← Maçlar
İngiltere · National League - South31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

AFC Totton 1-3 Chelmsford C: Maç Sonucu ve İstatistikleri

AFC Totton
1–3İY 0–3
Chelmsford C
Maç sonu

AFC Totton 1–3 Chelmsford C (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–3.

Maç özeti

AFC Totton – Chelmsford C maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: O. Godziemski 90+4' (AFC Totton); D. Olopade 17', J. Barham 26', 42' (Chelmsford C).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

AFC Totton üstte · Chelmsford C altta

01530İY607590 17' gol: D. Olopade (Chelmsford C)26' gol: J. Barham (Chelmsford C)42' gol: J. Barham (Chelmsford C)90+4' gol: O. Godziemski (AFC Totton)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: D. Olopade (Chelmsford C)
  • 26' gol: J. Barham (Chelmsford C)
  • 42' gol: J. Barham (Chelmsford C)
  • 90+4' gol: O. Godziemski (AFC Totton)

Maç olayları

  1. AFC TottonChelmsford C
  2. Gol O. Godziemski 1–390+4'
  3. 42'Gol J. Barham 0–3
  4. 26'Gol J. Barham 0–2
  5. 17'Gol D. Olopade 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AFC Totton
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%38 3/8
Beraberlik%6 1/16%0 0/8
Mağlubiyet%56 9/16%63 5/8
Chelmsford C
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%38 3/8
Beraberlik%60 9/15%63 5/8
Mağlubiyet%7 1/15%0 0/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AFC Totton
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,06 (17 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)1,62 (13 gol)
Chelmsford C
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)2,00 (16 gol)
Yediği gol / maç1,00 (15 gol)1,00 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AFC Totton
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%44 7/16%25 2/8
1,5 Üst%69 11/16%50 4/8
2,5 Üst%56 9/16%50 4/8
3,5 Üst%44 7/16%38 3/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8
Chelmsford C
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%88 7/8
2,5 Üst%33 5/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%38 3/8
Gol yememe%33 5/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AFC Totton
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%13 2/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%38 6/16%38 3/8
Chelmsford C
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%53 8/15%75 6/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%7 1/15%0 0/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AFC Totton (16 maç)

1/121/X01/20X/14X/X1X/232/102/X02/26

Chelmsford C (15 maç)

1/141/X41/20X/10X/X5X/212/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AFC Totton (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 8
31-45 3 8
46-60 1 3
61-75 3 4
76-90 5 4

Chelmsford C (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 7 1
46-60 3 3
61-75 2 3
76-90 1 5

Kartlar

AFC Totton

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Chelmsford C

Sarı 0 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

AFC Totton son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Chelmsford City için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler AFC Totton 1 – Chelmsford City 0; 1 beraberlik var. Son maç: 30 Mart 2026, Chelmsford City 1-1 AFC Totton.

Sıralama
17. (16 p) – 13. (18 p)
Form (son 5)
GGMMM – GBMGG
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %71
iddaa MS 1-0-2
3,27 – 3,32 – 1,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

AFC Totton iç saha 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,43 gol yedi; Chelmsford City dış saha 7 maçta 1,86 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: AFC Totton %43, Chelmsford City %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AFC Totton %14, Chelmsford City %71. İlk yarıyı önde kapatma: AFC Totton 1/7, Chelmsford City 5/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,27, 0 – 3,32, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,27X3,3221,72

Çifte şans

1X1,60121,15X21,15

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,08

1,5 Alt / Üst

Alt3,95Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,24

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.