Norrby 0-4 Norrköping: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Norrby 0–4 Norrköping (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–14, isabetli şut 1–5, topa sahip olma %38–%62, korner 4–5.
Maç özeti
Norrby – Norrköping maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Norrby: T. Linderoth · Norrköping: E. Abdulic
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Norrby üstte · Norrköping altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' sarı kart: Viggo Olle Falth (Norrköping)
- 44' sarı kart: filip gustafsson (Norrby)
- 45+3' gol: Albert aleksanjan (Norrköping)
- 59' sarı kart: Azeez Temitope Yusuf (Norrby)
- 67' oyuncu değişikliği: Viggo Olle Falth ↔ Ture Sandberg (Norrköping)
- 67' oyuncu değişikliği: Ryan Lee Nelson ↔ Leo Lif (Norrköping)
- 78' sarı kart: Ibrahim Adewale (Norrby)
- 78' oyuncu değişikliği: Alexander Fransson ↔ Viktor Christiansson (Norrköping)
- 78' oyuncu değişikliği: Jonas Bertheussen Weber ↔ Jakob Simsek (Norrköping)
- 78' oyuncu değişikliği: kevin liimatainen ↔ Julius·Johansson (Norrby)
- 80' gol: Elias Jemal (Norrköping)
- 83' oyuncu değişikliği: Elias Jemal ↔ Kylian Seka (Norrköping)
- 87' oyuncu değişikliği: charlie axede ↔ Joel hjalmar (Norrby)
- 87' oyuncu değişikliği: Ture Spendler ↔ Finlay Neat (Norrby)
Maç olayları
- NorrbyNorrköping
- charlie axede ↔ Joel hjalmarOyuncu değişikliği87'
- Ture Spendler ↔ Finlay NeatOyuncu değişikliği87'
- 83'Elias Jemal ↔ Kylian SekaOyuncu değişikliği
- 80'Gol Elias Jemal 0–2Asist: Noel Sernelius
- Ibrahim AdewaleSarı kart78'
- 78'Alexander Fransson ↔ Viktor ChristianssonOyuncu değişikliği
- 78'Jonas Bertheussen Weber ↔ Jakob SimsekOyuncu değişikliği
- kevin liimatainen ↔ Julius·JohanssonOyuncu değişikliği78'
- 67'Viggo Olle Falth ↔ Ture SandbergOyuncu değişikliği
- 67'Ryan Lee Nelson ↔ Leo LifOyuncu değişikliği
- Azeez Temitope YusufSarı kart59'
- 45+3'Gol Albert aleksanjan 0–1Asist: Moutaz Neffati
- filip gustafssonSarı kart44'
- 40'Viggo Olle FalthSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 5/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 21/30 | %80 12/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Mağlubiyet | %13 4/30 | %13 2/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (32 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,73 (26 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (63 gol) | 2,00 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,60 (18 gol) | 0,53 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %37 11/30 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %53 16/30 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %33 10/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %57 17/30 | %53 8/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %65 11/17 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %44 4/9 |
| 10,5 Üst | %35 6/17 | %44 4/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %89 17/19 | %80 8/10 |
| 8,5 Üst | %74 14/19 | %70 7/10 |
| 9,5 Üst | %63 12/19 | %60 6/10 |
| 10,5 Üst | %53 10/19 | %60 6/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %65 11/17 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %29 5/17 | %33 3/9 |
| 5,5 Üst | %6 1/17 | %0 0/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %58 11/19 | %60 6/10 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %50 5/10 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %20 2/10 |
| 5,5 Üst | %5 1/19 | %10 1/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %65 11/17 | %56 5/9 |
| 7,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| Toplam (19) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %80 8/10 |
| 7,5 Üst | %58 11/19 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %30 3/10 |
| 9,5 Üst | %42 8/19 | %30 3/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Berabere | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Geride | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 18/30 | %60 9/15 |
| Berabere | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Geride | %7 2/30 | %0 0/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Norrby (30 maç)
Norrköping (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Norrby (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 12 |
Norrköping (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 9 | 5 |
| 31-45 | 19 | 1 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 12 | 5 |
| 76-90 | 10 | 3 |
Kartlar
Norrby
Sarı 52 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Norrköping
Sarı 33 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Norrby: iç saha, 9 maç · Norrköping: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Norrby – Norrköping ilk 11'ler
Norrby · 4-4-2
- 1S. BanožićK
- 14O. BacklundD
- 4A. NedzibovicD
- 3J. EngvallD
- 17T. SpendlerD87' oyundan çıktı 87. dk
- 11K. LiimatainenO78' oyundan çıktı 78. dk
- 18C. AxedeD87' oyundan çıktı 87. dk
- 16F. GustafssonO44' sarı kart 44. dk
- 13I. AdewaleF78' sarı kart 78. dk
- 9A. YusufF59' sarı kart 59. dk
- 28H. TillyF
- 2D. BendrikO
- 10J. BichisF
- 6J. HjalmarO87' oyuna girdi 87. dk
- 7J. JohanssonO78' oyuna girdi 78. dk
- 19Mouritaza HoumadiF87' oyuna girdi 87. dk
- 12T. Svensson LillvikK
- 8M. WesterO
Teknik direktör: T. Linderoth
Norrköping · 4-3-3
- 91D. Mitov NilssonK
- 37M. NeffatiO45+3' asist 45+3. dk
- 4J. WeberD78' oyundan çıktı 78. dk
- 23A. OpsahlD
- 3Olle Falth ViggoD40' sarı kart 40. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 7A. FranssonO78' oyundan çıktı 78. dk
- 34N. SerneliusO80' asist 80. dk
- 20A. BrönnerO
- 8R. NelsonO67' oyundan çıktı 67. dk
- 10A. AleksanjanF45+3' gol 45+3. dk
- 11E. JemalF80' gol 80. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 30F. Holst-LarsenD
- 19L. LifO67' oyuna girdi 67. dk
- 9T. PricaF
- 38T. SandbergO67' oyuna girdi 67. dk
- 15K. SekaF83' oyuna girdi 83. dk
- 2Jakob SimsekD
- 45H. FagerbergK
- 25F. DagerstålD
- 6V. ChristianssonF78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: E. Abdulic
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Norrby son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Norrköping 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Norrby 1, Norrköping 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 28 Haziran 2026, Norrköping 0-1 Norrby.
- Sıralama
- 13. (27 p) – 1. (59 p)
- Form (son 5)
- MGBMM – BGGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %46
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,72 – 3,65 – 1,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Norrby iç saha 13 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,46 gol yedi; Norrköping dış saha 13 maçta 1,85 attı, 0,62 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Norrby %69, Norrköping %46. İlk yarıyı önde kapatma: Norrby 7/13, Norrköping 7/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Norrby 5,7, Norrköping 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Norrby 1,4, Norrköping 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,72, 0 – 3,65, 2 – 1,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,21, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,16.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
