IK brage 1-1 Norrby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
IK brage 1–1 Norrby (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–4, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %55–%45, korner 6–2.
Paylaş
Maç özeti
IK brage – Norrby maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Albin Sporrong 40' (IK brage); olle backlund 66' (Norrby).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Domnarvsvallen, Borlange
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- IK brage: Gustav Källberg · Norrby: T. Linderoth
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
IK brage üstteNorrby altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %56 · 3 şut
- 16–30'Ev %77 · 3 şut
- 31–45+'Dengeli · 4 şut
- 46–60'Ev %75 · 3 şut
- 61–75'Dengeli · 2 şut
- 76–90+'Ev %75 · 5 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = IK brage, Dep = Norrby.
Maç olayları
- IK brageNorrby
- 84'Azeez Temitope Yusuf ↔ Julius·JohanssonOyuncu değişikliği
- 84'olle backlund ↔ Ibrahim AdewaleOyuncu değişikliği
- Pontus Jonsson ↔ Jakob Römo SkilleOyuncu değişikliği79'
- 74'kevin liimatainen ↔ Karl Jamie BichisOyuncu değişikliği
- Albin SporrongSarı kart73'
- Noah Östberg ↔ mass siseOyuncu değişikliği70'
- 66'Gol olle backlund 1–1
- 62'charlie axede ↔ Joel hjalmarOyuncu değişikliği
- 61'Hugo TillyKırmızı kart
- Gol Albin Sporrong 1–040'
- Alexander ZetterstromSarı kart30'
- 30'Hugo TillySarı kart
- 24'charlie axedeSarı kart
IK brage iç sahada (15 maç) · Norrby deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 12 maç (2018'den beri)
6 IK brage3 berabere3 Norrby
- IK brage iç sahada 15 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Norrby IF deplasmanda 15 maçta 1 galibiyet, 8 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- IK brage, iç saha maçlarında 15 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%13).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
IK brage
Norrby
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 6/30 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %30 9/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %50 15/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %53 8/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (47 gol) | 2,00 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,93 (58 gol) | 2,07 (31 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (32 gol) | 0,80 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,27 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 20/30 | %80 12/15 |
| 1,5 Üst | %83 25/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %63 19/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %43 13/30 | %53 8/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %20 3/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %38 3/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %65 11/17 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %35 6/17 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %61 11/18 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %67 6/9 |
| 4,5 Üst | %33 6/18 | %44 4/9 |
| 5,5 Üst | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %65 11/17 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %29 5/17 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %6 1/17 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,7 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %44 8/18 | %56 5/9 |
| 7,5 Üst | %44 8/18 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %33 6/18 | %33 3/9 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %65 11/17 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 6/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %43 13/30 | %33 5/15 |
| Geride | %37 11/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Berabere | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Geride | %30 9/30 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
IK brage (30 maç)
Norrby (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
IK brage (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 9 |
| 16-30 | 2 | 8 |
| 31-45 | 11 | 10 |
| 46-60 | 10 | 9 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 8 | 12 |
Norrby (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 12 |
Kartlar
IK brage
Sarı 63 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 2,1)
Norrby
Sarı 52 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
IK brage: iç saha, 9 maç · Norrby: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
IK brage – Norrby ilk 11'ler
IK brage · 4-4-2
- 1V. FrodigK
- 17P. JonssonF79' oyundan çıktı 79. dk
- 2A. ZetterströmD30' sarı kart 30. dk
- 5L. KonjuhiO
- 16Y. RafaelO
- 12A. MortensenF
- 6Lasse MadsenO
- 10G. BerggrenO
- 8A. SporrongO40' gol 40. dk73' sarı kart 73. dk
- 21N. ÖstbergF70' oyundan çıktı 70. dk
- 11A. LundinF
- 13A. EngdahlK
- 27I. ForsF
- 30J. GuadagnoK
- 20V. Ozor OkekeO
- 19M. SiseF70' oyuna girdi 70. dk
- 14J. SkilleF79' oyuna girdi 79. dk
- 15Oliwer StarkO
Teknik direktör: Gustav Källberg
Norrby · 4-4-2
- 1S. BanožićK
- 4A. NedzibovicD
- 5V. SvendsénD
- 3J. EngvallD
- 17T. SpendlerD
- 14O. BacklundD66' gol 66. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 18C. AxedeD24' sarı kart 24. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 16F. GustafssonO
- 11K. LiimatainenO74' oyundan çıktı 74. dk
- 9A. YusufF84' oyundan çıktı 84. dk
- 28H. TillyF30' sarı kart 30. dk61' kırmızı kart 61. dk
- 13I. AdewaleF84' oyuna girdi 84. dk
- 8M. WesterO
- 12T. Svensson LillvikK
- 19Mouritaza HoumadiF
- 7J. JohanssonO84' oyuna girdi 84. dk
- 6J. HjalmarO62' oyuna girdi 62. dk
- 15E. Ferreira
- 10J. BichisF74' oyuna girdi 74. dk
- 2D. BendrikO
Teknik direktör: T. Linderoth
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiIK brage
15. sıra · 27 puan · 30 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMM
- 30.10 Oddevold 2–1 IK brage M
- 24.10 IK brage 4–5 Osters IF M
- 17.10 Ljungskile SK 2–0 IK brage M
- 11.10 IK brage 2–0 Helsingborg G
- 03.10 IK brage 1–1 Degerfors IF Hazırlık B
- 19.09 Varbergs BoIS FC 3–2 IK brage M
Norrby
14. sıra · 28 puan · 30 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMMM
- 31.10 Norrby 0–3 IFK Varnamo M
- 25.10 Norrby 0–4 IFK Norrkoping M
- 18.10 United Nordic 2–1 Norrby M
- 10.10 Norrby 2–0 Osters IF G
- 20.09 Helsingborg 0–0 Norrby B
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Superettan (İsveç) 30. hafta programında IK brage – Norrby maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 oynanacak. Sıralamada IK brage 15., Norrby 14.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
IK brage için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 9, yenilen 12. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Norrby için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 9. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 15. (26 p) – 14. (27 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – MMMGB
- H2H (G-B-M)
- 6-3-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %79 – %57
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,96 – 3,12 – 2,73
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: IK brage 6, Norrby 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Norrby 0-1 IK brage.
Gol istatistikleri
IK brage iç saha 14 maçta maç başına 2,07 gol attı, 2,14 gol yedi; Norrby dış saha 14 maçta 0,79 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: IK brage %71, Norrby %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: IK brage %79, Norrby %57. İlk yarıyı önde kapatma: IK brage 3/14, Norrby 5/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): IK brage 5,4, Norrby 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: IK brage 2,2, Norrby 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,96, 0 – 3,12, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Helsingborg 1–0 Falkenbergs FF
- 17:00 IFK Varnamo 0–2 Norrköping
- 17:00 Ljungskile 1–1 Landskrona
- 17:00 Orebro SK 1–1 Osters
- 17:00 Ostersunds FK 0–0 IK Oddevold
- 17:00 Sandvikens 3–1 United IK Nordic
- 17:00 Sundsvall 0–2 Varbergs
