Ostersunds FK 0-0 Oddevold: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ostersunds FK 0–0 Oddevold (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–2, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %55–%45, korner 5–2.
Paylaş
Maç özeti
Ostersunds FK – Oddevold maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Jämtkraft Arena, Ostersund
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ostersunds FK: N. Miljanovic · Oddevold: R. Nilsson
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ostersunds FK üstteOddevold altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %57 · 0 şut
- 16–30'Ev %76 · 1 şut
- 31–45+'Ev %72 · 2 şut
- 46–60'Ev %69 · 1 şut
- 61–75'Ev %72 · 1 şut
- 76–90+'Ev %56 · 2 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ostersunds FK, Dep = Oddevold.
Maç olayları
- Ostersunds FKOddevold
- 87'Sarı kart
- 81'Hugo Engstrom ↔ Erik HedenquistOyuncu değişikliği
- 81'Esim mehmed ↔ Daniel KrezicOyuncu değişikliği
- Jabir Abdihakim Ali ↔ Mario PalominoOyuncu değişikliği76'
- Hugo Azzi ↔ Abodi QasemOyuncu değişikliği75'
- 72'Aulon bitiqi ↔ awaka djoroOyuncu değişikliği
- 72'Oscar Iglicar Berntsson ↔ Gustav ForssellOyuncu değişikliği
- Daniel Miljanovic ↔ Jonathan westerbergOyuncu değişikliği62'
- 48'Oscar Iglicar BerntssonSarı kart
- Amar BegicSarı kart48'
- Emil Özkan ↔ Luka BozickovicOyuncu değişikliği46'
- Sunday AnyanwuSarı kart26'
- Dennis WidgrenSarı kart23'
Ostersunds FK iç sahada (15 maç) · Oddevold deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 5 maç (2024'ten beri)
1 Ostersunds FK1 berabere3 Oddevold
- Ostersunds FK iç sahada 15 maçta 8 galibiyet, 6 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Oddevold deplasmanda 15 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Ostersunds FK
Oddevold
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 12/30 | %53 8/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %27 4/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,47 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (29 gol) | 0,87 (13 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,40 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (38 gol) | 1,40 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %33 10/30 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %20 6/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %33 10/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %60 18/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %37 11/30 | %40 6/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %58 11/19 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %53 10/19 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %65 11/17 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %53 9/17 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %42 8/19 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %37 7/19 | %44 4/9 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %5 1/19 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 6/18 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %11 2/18 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/18 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,5 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %47 9/19 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %42 8/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %16 3/19 | %33 3/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %56 10/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %33 6/18 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %22 4/18 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 6/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %53 8/15 |
| Geride | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 14/30 | %33 5/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %53 8/15 |
| Geride | %13 4/30 | %13 2/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ostersunds FK (30 maç)
Oddevold (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ostersunds FK (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 10 | 4 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Oddevold (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 1 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 8 | 10 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Ostersunds FK
Sarı 42 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Oddevold
Sarı 41 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ostersunds FK: iç saha, 9 maç · Oddevold: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ostersunds FK – Oddevold ilk 11'ler
Ostersunds FK · 3-4-3
- 12R. ForsellK
- 19D. WidgrenD23' sarı kart 23. dk
- 14S. AnyanwuD26' sarı kart 26. dk
- 3H. AzziD75' oyundan çıktı 75. dk
- 27D. MiljanovicO62' oyundan çıktı 62. dk
- 16A. BegićO48' sarı kart 48. dk
- 17C. EdwardsO
- 28Y. AdjoumaniD
- 10S. MarklundO
- 22J. AliF76' oyundan çıktı 76. dk
- 8E. ÖzkanO46' oyundan çıktı 46. dk
- 21L. BozickovicO46' oyuna girdi 46. dk
- 6MasllorensO
- 15D. MollsO
- 18M. Palomino76' oyuna girdi 76. dk
- 5A. QasemO75' oyuna girdi 75. dk
- 9A. StensrudF
- 1M. UppenbergK
- 4J. WesterbergD62' oyuna girdi 62. dk
- 29E. Y. Worke
Teknik direktör: N. Miljanovic
Oddevold · 4-4-2
- 12M. SætraK
- 19H. EngströmO81' oyundan çıktı 81. dk
- 6J. Merbom-AdolfssonD
- 21O. ThoresonD
- 5E. MehmedD81' oyundan çıktı 81. dk
- 7V. SundbergD
- 14G. SandbergO
- 15E. ForsbergO
- 8O. Iglicar BerntssonO48' sarı kart 48. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 23A. BitiqiF72' oyundan çıktı 72. dk
- 10L. Farah ShahinF
- 9R. VikströmF
- 11D. KrezicF81' oyuna girdi 81. dk
- 33F. JärlesandK
- 3E. HedenquistD81' oyuna girdi 81. dk
- 18G. ForssellF72' oyuna girdi 72. dk
- 20A. EngelbrektssonO
- 16D. AwakaO72' oyuna girdi 72. dk
- 27Timi DestinyO
- 24M. BahnoD
Teknik direktör: R. Nilsson
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOstersunds FK
4. sıra · 49 puan · 30 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBGM
- 31.10 IFK Norrkoping 3–0 Ostersunds FK M
- 24.10 Ostersunds FK 4–1 United Nordic G
- 17.10 Sandviken 0–0 Ostersunds FK B
- 10.10 Ostersunds FK 1–1 Varbergs BoIS FC B
- 03.10 Rosenborg Hazırlık 2–0 Ostersunds FK M
- 18.09 Falkenbergs FF 0–0 Ostersunds FK B
Oddevold
6. sıra · 46 puan · 30 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 30.10 Oddevold 2–1 IK brage G
- 23.10 Oddevold 7–0 GIF Sundsvall G
- 17.10 Osters IF 3–1 Oddevold M
- 10.10 Oddevold 2–0 United Nordic G
- 19.09 Oddevold 1–2 IFK Varnamo M
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Ostersunds FK ile Oddevold, Superettan (İsveç) 30. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Ostersunds FK 4., Oddevold 6.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Ostersunds FK son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Oddevold için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 13, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 4. (48 p) – 6. (45 p)
- Form (son 5)
- MGBBB – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %64
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,72 – 3,14 – 3,39
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Ostersunds FK 1, Oddevold 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Oddevold 1-0 Ostersunds FK.
Gol istatistikleri
Ostersunds FK iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,93 gol yedi; Oddevold dış saha 14 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %36, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ostersunds FK %57, Oddevold %64. İlk yarıyı önde kapatma: Ostersunds FK 4/14, Oddevold 5/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ostersunds FK 8,0, Oddevold 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Ostersunds FK 0,9, Oddevold 1,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,72, 0 – 3,14, 2 – 3,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Helsingborg 1–0 Falkenbergs FF
- 17:00 IFK Varnamo 0–2 Norrköping
- 17:00 IK Brage 1–1 Norrby
- 17:00 Ljungskile 1–1 Landskrona
- 17:00 Orebro SK 1–1 Osters
- 17:00 Sandvikens 3–1 United IK Nordic
- 17:00 Sundsvall 0–2 Varbergs
