İngiltere · National League - South

Horsham 2-3 AFC Totton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–3 MS İY 2–2

Horsham 2–3 AFC Totton (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Horsham – AFC Totton maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: C. Hester-Cook 20', R. Bartley 35' (Horsham); D. Rose 4', L. Hallett 31', J. Sims 73' (AFC Totton).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
The Fusion Aviation Community Stadyumu, Horsham

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Horsham üstte · AFC Totton altta

01530İY607590 4' gol: D. Rose (AFC Totton)20' gol: C. Hester-Cook (Horsham)31' gol: L. Hallett (AFC Totton)35' gol: R. Bartley (Horsham)73' gol: J. Sims (AFC Totton)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol: D. Rose (AFC Totton)
  • 20' gol: C. Hester-Cook (Horsham)
  • 31' gol: L. Hallett (AFC Totton)
  • 35' gol: R. Bartley (Horsham)
  • 73' gol: J. Sims (AFC Totton)

Maç olayları

  1. HorshamAFC Totton
  2. 73'Gol J. Sims 2–3
  3. Gol R. Bartley 2–235'
  4. 31'Gol L. Hallett 1–2
  5. Gol C. Hester-Cook 1–120'
  6. 4'Gol D. Rose 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Horsham

11. sıra · 22 puan

GBGBG

Deplasman

AFC Totton

16. sıra · 19 puan

MMGGM

Horsham iç sahada (8 maç) · AFC Totton deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,12 Gol atma maç başı 1,25
1,50 Gol yeme maç başı 2,00
%38 Gol yememe maçların %13
%63 KG Var maçların %63
%50 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 3 maç (2023'ten beri)

1 Horsham0 berabere2 AFC Totton

  • Horsham iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • AFC Totton deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • AFC Totton, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Horsham
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%44 7/16%25 2/8
Mağlubiyet%25 4/16%50 4/8
AFC Totton
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%38 6/16%38 3/8
Beraberlik%6 1/16%13 1/8
Mağlubiyet%56 9/16%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Horsham
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,44 (23 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,19 (19 gol)1,50 (12 gol)
AFC Totton
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,06 (17 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)2,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Horsham
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%69 11/16%63 5/8
1,5 Üst%81 13/16%75 6/8
2,5 Üst%50 8/16%50 4/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%31 5/16%38 3/8
AFC Totton
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%44 7/16%63 5/8
1,5 Üst%69 11/16%88 7/8
2,5 Üst%56 9/16%63 5/8
3,5 Üst%44 7/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Horsham
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%13 1/8
Berabere%44 7/16%50 4/8
Geride%31 5/16%38 3/8
AFC Totton
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%13 2/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%38 6/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Horsham (16 maç)

1/131/X11/20X/12X/X4X/212/102/X22/23

AFC Totton (16 maç)

1/121/X01/20X/14X/X1X/232/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Horsham (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 4 4
31-45 5 2
46-60 6 1
61-75 3 1
76-90 3 6

AFC Totton (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 8
31-45 3 8
46-60 1 3
61-75 3 4
76-90 5 4

Kartlar

Horsham

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

AFC Totton

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Horsham

11. sıra · 22 puan · 16 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGBG

  1. 31.10 Farnborough 0–5 Horsham G
  2. 27.10 Maidenhead 1–1 Horsham B
  3. 24.10 Horsham 1–0 Walton & Hersham G
  4. 20.10 Ebbsfleet United 2–2 Horsham B
  5. 17.10 Slough Town 1–2 Horsham G
Deplasman

AFC Totton

16. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 31.10 AFC Totton 1–3 Chelmsford City M
  2. 27.10 AFC Totton 1–0 Torquay G
  3. 24.10 Hemel Hempstead Town 1–3 AFC Totton G
  4. 17.10 Folkestone Invicta 2–1 AFC Totton M
  5. 13.10 Ebbsfleet United 5–0 AFC Totton M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Horsham ile AFC Totton, National League - South (İngiltere) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Horsham 10., AFC Totton 18.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Horsham için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 11, yenilen 4. Son 5 maçta AFC Totton 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
10. (22 p) – 18. (16 p)
Form (son 5)
GBGBG – MGGMM
H2H (G-B-M)
1-0-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 4,00 – 5,16
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Horsham 1, AFC Totton 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, AFC Totton 3-0 Horsham.

Gol istatistikleri

Horsham iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,29 gol yedi; AFC Totton dış saha 7 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Horsham %57, AFC Totton %57. İlk yarıyı önde kapatma: Horsham 1/7, AFC Totton 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 4,00, 2 – 5,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,78.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Horsham1,33
X · Beraberlik4,00
2 · AFC Totton5,16

2,5 Alt / Üst

Alt1,99
Üst1,44

Karşılıklı gol

Var1,58
Yok1,78
Tüm marketler (19)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,070 ve 22,10

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,07

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,701 ve Yok2,360 ve Var5,140 ve Yok15,252 ve Var9,492 ve Yok10,75

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,0003,3122,23

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,66Yok1,08

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,28Üst2,40

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,69Eşit3,392.1,89

1. Yarı Sonucu

11,7502,2925,26

Alt/Üst 3.5

Alt1,33Üst2,25

2. Yarı Sonucu

11,6602,6424,72

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,14Üst1,38

Alt/Üst 1.5

Alt3,87Üst1,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,31Üst ve Var1,89Alt ve Yok2,54Üst ve Yok5,40

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,701 ve Yok2,000 ve Var7,050 ve Yok3,142 ve Var30,502 ve Yok6,04

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,300 ve 21,55

Toplam Gol

0-1 gol4,122-3 gol1,874-5 gol2,956+ gol8,85

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,17Üst1,36

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,09Üst1,40

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar