Norrby 2-0 Osters: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Norrby 2–0 Osters (10 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Norrby – Osters maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 5/30 | %27 4/15 |
| Beraberlik | %43 13/30 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %40 6/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 14/30 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %13 4/30 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %40 12/30 | %47 7/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (32 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (45 gol) | 1,73 (26 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (50 gol) | 1,73 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (46 gol) | 1,93 (29 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 18/30 | %73 11/15 |
| 1,5 Üst | %80 24/30 | %93 14/15 |
| 2,5 Üst | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %27 8/30 | %7 1/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %76 13/17 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %65 11/17 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %44 4/9 |
| 10,5 Üst | %35 6/17 | %44 4/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %89 16/18 | %100 9/9 |
| 8,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 9,5 Üst | %78 14/18 | %89 8/9 |
| 10,5 Üst | %61 11/18 | %67 6/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %65 11/17 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %47 8/17 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %29 5/17 | %33 3/9 |
| 5,5 Üst | %6 1/17 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %39 7/18 | %44 4/9 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %33 3/9 |
| 5,5 Üst | %6 1/18 | %0 0/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (17) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %65 11/17 | %56 5/9 |
| 7,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %53 9/17 | %56 5/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %83 15/18 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Berabere | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Geride | %30 9/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %47 14/30 | %33 5/15 |
| Geride | %37 11/30 | %47 7/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Norrby (30 maç)
Osters (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Norrby (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 12 |
Osters (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 10 | 5 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 8 | 8 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Kartlar
Norrby
Sarı 52 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)
Osters
Sarı 46 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Norrby: iç saha, 9 maç · Osters: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Superettan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Falkenbergs FF | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 30 | +13 | 51 |
| 4 | Ostersunds FK | 30 | +9 | 49 |
| 5 | Landskrona BoIS | 30 | +14 | 48 |
| 6 | Oddevold | 30 | +12 | 46 |
| 7 | Osters IF | 30 | +4 | 46 |
| 8 | United Nordic | 30 | -6 | 42 |
| 9 | Sandviken | 30 | +7 | 41 |
| 10 | Ljungskile SK | 30 | -1 | 35 |
| 11 | IFK Varnamo | 30 | -12 | 35 |
| 12 | Helsingborg | 30 | -13 | 35 |
| 13 | Orebro SK | 30 | -12 | 30 |
| 14 | Norrby IF | 30 | -13 | 28 |
| 15 | IK brage | 30 | -11 | 27 |
| 16 | GIF Sundsvall | 30 | -50 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +23 | 31 |
| 2 | Falkenbergs FF | 15 | +9 | 31 |
| 3 | Ostersunds FK | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Osters IF | 15 | +7 | 28 |
| 5 | Varbergs BoIS FC | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Oddevold | 15 | +12 | 25 |
| 7 | Sandviken | 15 | +9 | 25 |
| 8 | United Nordic | 15 | +1 | 25 |
| 9 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 10 | Helsingborg | 15 | 0 | 20 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | -1 | 20 |
| 12 | Orebro SK | 15 | -4 | 18 |
| 13 | Norrby IF | 15 | -6 | 17 |
| 14 | IK brage | 15 | -1 | 15 |
| 15 | GIF Sundsvall | 15 | -17 | 13 |
| 16 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IFK Norrkoping | 15 | +22 | 37 |
| 2 | Landskrona BoIS | 15 | +7 | 24 |
| 3 | Varbergs BoIS FC | 15 | +6 | 24 |
| 4 | IFK Varnamo | 15 | -6 | 24 |
| 5 | Falkenbergs FF | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Oddevold | 15 | 0 | 21 |
| 7 | Ostersunds FK | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Osters IF | 15 | -3 | 18 |
| 9 | United Nordic | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Sandviken | 15 | -2 | 16 |
| 11 | Ljungskile SK | 15 | 0 | 15 |
| 12 | Helsingborg | 15 | -13 | 15 |
| 13 | Orebro SK | 15 | -8 | 12 |
| 14 | IK brage | 15 | -10 | 12 |
| 15 | Norrby IF | 15 | -7 | 11 |
| 16 | GIF Sundsvall | 15 | -33 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superettan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
