Super Nova 2 0-1 Riga FC II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Super Nova 2 0–1 Riga FC II (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Super Nova 2 – Riga FC II maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Özet
Maç bilgileri
- Stadyum
- Sporta centrs Krasts
Super Nova 2 iç sahada (13 maç) · Riga FC II deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 Super Nova 20 berabere1 Riga FC II
- Super Nova 2 iç sahada 13 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Riga FC II deplasmanda 13 maçta 2 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Super Nova 2, iç saha maçlarında 13 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%15).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %31 8/26 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %42 11/26 | %54 7/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 10/26 | %15 2/13 |
| Beraberlik | %27 7/26 | %38 5/13 |
| Mağlubiyet | %35 9/26 | %46 6/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,35 (35 gol) | 1,15 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (41 gol) | 1,62 (21 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (41 gol) | 1,00 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (40 gol) | 1,62 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 17/26 | %54 7/13 |
| 1,5 Üst | %85 22/26 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %27 7/26 | %38 5/13 |
| Gol yememe | %19 5/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 15/26 | %54 7/13 |
| 1,5 Üst | %92 24/26 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %62 16/26 | %46 6/13 |
| 3,5 Üst | %42 11/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %23 6/26 | %15 2/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 10/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %35 9/26 | %38 5/13 |
| Geride | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %8 1/13 |
| Berabere | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Geride | %31 8/26 | %46 6/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Super Nova 2 (26 maç)
Riga FC II (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Super Nova 2 (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 8 | 11 |
| 31-45 | 6 | 6 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 4 | 13 |
Riga FC II (20 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 6 | 6 |
| 46-60 | 3 | 8 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Kartlar
Super Nova 2
Sarı 1 · Kırmızı 1 (23 maç · maç başı sarı 0,0)
Riga FC II
Sarı 0 · Kırmızı 3 (21 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSuper Nova 2
8. sıra · 29 puan · 25 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 31.10 Super Nova 2 2–4 Rīgas FS II M
- 22.10 Tukums II 0–3 Super Nova 2 G
- 17.10 Super Nova 2 1–3 Metta / LU M
- 10.10 Valmiera / BSS 1–1 Super Nova 2 B
- 19.09 Super Nova 2 0–2 Smiltene M
Riga FC II
6. sıra · 34 puan · 25 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBGB
- 31.10 Tukums II 1–1 Riga FC II B
- 25.10 Riga FC II 3–0 Rīgas FS II G
- 17.10 Smiltene 2–2 Riga FC II B
- 11.10 Riga FC II 5–0 Rēzekne FA G
- 20.09 Mārupe 0–0 Riga FC II B
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1. Liga (Letonya) 26. hafta programında Super Nova 2 – Riga FC II maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 8. sırada (29 puan), konuk ekip 6. sırada (34 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Super Nova 2 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-10). Riga FC II son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 8. (29 p) – 6. (34 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – BGBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %58
- iddaa MS 1-0-2
- 3,04 – 3,47 – 1,73
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Super Nova 2 0 – Riga FC II 1; 0 beraberlik var. Son maç: 19 Temmuz 2026, Riga FC II 2-1 Super Nova 2.
Gol istatistikleri
Super Nova 2 iç saha 12 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,67 gol yedi; Riga FC II dış saha 12 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Super Nova 2 %58, Riga FC II %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Super Nova 2 %58, Riga FC II %58. İlk yarıyı önde kapatma: Super Nova 2 4/12, Riga FC II 1/12.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,04, 0 – 3,47, 2 – 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,36.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Letonya · 1. Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Metta / LU | 26 | +85 | 69 |
| 2 | Valmiera / BSS | 26 | +41 | 60 |
| 3 | Riga Mariners | 26 | +32 | 59 |
| 4 | Leevon / PPK | 26 | +19 | 54 |
| 5 | JDFS Alberts | 26 | +18 | 47 |
| 6 | Riga FC II | 25 | 0 | 34 |
| 7 | Mārupe | 26 | -6 | 34 |
| 8 | Super Nova 2 | 25 | -5 | 29 |
| 9 | Smiltene | 26 | -20 | 27 |
| 10 | Skanste | 26 | -6 | 26 |
| 11 | Rīgas FS II | 26 | -26 | 24 |
| 12 | Tukums II | 26 | -40 | 20 |
| 13 | JFK Ventspils | 26 | -21 | 19 |
| 14 | Rēzekne FA | 26 | -71 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Metta / LU | 13 | +60 | 36 |
| 2 | Riga Mariners | 13 | +18 | 31 |
| 3 | Leevon / PPK | 13 | +12 | 30 |
| 4 | Valmiera / BSS | 13 | +18 | 28 |
| 5 | JDFS Alberts | 13 | +14 | 26 |
| 6 | Riga FC II | 13 | +9 | 26 |
| 7 | Skanste | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Mārupe | 13 | -2 | 16 |
| 9 | Tukums II | 13 | -7 | 15 |
| 10 | Super Nova 2 | 12 | -5 | 14 |
| 11 | Smiltene | 13 | -11 | 13 |
| 12 | Rīgas FS II | 13 | -6 | 11 |
| 13 | JFK Ventspils | 13 | -4 | 10 |
| 14 | Rēzekne FA | 13 | -25 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Metta / LU | 13 | +25 | 33 |
| 2 | Valmiera / BSS | 13 | +23 | 32 |
| 3 | Riga Mariners | 13 | +14 | 28 |
| 4 | Leevon / PPK | 13 | +7 | 24 |
| 5 | JDFS Alberts | 13 | +4 | 21 |
| 6 | Mārupe | 13 | -4 | 18 |
| 7 | Super Nova 2 | 13 | 0 | 15 |
| 8 | Smiltene | 13 | -9 | 14 |
| 9 | Rīgas FS II | 13 | -20 | 13 |
| 10 | Skanste | 13 | -8 | 10 |
| 11 | JFK Ventspils | 13 | -17 | 9 |
| 12 | Riga FC II | 12 | -9 | 8 |
| 13 | Tukums II | 13 | -33 | 5 |
| 14 | Rēzekne FA | 13 | -46 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
