Chelmsford City 2-1 Farnborough: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chelmsford City 2–1 Farnborough (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Chelmsford City – Farnborough maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Clarke 51', J. Barham 70' (pen.) (Chelmsford City); M. Ehmer 34' (Farnborough).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Chelmsford City üstte · Farnborough altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: M. Ehmer (Farnborough)
- 51' gol: A. Clarke (Chelmsford City)
- 70' gol: J. Barham (Chelmsford City)
Maç olayları
- Chelmsford CityFarnborough
- Penaltı golü J. Barham 2–1Penaltı70'
- Gol A. Clarke 1–151'
- 34'Gol M. Ehmer 0–1
Chelmsford City iç sahada (7 maç) · Farnborough deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2022'den beri)
4 Chelmsford City1 berabere3 Farnborough
- Chelmsford City iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Farnborough deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Farnborough, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %56 9/16 | %50 4/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (15 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,81 (13 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,06 (33 gol) | 1,75 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 5/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Geride | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Geride | %56 9/16 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chelmsford City (15 maç)
Farnborough (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chelmsford City (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 7 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Farnborough (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kartlar
Chelmsford City
Sarı 0 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Farnborough
Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiChelmsford City
10. sıra · 24 puan · 15 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGM
- 02.11 Chelmsford City 0–2 Farnham Town M
- 31.10 AFC Totton 1–3 Chelmsford City G
- 27.10 Dover 0–1 Chelmsford City G
- 24.10 Chelmsford City 3–3 Tonbridge Angels B
- 17.10 Wimborne Town 1–0 Chelmsford City M
Farnborough
17. sıra · 17 puan · 16 maç · averaj -20
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM
- 03.11 Farnborough 0–6 Ebbsfleet United M
- 31.10 Farnborough 0–5 Horsham M
- 28.10 Farnborough 2–1 Weston-super-Mare G
- 24.10 Folkestone Invicta 2–0 Farnborough M
- 17.10 Farnborough 2–0 Dagenham & Redbridge G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
National League - South (İngiltere) programında Chelmsford City – Farnborough maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Sıralamada Chelmsford City 12., Farnborough 16.; iki takım arasında 4 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Chelmsford City son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Farnborough son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 12. (21 p) – 16. (17 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 4-1-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %43
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 4,07 – 4,54
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Chelmsford City 4, Farnborough 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Mart 2026, Farnborough 4-2 Chelmsford City.
Gol istatistikleri
Chelmsford City iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Farnborough dış saha 7 maçta 1,00 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chelmsford City %17, Farnborough %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chelmsford City %33, Farnborough %43. İlk yarıyı önde kapatma: Chelmsford City 2/6, Farnborough 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 4,07, 2 – 4,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,38, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,11.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 15 | +26 | 34 |
| 2 | Maidstone Utd | 16 | +9 | 32 |
| 3 | Truro City | 14 | +15 | 30 |
| 4 | Farnham Town | 16 | +12 | 29 |
| 5 | Salisbury | 14 | +15 | 28 |
| 6 | Dorking Wanderers | 15 | +11 | 27 |
| 7 | Billericay Town | 14 | +16 | 26 |
| 8 | Dagenham & Redbridge | 16 | +2 | 25 |
| 9 | Tonbridge Angels | 16 | +9 | 24 |
| 10 | Chelmsford City | 15 | +8 | 24 |
| 11 | Horsham | 16 | +4 | 22 |
| 12 | Dover | 14 | +1 | 22 |
| 13 | Weston-super-Mare | 15 | +3 | 21 |
| 14 | Torquay | 14 | +5 | 20 |
| 15 | Folkestone Invicta | 15 | +4 | 20 |
| 16 | AFC Totton | 16 | -12 | 19 |
| 17 | Farnborough | 16 | -20 | 17 |
| 18 | Maidenhead | 16 | -5 | 16 |
| 19 | Braintree | 15 | -16 | 16 |
| 20 | Hemel Hempstead Town | 16 | -9 | 15 |
| 21 | Chesham United | 15 | -13 | 11 |
| 22 | Hampton & Richmond | 16 | -18 | 10 |
| 23 | Walton & Hersham | 15 | -25 | 8 |
| 24 | Slough Town | 16 | -22 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Billericay Town | 8 | +15 | 18 |
| 3 | Weston-super-Mare | 8 | +11 | 17 |
| 4 | Dagenham & Redbridge | 8 | +6 | 17 |
| 5 | Truro City | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Folkestone Invicta | 7 | +8 | 14 |
| 7 | Dorking Wanderers | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Salisbury | 6 | +11 | 13 |
| 9 | Farnham Town | 8 | +7 | 13 |
| 10 | Maidstone Utd | 8 | 0 | 13 |
| 11 | Braintree | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Torquay | 7 | +5 | 11 |
| 13 | Dover | 8 | 0 | 11 |
| 14 | Chelmsford City | 7 | 0 | 10 |
| 15 | Tonbridge Angels | 8 | +1 | 9 |
| 16 | AFC Totton | 8 | -6 | 9 |
| 17 | Farnborough | 8 | -14 | 9 |
| 18 | Hampton & Richmond | 7 | -2 | 8 |
| 19 | Horsham | 8 | -3 | 8 |
| 20 | Maidenhead | 8 | -5 | 6 |
| 21 | Chesham United | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Slough Town | 8 | -7 | 4 |
| 23 | Hemel Hempstead Town | 7 | -6 | 3 |
| 24 | Walton & Hersham | 7 | -15 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maidstone Utd | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Ebbsfleet United | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Farnham Town | 8 | +5 | 16 |
| 4 | Tonbridge Angels | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Salisbury | 8 | +4 | 15 |
| 6 | Chelmsford City | 8 | +8 | 14 |
| 7 | Horsham | 8 | +7 | 14 |
| 8 | Truro City | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Dorking Wanderers | 7 | +8 | 13 |
| 10 | Hemel Hempstead Town | 9 | -3 | 12 |
| 11 | Dover | 6 | +1 | 11 |
| 12 | Maidenhead | 8 | 0 | 10 |
| 13 | AFC Totton | 8 | -6 | 10 |
| 14 | Torquay | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Billericay Town | 6 | +1 | 8 |
| 16 | Dagenham & Redbridge | 8 | -4 | 8 |
| 17 | Farnborough | 8 | -6 | 8 |
| 18 | Walton & Hersham | 8 | -10 | 7 |
| 19 | Chesham United | 8 | -3 | 6 |
| 20 | Folkestone Invicta | 8 | -4 | 6 |
| 21 | Weston-super-Mare | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Braintree | 6 | -10 | 4 |
| 23 | Slough Town | 8 | -15 | 3 |
| 24 | Hampton & Richmond | 9 | -16 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
