İngiltere · National League - South

Ebbsfleet United 1-0 Chesham United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ebbsfleet UnitedKırmızı kart 0
Skor 1–0 MS İY 0–0
Chesham UnitedKırmızı kart 1

Ebbsfleet United 1–0 Chesham United (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Ebbsfleet United – Chesham United maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: H. Walker 82' (Ebbsfleet United).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stonebridge Road Stadyumu, Northfleet

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Ebbsfleet United üstte · Chesham United altta

01530İY607590 82' gol: H. Walker (Ebbsfleet United)87' kırmızı kart (Chesham United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 82' gol: H. Walker (Ebbsfleet United)
  • 87' kırmızı kart (Chesham United)

Maç olayları

  1. Ebbsfleet UnitedChesham United
  2. 87'Kırmızı kart
  3. Gol H. Walker 1–082'
Maç özeti

Ev sahibi

Ebbsfleet United

1. sıra · 34 puan

BGGMG

Deplasman

Chesham United

21. sıra · 11 puan

BMMMB

Ebbsfleet United iç sahada (8 maç) · Chesham United deplasmanda (8 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 1,38
0,50 Gol yeme maç başı 1,75
%63 Gol yememe maçların %13
%38 KG Var maçların %38
%50 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

1 Ebbsfleet United0 berabere1 Chesham United

  • Ebbsfleet United iç sahada bu sezon yenilmedi: 8 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik.
  • Chesham United deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Chesham United, deplasman maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Ebbsfleet UnitedChesham United
0Kırmızı kart1
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ebbsfleet United
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%67 10/15%63 5/8
Beraberlik%27 4/15%38 3/8
Mağlubiyet%7 1/15%0 0/8
Chesham United
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%20 3/15%25 2/8
Beraberlik%13 2/15%0 0/8
Mağlubiyet%67 10/15%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ebbsfleet United
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,40 (36 gol)2,50 (20 gol)
Yediği gol / maç0,67 (10 gol)0,50 (4 gol)
Chesham United
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç2,20 (33 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ebbsfleet United
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%40 6/15%38 3/8
1,5 Üst%80 12/15%63 5/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%40 6/15%50 4/8
Gol yememe%53 8/15%63 5/8
Chesham United
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%38 3/8
1,5 Üst%87 13/15%75 6/8
2,5 Üst%73 11/15%63 5/8
3,5 Üst%60 9/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ebbsfleet United
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%47 7/15%38 3/8
Berabere%40 6/15%38 3/8
Geride%13 2/15%25 2/8
Chesham United
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%27 4/15%25 2/8
Berabere%20 3/15%38 3/8
Geride%53 8/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ebbsfleet United (15 maç)

1/171/X01/20X/13X/X2X/212/102/X22/20

Chesham United (15 maç)

1/131/X11/20X/10X/X0X/232/102/X12/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ebbsfleet United (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 6 1
31-45 3 2
46-60 6 1
61-75 4 1
76-90 12 5

Chesham United (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 3
31-45 1 5
46-60 3 2
61-75 2 3
76-90 5 9

Kartlar

Ebbsfleet United

Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Chesham United

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ebbsfleet United

1. sıra · 34 puan · 15 maç · averaj +26

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMG

  1. 03.11 Farnborough 0–6 Ebbsfleet United G
  2. 31.10 Truro City 3–0 Ebbsfleet United M
  3. 27.10 Maidstone Utd 1–3 Ebbsfleet United G
  4. 24.10 Ebbsfleet United 4–0 Maidenhead G
  5. 20.10 Ebbsfleet United 2–2 Horsham B
Deplasman

Chesham United

21. sıra · 11 puan · 15 maç · averaj -13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMB

  1. 31.10 Chesham United 2–2 Folkestone Invicta B
  2. 27.10 Chesham United 2–4 Farnham Town M
  3. 24.10 Dagenham & Redbridge 2–0 Chesham United M
  4. 20.10 Forest Green 5–0 Chesham United M
  5. 17.10 Chesham United 0–0 Forest Green B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Ebbsfleet United ile Chesham United, National League - South (İngiltere) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (31 puan), konuk ekip 21. sırada (11 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ebbsfleet United 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-6). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Chesham United 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-13). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
1. (31 p) – 21. (11 p)
Form (son 5)
GMGGB – BMMMB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,18 – 4,98 – 6,63
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Ebbsfleet United 1, Chesham United 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Chesham United 4-1 Ebbsfleet United.

Gol istatistikleri

Ebbsfleet United iç saha 7 maçta maç başına 2,71 gol attı, 0,57 gol yedi; Chesham United dış saha 7 maçta 1,57 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ebbsfleet United %43, Chesham United %43. İlk yarıyı önde kapatma: Ebbsfleet United 3/7, Chesham United 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,18, 0 – 4,98, 2 – 6,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,36, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ebbsfleet United 151041 3610 +2634 GGMGG
2Maidstone Utd 161024 2819 +932 GBMGG
3Truro City 14932 2712 +1530 BGGGG
4Farnham Town 16925 3220 +1229 GGMGG
5Salisbury 14842 2510 +1528 GGBGG
6Dorking Wanderers 15762 3423 +1127 BGBGG
7Billericay Town 14752 3418 +1626 GGBGB
8Dagenham & Redbridge 16745 1513 +225 MGMBB
9Tonbridge Angels 16736 2819 +924 GBGMM
10Chelmsford City 15591 2315 +824 BGGMG
11Horsham 16574 2319 +422 BGBGM
12Dover 14644 2019 +122 GBBMG
13Weston-super-Mare 15636 2522 +321 BMMMG
14Torquay 14554 2217 +520 MGBMG
15Folkestone Invicta 15555 2218 +420 BGGMB
16AFC Totton 16619 1729 -1219 MGGMG
17Farnborough 16529 1333 -2017 MGMMM
18Maidenhead 16376 1520 -516 MMBBB
19Braintree 15519 2238 -1616 MMGGM
20Hemel Hempstead Town 16367 1524 -915 MMBMM
21Chesham United 153210 2033 -1311 MMMBM
22Hampton & Richmond 162410 1937 -1810 MBMMB
23Walton & Hersham 152211 1136 -258 GMMMM
24Slough Town 162113 1840 -227 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Ebbsfleet United 8530 204 +1618
2Billericay Town 8530 249 +1518
3Weston-super-Mare 8521 187 +1117
4Dagenham & Redbridge 8521 104 +617
5Truro City 7511 154 +1116
6Folkestone Invicta 7421 146 +814
7Dorking Wanderers 8422 1815 +314
8Salisbury 6411 154 +1113
9Farnham Town 8413 1912 +713
10Maidstone Utd 8413 1111 013
11Braintree 9405 1117 -612
12Torquay 7250 138 +511
13Dover 8323 1212 011
14Chelmsford City 7241 77 010
15Tonbridge Angels 8305 1110 +19
16AFC Totton 8305 713 -69
17Farnborough 8305 519 -149
18Hampton & Richmond 7223 1315 -28
19Horsham 8224 912 -38
20Maidenhead 8062 510 -56
21Chesham United 7124 919 -105
22Slough Town 8116 714 -74
23Hemel Hempstead Town 7034 612 -63
24Walton & Hersham 7016 318 -151
#TakımOGBMAYAVP
1Maidstone Utd 8611 178 +919
2Ebbsfleet United 7511 166 +1016
3Farnham Town 8512 138 +516
4Tonbridge Angels 8431 179 +815
5Salisbury 8431 106 +415
6Chelmsford City 8350 168 +814
7Horsham 8350 147 +714
8Truro City 7421 128 +414
9Dorking Wanderers 7340 168 +813
10Hemel Hempstead Town 9333 912 -312
11Dover 6321 87 +111
12Maidenhead 8314 1010 010
13AFC Totton 8314 1016 -610
14Torquay 7304 99 09
15Billericay Town 6222 109 +18
16Dagenham & Redbridge 8224 59 -48
17Farnborough 8224 814 -68
18Walton & Hersham 8215 818 -107
19Chesham United 8206 1114 -36
20Folkestone Invicta 8134 812 -46
21Weston-super-Mare 7115 715 -84
22Braintree 6114 1121 -104
23Slough Town 8107 1126 -153
24Hampton & Richmond 9027 622 -162

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ebbsfleet United1,18
X · Beraberlik4,98
2 · Chesham United6,63

2,5 Alt / Üst

Alt2,36
Üst1,30

Karşılıklı gol

Var1,56
Yok1,81
Tüm marketler (18)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,46Yok1,10

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,53Üst1,84

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,321 ve Yok2,170 ve Var6,250 ve Yok21,652 ve Var11,502 ve Yok15,35

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,01Üst1,43

Alt/Üst 3.5

Alt1,49Üst1,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,27Üst2,46

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,54Üst1,83

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,62Eşit3,632.1,85

1. Yarı Sonucu

11,5602,5526,19

2. Yarı Sonucu

11,4702,9525,72

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,58

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,6903,7121,64

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var10,80Üst ve Var1,77Alt ve Yok2,98Üst ve Yok4,21

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var8,741 ve Yok1,800 ve Var7,110 ve Yok3,682 ve Var32,002 ve Yok7,28

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,230 ve 21,74

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,68

Toplam Gol

0-1 gol5,262-3 gol2,004-5 gol2,636+ gol6,25

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,51Üst1,25

Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar