Letonya · 1. Liga · 26. hafta

Valmiera 3-2 Skanste: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–2 MS İY 2–1

Valmiera 3–2 Skanste (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Valmiera – Skanste maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: M. Dembele 10', 38', R. Steimaks 67' (Valmiera); D. Baltrusaitis 37', A. Scerbinskis 70' (Skanste).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Valmiera üstte · Skanste altta

01530İY607590 10' gol: M. Dembele (Valmiera)37' gol: D. Baltrusaitis (Skanste)38' gol: M. Dembele (Valmiera)67' gol: R. Steimaks (Valmiera)70' gol: A. Scerbinskis (Skanste)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: M. Dembele (Valmiera)
  • 37' gol: D. Baltrusaitis (Skanste)
  • 38' gol: M. Dembele (Valmiera)
  • 67' gol: R. Steimaks (Valmiera)
  • 70' gol: A. Scerbinskis (Skanste)

Maç olayları

  1. ValmieraSkanste
  2. 70'Gol A. Scerbinskis 3–2
  3. Gol R. Steimaks 3–167'
  4. Gol M. Dembele 2–138'
  5. 37'Gol D. Baltrusaitis 1–1
  6. Gol M. Dembele 1–010'
Maç özeti

Ev sahibi

Valmiera

2. sıra · 60 puan

MBBGB

Deplasman

Skanste

10. sıra · 26 puan

MMMMM

Valmiera iç sahada (13 maç) · Skanste deplasmanda (13 maç), bu sezon

2,62 Gol atma maç başı 1,92
1,23 Gol yeme maç başı 2,54
%23 Gol yememe maçların %0
%77 KG Var maçların %77
%85 2.5 Üst maçların %77

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2026'dan beri)

2 Valmiera0 berabere0 Skanste

  • Valmiera / BSS iç sahada 13 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Skanste deplasmanda 13 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 9 mağlubiyet aldı.
  • Skanste, deplasman maçlarında 13 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Valmiera
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%69 18/26%62 8/13
Beraberlik%23 6/26%31 4/13
Mağlubiyet%8 2/26%8 1/13
Skanste
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%31 8/26%23 3/13
Beraberlik%8 2/26%8 1/13
Mağlubiyet%62 16/26%69 9/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Valmiera
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,65 (69 gol)2,62 (34 gol)
Yediği gol / maç1,08 (28 gol)1,23 (16 gol)
Skanste
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,92 (50 gol)1,92 (25 gol)
Yediği gol / maç2,15 (56 gol)2,54 (33 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Valmiera
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%73 19/26%77 10/13
1,5 Üst%92 24/26%100 13/13
2,5 Üst%81 21/26%85 11/13
3,5 Üst%58 15/26%62 8/13
Gol yememe%27 7/26%23 3/13
Skanste
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%65 17/26%77 10/13
1,5 Üst%96 25/26%92 12/13
2,5 Üst%73 19/26%77 10/13
3,5 Üst%54 14/26%69 9/13
Gol yememe%8 2/26%0 0/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Valmiera
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%50 13/26%62 8/13
Berabere%35 9/26%15 2/13
Geride%15 4/26%23 3/13
Skanste
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%27 7/26%31 4/13
Berabere%31 8/26%31 4/13
Geride%42 11/26%38 5/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Valmiera (26 maç)

1/1111/X01/22X/16X/X3X/202/112/X32/20

Skanste (26 maç)

1/161/X01/21X/12X/X1X/252/102/X12/210

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Valmiera (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 2
16-30 6 1
31-45 8 5
46-60 14 3
61-75 11 7
76-90 16 7

Skanste (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 6 9
31-45 7 14
46-60 15 9
61-75 6 7
76-90 3 11

Kartlar

Valmiera

Sarı 1 · Kırmızı 2 (22 maç · maç başı sarı 0,0)

Skanste

Sarı 1 · Kırmızı 1 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Valmiera

2. sıra · 60 puan · 26 maç · averaj +41

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBGB

  1. 31.10 Leevon / PPK 0–0 Valmiera B
  2. 24.10 Valmiera 3–0 JFK Ventspils G
  3. 18.10 Valmiera 2–2 Tukums II B
  4. 10.10 Valmiera 1–1 Super Nova 2 B
  5. 19.09 Valmiera 2–4 Riga Mariners M
Deplasman

Skanste

10. sıra · 26 puan · 26 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM

  1. 31.10 Skanste 1–2 Metta / LU M
  2. 24.10 Skanste 1–3 Smiltene M
  3. 17.10 Riga Mariners 4–3 Skanste M
  4. 10.10 Skanste 0–2 JDFS Alberts M
  5. 20.09 JFK Ventspils 1–0 Skanste M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Valmiera ile Skanste, 1. Liga (Letonya) 26. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 14:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 2. sırada (57 puan), konuk ekip 9. sırada (26 puan).

Form (son 5 maç)

Valmiera son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi. Skanste için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 5, yenilen 12. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti.

Sıralama
2. (57 p) – 9. (26 p)
Form (son 5)
BGBBM – MMMMM
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,07 – 6,32 – 10,45
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Valmiera 2 – Skanste 0; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Temmuz 2026, Skanste 0-3 Valmiera.

Gol istatistikleri

Valmiera iç saha 12 maçta maç başına 2,58 gol attı, 1,17 gol yedi; Skanste dış saha 12 maçta 1,92 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Valmiera %75, Skanste %75. İlk yarıyı önde kapatma: Valmiera 7/12, Skanste 4/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,07, 0 – 6,32, 2 – 10,45. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Letonya · 1. Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Metta / LU 262231 10419 +8569 GGGGG
2Valmiera / BSS 261862 6928 +4160 BBGBG
3Riga Mariners 261853 6533 +3259 MGGGG
4Leevon / PPK 261664 5031 +1954 GBMBM
5JDFS Alberts 261457 5537 +1847 GBGMG
6Riga FC II 25979 4040 034 GBGBG
7Mārupe 2610412 3945 -634 GBMBM
8Super Nova 2 257810 3540 -529 BMGMM
9Smiltene 267613 4363 -2027 GBGBG
10Skanste 268216 5056 -626 MMMMM
11Rīgas FS II 267316 4470 -2624 MGMGG
12Tukums II 265516 3272 -4020 MBMBM
13JFK Ventspils 264715 3051 -2119 MBMGM
14Rēzekne FA 261322 1788 -716 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131201 688 +6036
2Riga Mariners 13940 3315 +1831
3Leevon / PPK 13931 3018 +1230
4Valmiera / BSS 13841 3416 +1828
5JDFS Alberts 13823 3016 +1426
6Riga FC II 13823 2819 +926
7Skanste 13517 2523 +216
8Mārupe 13517 2224 -216
9Tukums II 13436 1522 -715
10Super Nova 2 12426 1520 -514
11Smiltene 13346 2233 -1113
12Rīgas FS II 13328 2430 -611
13JFK Ventspils 13247 1418 -410
14Rēzekne FA 13139 1338 -256
#TakımOGBMAYAVP
1Metta / LU 131030 3611 +2533
2Valmiera / BSS 131021 3512 +2332
3Riga Mariners 13913 3218 +1428
4Leevon / PPK 13733 2013 +724
5JDFS Alberts 13634 2521 +421
6Mārupe 13535 1721 -418
7Super Nova 2 13364 2020 015
8Smiltene 13427 2130 -914
9Rīgas FS II 13418 2040 -2013
10Skanste 13319 2533 -810
11JFK Ventspils 13238 1633 -179
12Riga FC II 12156 1221 -98
13Tukums II 131210 1750 -335
14Rēzekne FA 130013 450 -460

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Valmiera1,07
X · Beraberlik6,32
2 · Skanste10,45

Karşılıklı gol

Var1,50
Yok1,89
Tüm marketler (13)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,83Üst1,54

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,17Yok1,14

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,99Üst1,44

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt2,09Üst1,40

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,25Üst2,50

1. Yarı Sonucu

11,3303,1228,07

Alt/Üst 3.5

Alt1,93Üst1,48

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,47Üst1,95

2. Yarı Sonucu

11,2803,5427,47

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 23,36

Handikaplı Maç Sonucu -2

11,8803,8422,18

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,130 ve 22,10

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

Aynı gün 1. Liga'da oynanan diğer maçlar