Ljungskile 1-1 Landskrona: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ljungskile 1–1 Landskrona (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 12–11, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %41–%59, korner 6–8.
Paylaş
Maç özeti
Ljungskile – Landskrona maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: William Nilsson 45' (Ljungskile); Mathias Andreasen 29' (Landskrona).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Skarsjövallen, Ljungskile
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ljungskile: J. Jensen · Landskrona: R. Asterhed
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ljungskile üstteLandskrona altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %71 · 2 şut
- 16–30'Dep %63 · 2 şut
- 31–45+'Ev %65 · 3 şut
- 46–60'Ev %70 · 5 şut
- 61–75'Dep %63 · 2 şut
- 76–90+'Dep %78 · 6 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ljungskile, Dep = Landskrona.
Maç olayları
- LjungskileLandskrona
- Filip AmbrozSarı kart90+7'
- Daniel Ljung ↔ alex rasheedOyuncu değişikliği90+6'
- 90+4'Kevin Jensen ↔ Salomo OjalaOyuncu değişikliği
- 90+3'Emmanuel MoungamSarı kart
- Sarı kart89'
- Lukas corner ↔ samuel hogblomOyuncu değişikliği82'
- William Nilsson ↔ Gideon MensahOyuncu değişikliği79'
- 77'Zakaria Loukili ↔ Emmanuel MoungamOyuncu değişikliği
- 77'Andreas Murbeck ↔ Enes HebibovicOyuncu değişikliği
- 68'Zakaria Loukili ↔ Adam EgnellOyuncu değişikliği
- 68'maximilian milosevic ↔ Kevin JensenOyuncu değişikliği
- 67'Tobias·KarlssonSarı kart
- Gustav hedin ↔ elton hedstromOyuncu değişikliği65'
- 60'kota sakuraiSarı kart
- Samuel Adrian ↔ Filip AmbrozOyuncu değişikliği46'
- Gol William Nilsson 1–145'
- 29'Gol Mathias Andreasen 0–1Asist: Zakaria Loukili
- Samuel AdrianSarı kart27'
- 25'Andre Alvarez PerezSarı kart
Ljungskile iç sahada (15 maç) · Landskrona deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 5 maç (2017'den beri)
1 Ljungskile1 berabere3 Landskrona
- Ljungskile SK iç sahada 15 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Landskrona BoIS deplasmanda 15 maçta 7 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Ljungskile SK, iç saha maçlarında 15 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%13).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Ljungskile
Landskrona
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 8/30 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %37 11/30 | %13 2/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %47 7/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 13/30 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %27 8/30 | %33 5/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (40 gol) | 1,27 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (41 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,63 (49 gol) | 1,73 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (35 gol) | 1,27 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 19/30 | %53 8/15 |
| 1,5 Üst | %73 22/30 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %47 14/30 | %40 6/15 |
| 3,5 Üst | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %13 4/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %23 7/30 | %20 3/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %72 13/18 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 11/16 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %56 9/16 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %56 9/16 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %63 12/19 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %53 10/19 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %32 6/19 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %75 12/16 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %56 9/16 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %38 6/16 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %31 5/16 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %68 13/19 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %68 13/19 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %68 13/19 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %53 10/19 | %38 3/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %88 14/16 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %81 13/16 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %75 12/16 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %100 7/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 7/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %40 6/15 |
| Geride | %27 8/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 9/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %40 12/30 | %33 5/15 |
| Geride | %30 9/30 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ljungskile (30 maç)
Landskrona (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ljungskile (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 3 | 8 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Landskrona (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 10 | 8 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 8 | 3 |
| 76-90 | 11 | 5 |
Kartlar
Ljungskile
Sarı 52 · Kırmızı 0 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Landskrona
Sarı 68 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ljungskile: iç saha, 8 maç · Landskrona: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ljungskile – Landskrona ilk 11'ler
Ljungskile · 3-5-2
- 1L. ErikssonK
- 3G. Johanstrommer HedinD65' oyundan çıktı 65. dk
- 5F. ÖrnblomD
- 69I. MaricD
- 16E. ReljanovicO
- 14D. LagerlofD
- 71D. LjungO90+6' oyundan çıktı 90+6. dk
- 58S. AdrianO27' sarı kart 27. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 23M. UzelD
- 99L. Lindholm CornerF82' oyundan çıktı 82. dk
- 13W. NilssonF45' gol 45. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 10F. AmbrožO46' oyuna girdi 46. dk90+7' sarı kart 90+7. dk
- 18H. BorstamF
- 15D. FriskO
- 19E. HedströmF65' oyuna girdi 65. dk
- 12S. HögblomD82' oyuna girdi 82. dk
- 20C. HoggK
- 60G. MensahD79' oyuna girdi 79. dk
- 9A. RasheedF90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 11S. OmarF
Teknik direktör: J. Jensen
Landskrona · 4-3-3
- 30M. PetterssonK
- 28M. MilosevicD68' oyundan çıktı 68. dk
- 26A. MurbeckD77' oyundan çıktı 77. dk
- 6T. KarlssonO67' sarı kart 67. dk
- 3G. WestströmD
- 13Kota SakuraiO60' sarı kart 60. dk
- 18A. PérezD25' sarı kart 25. dk
- 23Z. LoukiliO29' asist 29. dk68' oyundan çıktı 68. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 10C. CapotondiO
- 14Mathias AndreasenF
- 9E. SylisufajF
- 8Allen Smajl SmajićO
- 7S. OjalaF90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 12E. MoungamD77' oyuna girdi 77. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 15M. MohamedO
- 1Amr KaddouraK
- 21K. JensenO68' oyuna girdi 68. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 36E. Hebibovic77' oyuna girdi 77. dk
- 5A. EgnellO68' oyuna girdi 68. dk
- 27R. ArabaciF
Teknik direktör: R. Asterhed
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLjungskile
10. sıra · 35 puan · 30 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBB
- 01.11 Varbergs BoIS FC 2–2 Ljungskile B
- 25.10 Helsingborg 1–1 Ljungskile B
- 17.10 Ljungskile 2–0 IK brage G
- 11.10 Orebro SK 1–1 Ljungskile B
- 20.09 GIF Sundsvall 3–2 Ljungskile M
Landskrona
5. sıra · 48 puan · 30 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBG
- 02.11 Landskrona 2–1 Orebro SK G
- 27.10 Landskrona 1–1 Varbergs BoIS FC B
- 17.10 Falkenbergs FF 4–3 Landskrona M
- 10.10 Landskrona 3–2 Sandviken G
- 19.09 United Nordic 1–4 Landskrona G
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 17:00: Superettan (İsveç) 30. haftasında ev sahibi Ljungskile, konuk ekip Landskrona. Sıralamada Ljungskile 11., Landskrona 5.; iki takım arasında 13 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Ljungskile 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-7). Landskrona için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 13, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 11. (34 p) – 5. (47 p)
- Form (son 5)
- BBGBM – GBMGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %64
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,63 – 3,22 – 1,98
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Ljungskile 1 – Landskrona 3; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,20 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Landskrona 1-0 Ljungskile.
Gol istatistikleri
Ljungskile iç saha 14 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,36 gol yedi; Landskrona dış saha 14 maçta 1,79 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ljungskile %50, Landskrona %64. İlk yarıyı önde kapatma: Ljungskile 3/14, Landskrona 4/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ljungskile 5,0, Landskrona 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Ljungskile 1,3, Landskrona 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,63, 0 – 3,22, 2 – 1,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,16, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,30.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Helsingborg 1–0 Falkenbergs FF
- 17:00 IFK Varnamo 0–2 Norrköping
- 17:00 IK Brage 1–1 Norrby
- 17:00 Orebro SK 1–1 Osters
- 17:00 Ostersunds FK 0–0 IK Oddevold
- 17:00 Sandvikens 3–1 United IK Nordic
- 17:00 Sundsvall 0–2 Varbergs
