← Maçlar
İngiltere · National League - South31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Farnborough 0-5 Horsham: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Farnborough
0–5İY 0–2
Horsham
Maç sonu

Farnborough 0–5 Horsham (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Farnborough – Horsham maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: J. Hammond 43', G. Luer 45+1', G. Cox 74', R. Meekums 78', H. Sparks 90+4' (Horsham).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Farnborough üstte · Horsham altta

01530İY607590 43' gol: J. Hammond (Horsham)45+1' gol: G. Luer (Horsham)74' gol: G. Cox (Horsham)78' gol: R. Meekums (Horsham)90+4' gol: H. Sparks (Horsham)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 43' gol: J. Hammond (Horsham)
  • 45+1' gol: G. Luer (Horsham)
  • 74' gol: G. Cox (Horsham)
  • 78' gol: R. Meekums (Horsham)
  • 90+4' gol: H. Sparks (Horsham)

Maç olayları

  1. FarnboroughHorsham
  2. 90+4'Gol H. Sparks 0–5
  3. 78'Gol R. Meekums 0–4
  4. 74'Gol G. Cox 0–3
  5. 45+1'Gol G. Luer 0–2
  6. 43'Gol J. Hammond 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Farnborough
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%13 2/16%0 0/8
Mağlubiyet%56 9/16%63 5/8
Horsham
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%44 7/16%63 5/8
Mağlubiyet%25 4/16%0 0/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Farnborough
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,81 (13 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç2,06 (33 gol)2,38 (19 gol)
Horsham
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,44 (23 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,19 (19 gol)0,88 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Farnborough
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%31 5/16%13 1/8
1,5 Üst%88 14/16%75 6/8
2,5 Üst%50 8/16%50 4/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8
Horsham
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%69 11/16%75 6/8
1,5 Üst%81 13/16%88 7/8
2,5 Üst%50 8/16%50 4/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%31 5/16%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Farnborough
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%13 2/16%0 0/8
Berabere%31 5/16%25 2/8
Geride%56 9/16%75 6/8
Horsham
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%44 7/16%38 3/8
Geride%31 5/16%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Farnborough (16 maç)

1/111/X01/21X/13X/X2X/202/112/X02/28

Horsham (16 maç)

1/131/X11/20X/12X/X4X/212/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Farnborough (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 5
16-30 1 5
31-45 3 5
46-60 3 4
61-75 2 3
76-90 4 7

Horsham (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 4 4
31-45 5 2
46-60 6 1
61-75 3 1
76-90 3 6

Kartlar

Farnborough

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Horsham

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Farnborough 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-9). Horsham son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Farnborough 1 – Horsham 0; 1 beraberlik var. Son maç: 6 Nisan 2026, Farnborough 2-0 Horsham.

Sıralama
16. (17 p) – 12. (19 p)
Form (son 5)
GMGMB – BGBGM
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %86
iddaa MS 1-0-2
2,47 – 3,21 – 2,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Farnborough iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Horsham dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Farnborough %33, Horsham %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Farnborough %17, Horsham %86. İlk yarıyı önde kapatma: Farnborough 0/6, Horsham 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,47, 0 – 3,21, 2 – 2,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,25.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %51; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,47X3,2122,12

Çifte şans

1X1,38121,16X21,27

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,25

1,5 Alt / Üst

Alt4,17Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,14

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.