United IK Nordic 2-1 Norrby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
United IK Nordic 2–1 Norrby (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–12, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %52–%48, korner 4–6.
Maç özeti
United IK Nordic – Norrby maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: vidar swendsen (kendi kalesine) 13', christian aphrem 61' (United IK Nordic); Hugo Tilly 12' (Norrby).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- United IK Nordic: S. Younan · Norrby: T. Linderoth
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
United IK Nordic üstte · Norrby altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Hugo Tilly (Norrby)
- 13' kendi kalesine gol: vidar swendsen (United IK Nordic)
- 30' sarı kart (United IK Nordic)
- 60' sarı kart: vidar swendsen (Norrby)
- 61' gol: christian aphrem (United IK Nordic)
- 64' oyuncu değişikliği: Julius·Johansson ↔ Joel hjalmar (Norrby)
- 64' sarı kart: Jonathan gursac (United IK Nordic)
- 65' oyuncu değişikliği: Karl Jamie Bichis ↔ Ibrahim Adewale (Norrby)
- 72' sarı kart: olle backlund (Norrby)
- 80' oyuncu değişikliği: charlie axede ↔ Finlay Neat (Norrby)
- 80' oyuncu değişikliği: christian aphrem ↔ ninos issa (United IK Nordic)
- 80' oyuncu değişikliği: Alexander Lindgren ↔ Carl Lennstrom (United IK Nordic)
- 84' oyuncu değişikliği: adi fisic ↔ liam andersson nesvik (United IK Nordic)
Maç olayları
- United IK NordicNorrby
- adi fisic ↔ liam andersson nesvikOyuncu değişikliği84'
- 80'charlie axede ↔ Finlay NeatOyuncu değişikliği
- christian aphrem ↔ ninos issaOyuncu değişikliği80'
- Alexander Lindgren ↔ Carl LennstromOyuncu değişikliği80'
- 72'olle backlundSarı kart
- 65'Karl Jamie Bichis ↔ Ibrahim AdewaleOyuncu değişikliği
- 64'Julius·Johansson ↔ Joel hjalmarOyuncu değişikliği
- Jonathan gursacSarı kart64'
- Gol christian aphrem 2–161'
- 60'vidar swendsenSarı kart
- Sarı kart30'
- Kendi kalesine gol vidar swendsen 1–1Kendi kalesine13'
- 12'Gol Hugo Tilly 0–1Asist: kevin liimatainen
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 11/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %33 10/30 | %27 4/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %53 8/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %40 6/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,93 (29 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (52 gol) | 1,87 (28 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (32 gol) | 0,80 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,27 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 22/30 | %80 12/15 |
| 1,5 Üst | %90 27/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %57 17/30 | %73 11/15 |
| 3,5 Üst | %43 13/30 | %60 9/15 |
| Gol yememe | %20 6/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %20 3/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %50 8/16 | %75 6/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %65 11/17 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %35 6/17 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %50 8/16 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %65 11/17 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %29 5/17 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %6 1/17 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %65 11/17 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %57 17/30 | %47 7/15 |
| Geride | %27 8/30 | %33 5/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Berabere | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Geride | %30 9/30 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
United IK Nordic (30 maç)
Norrby (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
United IK Nordic (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 7 | 8 |
| 76-90 | 12 | 15 |
Norrby (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 12 |
Kartlar
United IK Nordic
Sarı 48 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,6)
Norrby
Sarı 52 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
United IK Nordic: iç saha, 8 maç · Norrby: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
United IK Nordic – Norrby ilk 11'ler
United IK Nordic · 4-4-2
- 1A. MelkemichelK
- 16N. DaneylO
- 77J. GürsacD64' sarı kart 64. dk
- 12S. DavisD
- 20A. HarabiO
- 74C. AphremO61' gol 61. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 21E. SwediO
- 8T. GrönborgO
- 24A. Lindgren80' oyundan çıktı 80. dk
- 11A. FisicF84' oyundan çıktı 84. dk
- 10E. DurmazF
- 30W. EskelinenK
- 3M. FazalD
- 18N. IssaF80' oyuna girdi 80. dk
- 9Carl LennstromO
- 25L. Nesvik-Andersson84' oyuna girdi 84. dk
- 5L. YgbergO
- 6Valter Silvander
Teknik direktör: S. Younan
Norrby · 4-4-2
- 1S. BanožićK
- 14O. BacklundD72' sarı kart 72. dk
- 5V. SvendsénD13' kendi kalesine 13. dk60' sarı kart 60. dk
- 3J. EngvallD
- 17T. SpendlerD
- 7J. JohanssonO64' oyundan çıktı 64. dk
- 18C. AxedeD80' oyundan çıktı 80. dk
- 16F. GustafssonO
- 10J. BichisF65' oyundan çıktı 65. dk
- 11K. LiimatainenO12' asist 12. dk
- 28H. TillyF12' gol 12. dk
- 8M. WesterO
- 4A. NedzibovicD
- 19Mouritaza HoumadiF80' oyuna girdi 80. dk
- 6J. HjalmarO64' oyuna girdi 64. dk
- 15E. Ferreira
- 2D. BendrikO
- 13I. AdewaleF65' oyuna girdi 65. dk
- 12T. Svensson LillvikK
Teknik direktör: T. Linderoth
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
United Nordic için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 12. Norrby son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler United Nordic 0 – Norrby 0; 1 beraberlik var. Son maç: 21 Haziran 2026, Norrby 0-0 United Nordic.
- Sıralama
- 8. (36 p) – 13. (27 p)
- Form (son 5)
- MBMBM – GBMMM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %31
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %77 – %54
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,51 – 3,43 – 2,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
United Nordic iç saha 13 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,92 gol yedi; Norrby dış saha 13 maçta 0,77 attı, 1,23 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: United Nordic %77, Norrby %54. İlk yarıyı önde kapatma: United Nordic 2/13, Norrby 5/13.
Korner ve kart
Maç başına korner: United Nordic 6,1, Norrby 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: United Nordic 1,6, Norrby 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,51, 0 – 3,43, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
