Weston Super Mare 4-1 Braintree: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Weston Super Mare 4–1 Braintree (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Weston Super Mare – Braintree maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: L. Coulson 33', 45' (pen.), O. Hulbert 53', W. Jenkins-Davies 59' (Weston Super Mare); F. Hubbard 85' (Braintree).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Weston Super Mare üstte · Braintree altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 33' gol: L. Coulson (Weston Super Mare)
- 45' gol: L. Coulson (Weston Super Mare)
- 53' gol: O. Hulbert (Weston Super Mare)
- 59' gol: W. Jenkins-Davies (Weston Super Mare)
- 85' gol: F. Hubbard (Braintree)
Maç olayları
- Weston Super MareBraintree
- 85'Gol F. Hubbard 4–1
- Gol W. Jenkins-Davies 4–059'
- Gol O. Hulbert 3–053'
- Penaltı golü L. Coulson 2–0Penaltı45'
- Gol L. Coulson 1–033'
Weston Super Mare iç sahada (8 maç) · Braintree deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2023'ten beri)
0 Weston Super Mare0 berabere2 Braintree
- Weston-super-Mare iç sahada 8 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Braintree deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Braintree, deplasman maçlarında 6 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%100).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %7 1/15 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol) | 0,88 (7 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,53 (38 gol) | 3,50 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Geride | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %0 0/6 |
| Berabere | %40 6/15 | %33 2/6 |
| Geride | %40 6/15 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Weston Super Mare (15 maç)
Braintree (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Weston Super Mare (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 9 | 6 |
Braintree (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 1 | 9 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 8 | 8 |
Kartlar
Weston Super Mare
Sarı 0 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Braintree
Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWeston Super Mare
13. sıra · 21 puan · 15 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMMM
- 31.10 Dorking Wanderers 2–0 Weston Super Mare M
- 28.10 Farnborough 2–1 Weston Super Mare M
- 17.10 Ebbsfleet United 6–1 Weston Super Mare M
- 10.10 Weston Super Mare 1–1 Folkestone Invicta B
- 26.09 Farnham Town 3–2 Weston Super Mare M
Braintree
19. sıra · 16 puan · 15 maç · averaj -16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGG
- 03.11 Braintree 3–1 Norwich City U21 G
- 31.10 Braintree 1–0 Hampton & Richmond G
- 27.10 Braintree 2–1 Dagenham & Redbridge G
- 24.10 Farnham Town 6–0 Braintree M
- 13.10 Braintree 2–4 West Ham United U21 M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: National League - South (İngiltere) ev sahibi Weston Super Mare, konuk ekip Braintree. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (18 puan), konuk ekip 17. sırada (16 puan).
Form (son 5 maç)
Weston Super Mare son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Son 5 maçta Braintree 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-12). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 15. (18 p) – 17. (16 p)
- Form (son 5)
- MMMBM – GGGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 3,79 – 4,38
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Weston Super Mare 0 – Braintree 2; 0 beraberlik var. Son maç: 6 Nisan 2024, Weston Super Mare 0-1 Braintree.
Gol istatistikleri
Weston Super Mare iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,86 gol yedi; Braintree dış saha 5 maçta 2,00 attı, 3,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Weston Super Mare %57, Braintree %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Weston Super Mare %57, Braintree %80. İlk yarıyı önde kapatma: Weston Super Mare 3/7, Braintree 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,79, 2 – 4,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 26 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 15 | +26 | 34 |
| 2 | Maidstone Utd | 16 | +9 | 32 |
| 3 | Truro City | 14 | +15 | 30 |
| 4 | Farnham Town | 16 | +12 | 29 |
| 5 | Salisbury | 14 | +15 | 28 |
| 6 | Dorking Wanderers | 15 | +11 | 27 |
| 7 | Billericay Town | 14 | +16 | 26 |
| 8 | Dagenham & Redbridge | 16 | +2 | 25 |
| 9 | Tonbridge Angels | 16 | +9 | 24 |
| 10 | Chelmsford City | 15 | +8 | 24 |
| 11 | Horsham | 16 | +4 | 22 |
| 12 | Dover | 14 | +1 | 22 |
| 13 | Weston-super-Mare | 15 | +3 | 21 |
| 14 | Torquay | 14 | +5 | 20 |
| 15 | Folkestone Invicta | 15 | +4 | 20 |
| 16 | AFC Totton | 16 | -12 | 19 |
| 17 | Farnborough | 16 | -20 | 17 |
| 18 | Maidenhead | 16 | -5 | 16 |
| 19 | Braintree | 15 | -16 | 16 |
| 20 | Hemel Hempstead Town | 16 | -9 | 15 |
| 21 | Chesham United | 15 | -13 | 11 |
| 22 | Hampton & Richmond | 16 | -18 | 10 |
| 23 | Walton & Hersham | 15 | -25 | 8 |
| 24 | Slough Town | 16 | -22 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Billericay Town | 8 | +15 | 18 |
| 3 | Weston-super-Mare | 8 | +11 | 17 |
| 4 | Dagenham & Redbridge | 8 | +6 | 17 |
| 5 | Truro City | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Folkestone Invicta | 7 | +8 | 14 |
| 7 | Dorking Wanderers | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Salisbury | 6 | +11 | 13 |
| 9 | Farnham Town | 8 | +7 | 13 |
| 10 | Maidstone Utd | 8 | 0 | 13 |
| 11 | Braintree | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Torquay | 7 | +5 | 11 |
| 13 | Dover | 8 | 0 | 11 |
| 14 | Chelmsford City | 7 | 0 | 10 |
| 15 | Tonbridge Angels | 8 | +1 | 9 |
| 16 | AFC Totton | 8 | -6 | 9 |
| 17 | Farnborough | 8 | -14 | 9 |
| 18 | Hampton & Richmond | 7 | -2 | 8 |
| 19 | Horsham | 8 | -3 | 8 |
| 20 | Maidenhead | 8 | -5 | 6 |
| 21 | Chesham United | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Slough Town | 8 | -7 | 4 |
| 23 | Hemel Hempstead Town | 7 | -6 | 3 |
| 24 | Walton & Hersham | 7 | -15 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maidstone Utd | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Ebbsfleet United | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Farnham Town | 8 | +5 | 16 |
| 4 | Tonbridge Angels | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Salisbury | 8 | +4 | 15 |
| 6 | Chelmsford City | 8 | +8 | 14 |
| 7 | Horsham | 8 | +7 | 14 |
| 8 | Truro City | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Dorking Wanderers | 7 | +8 | 13 |
| 10 | Hemel Hempstead Town | 9 | -3 | 12 |
| 11 | Dover | 6 | +1 | 11 |
| 12 | Maidenhead | 8 | 0 | 10 |
| 13 | AFC Totton | 8 | -6 | 10 |
| 14 | Torquay | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Billericay Town | 6 | +1 | 8 |
| 16 | Dagenham & Redbridge | 8 | -4 | 8 |
| 17 | Farnborough | 8 | -6 | 8 |
| 18 | Walton & Hersham | 8 | -10 | 7 |
| 19 | Chesham United | 8 | -3 | 6 |
| 20 | Folkestone Invicta | 8 | -4 | 6 |
| 21 | Weston-super-Mare | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Braintree | 6 | -10 | 4 |
| 23 | Slough Town | 8 | -15 | 3 |
| 24 | Hampton & Richmond | 9 | -16 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
