBMGM
14Rēzekne FA 261322 1788 -716 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131201 688 +6036
2Riga Mariners 13940 3315 +1831
3Leevon / PPK 13931 3018 +1230
4Valmiera / BSS 13841 3416 +1828
5JDFS Alberts 13823 3016 +1426
6Riga FC II 13823 2819 +926
7Skanste 13517 2523 +216
8Mārupe 13517 2224 -216
9Tukums II 13436 1522 -715
10Super Nova 2 12426 1520 -514
11Smiltene 13346 2233 -1113
12Rīgas FS II 13328 2430 -611
13JFK Ventspils 13247 1418 -410
14Rēzekne FA 13139 1338 -256
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131030 3611 +2533
2Valmiera / BSS 131021 3512 +2332
3Riga Mariners 13913 3218 +1428
4Leevon / PPK 13733 2013 +724
5JDFS Alberts 13634 2521 +421
6Mārupe 13535 1721 -418
7Super Nova 2 13364 2020 015
8Smiltene 13427 2130 -914
9Rīgas FS II 13418 2040 -2013
10Skanste 13319 2533 -810
11JFK Ventspils 13238 1633 -179
12Riga FC II 12156 1221 -98
13Tukums II 131210 1750 -335
14Rēzekne FA 130013 450 -460

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Metta / LU–
X · Beraberlik9,22
2 · Mārupe17,90

Karşılıklı gol

Var1,63
Yok1,72
Tüm marketler (11)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,75Üst1,60

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,31Yok1,12

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,89Üst1,50

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,18Üst2,86

1. Yarı Sonucu

11,1404,19213,60

2. Yarı Sonucu

11,1104,74212,45

Handikaplı Maç Sonucu -3

11,8104,2422,16

Ev Sahibi Alt/Üst 3.5

Alt1,96Üst1,46

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 24,81

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,84

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,65

Aynı gün 1. Liga'da oynanan diğer maçlar