Gremio Novo 2-1 Fortaleza EC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gremio Novo 2–1 Fortaleza EC (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 18–5, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %49–%51, korner 7–2.
Paylaş
Maç özeti
Gremio Novo – Fortaleza EC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Matheus Henrique Bianqui 28', Luís Oyama 71' (Gremio Novo); Paulo Baya 8' (Fortaleza EC). xG: Gremio Novo 0,9 – 0,3 Fortaleza EC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Dr. Jorge Ismael de Biase, New Horizons
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Gremio Novo: Enderson Moreira · Fortaleza EC: Paulo Autuori
Maç akışı
Gremio Novo üstteFortaleza EC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %72 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %78 · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %64 · 5 şut · 0,5
- 46–60'Ev %68 · 4 şut · 0,0
- 61–75'Ev %65 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %78 · 4 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Gremio Novo, Dep = Fortaleza EC.
Maç olayları
- Gremio NovoFortaleza EC
- Matheus Henrique Bianqui ↔ JuninhoOyuncu değişikliği90+1'
- Ronald Barcellos ArantesSarı kart87'
- 77'Paulo Baya ↔ Ryan Gustavo de LimaOyuncu değişikliği
- 77'Paulo Ricardo de Souza Babilônia ↔ Kaio HenriqueOyuncu değişikliği
- Robson ↔ Carlos Henrique de Moura BritoOyuncu değişikliği77'
- Romulo Azevedo Simão ↔ Maykon Kesley de Jesus RamalhoOyuncu değişikliği77'
- 73'Tomás CardonaKırmızı kart
- Gol Luís Oyama 2–1Asist: Ronald Barcellos Arantes71'
- 57'Pedro Henrique ↔ Juan Camilo CantilloOyuncu değişikliği
- 50'Pierre ↔ Lucas SashaOyuncu değişikliği
- Patrick Marcos de Sousa Freitas ↔ Eduardo BrockOyuncu değişikliği45+9'
- 45+5'Jailson SiqueiraSarı kart
- Francisco Reidiney Duarte Gomes ↔ Ronald Barcellos ArantesOyuncu değişikliği45'
- Gol Matheus Henrique Bianqui 1–128'
- 20'Lucas EmanoelKırmızı kart
- 19'Lucas EmanoelVAR: inceleme
- 8'Gol Paulo Baya 0–1Asist: Jailson Siqueira
- Nicolas Morês da CruzKırmızı kart8'
- Nicolas Morês da CruzVAR: inceleme7'
Gremio Novo iç sahada (19 maç) · Fortaleza EC deplasmanda (19 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)
0 Gremio Novo0 berabere1 Fortaleza EC
- Novorizontino iç sahada 19 maçta 12 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Fortaleza EC deplasmanda 19 maçta 7 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Gremio Novo
Fortaleza EC
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 20/37 | %63 12/19 |
| Beraberlik | %27 10/37 | %21 4/19 |
| Mağlubiyet | %19 7/37 | %16 3/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 16/37 | %37 7/19 |
| Beraberlik | %38 14/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %19 7/37 | %32 6/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (66 gol) | 1,84 (35 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (32 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (44 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (33 gol) | 0,89 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %63 12/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %79 15/19 |
| 2,5 Üst | %59 22/37 | %68 13/19 |
| 3,5 Üst | %27 10/37 | %21 4/19 |
| Gol yememe | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 17/37 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %62 23/37 | %53 10/19 |
| 2,5 Üst | %38 14/37 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %16 6/37 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %43 16/37 | %47 9/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %83 30/36 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %63 12/19 |
| 9,5 Üst | %67 24/36 | %58 11/19 |
| 10,5 Üst | %53 19/36 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %95 35/37 | %95 18/19 |
| 3,5 Üst | %76 28/37 | %68 13/19 |
| 4,5 Üst | %59 22/37 | %58 11/19 |
| 5,5 Üst | %35 13/37 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %81 30/37 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %65 24/37 | %79 15/19 |
| 4,5 Üst | %46 17/37 | %53 10/19 |
| 5,5 Üst | %24 9/37 | %26 5/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %73 27/37 | %74 14/19 |
| 7,5 Üst | %59 22/37 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %49 18/37 | %42 8/19 |
| 9,5 Üst | %32 12/37 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %42 8/19 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %37 7/19 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %26 5/19 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %26 5/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 14/37 | %37 7/19 |
| Berabere | %54 20/37 | %58 11/19 |
| Geride | %8 3/37 | %5 1/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 14/37 | %37 7/19 |
| Berabere | %41 15/37 | %32 6/19 |
| Geride | %22 8/37 | %32 6/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gremio Novo (37 maç)
Fortaleza EC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gremio Novo (37 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 2 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 14 | 4 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 18 | 8 |
Fortaleza EC (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 7 | 11 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Kartlar
Gremio Novo
Sarı 77 · Kırmızı 3 (37 maç · maç başı sarı 2,1)
Fortaleza EC
Sarı 87 · Kırmızı 9 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Gremio Novo: iç saha, 19 maç · Fortaleza EC: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Gremio Novo – Fortaleza EC ilk 11'ler
Gremio Novo · 4-2-3-1
- 93JordiK
- 2MadsonD
- 3CarlinhosD
- 4PatrickD45+9' oyundan çıktı 45+9. dk
- 5SanderD
- 17Matheus BianquiO28' gol 28. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 6Luis OyamaO71' gol 71. dk
- 30Nicolas CarecaO8' kırmızı kart 8. dk
- 10RomuloO77' oyundan çıktı 77. dk
- 41ReidineyO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11RobsonF77' oyundan çıktı 77. dk
- 28MarlonO
- 8C. OrtízF
- 18Léo NaldiO
- 27Diego MathiasF
- 66MaykonD77' oyuna girdi 77. dk
- 7Ronald BarcellosF45' oyuna girdi 45. dk71' asist 71. dk87' sarı kart 87. dk
- 14Eduardo BrockD45+9' oyuna girdi 45+9. dk
- 31CésarK
- 50JuninhoO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 9CarlãoF77' oyuna girdi 77. dk
- 16ViníciusF
- 22A. AlvariñoO
Teknik direktör: Enderson Moreira
Fortaleza EC · 3-4-3
- 1João RicardoK
- 3Lucas GazalD
- 15Bartolomeu Jacinto QuissangaD
- 6T. CardonaD73' kırmızı kart 73. dk
- 28PaulinhoO77' oyundan çıktı 77. dk
- 20JaílsonO8' asist 8. dk45+5' sarı kart 45+5. dk
- 5PierreO50' oyundan çıktı 50. dk
- 75RodriguinhoO
- 16Pedro HenriqueF57' oyundan çıktı 57. dk
- 19Lucas EmanoelF20' kırmızı kart 20. dk
- 77Paulo BayaF8' gol 8. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 8RonaldO
- 12Kaio HenriqueD77' oyuna girdi 77. dk
- 11VitinhoF
- 17Nathan FogaçaF
- 13Maurício Júnior Lima RodriguesD
- 88Lucas SashaO50' oyuna girdi 50. dk
- 38LuccaO
- 25Vinícius SilvestreK
- 91Francisco da CostaF
- 4LuanD
- 37Ryan GustavoO77' oyuna girdi 77. dk
- 21J. CantilloF57' oyuna girdi 57. dk
Teknik direktör: Paulo Autuori
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGremio Novo
1. sıra · 70 puan · 37 maç · averaj +34
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG
- 01.11 Gremio Novo 2–1 Operario-PR G
- 24.10 Atletico Goianiense 0–1 Gremio Novo G
- 18.10 Vila Nova 2–2 Gremio Novo B
- 12.10 Gremio Novo 5–1 Ponte Preta G
- 08.10 Nautico Recife 0–2 Gremio Novo G
Fortaleza EC
5. sıra · 62 puan · 37 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGBB
- 02.11 Fortaleza EC 0–0 Atletico Goianiense B
- 24.10 Ponte Preta 2–2 Fortaleza EC B
- 16.10 Sport Recife 0–2 Fortaleza EC G
- 12.10 Fortaleza EC 2–2 CRB B
- 07.10 America Mineiro 0–1 Fortaleza EC G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 22:10: Serie B (Brezilya) 37. haftasında ev sahibi Gremio Novo, konuk ekip Fortaleza EC. Puan tablosunda ev sahibi 1. sırada (67 puan), konuk ekip 5. sırada (62 puan).
Form (son 5 maç)
Gremio Novo son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 12 gol attı, 4 gol yedi. Fortaleza EC için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 7, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 1. (67 p) – 5. (62 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – BBGBG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-1 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %28
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %61 – %33
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,55 – 3,06 – 4,48
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Gremio Novo 0 – Fortaleza EC 1; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Temmuz 2026, Fortaleza EC 1-0 Gremio Novo.
Gol istatistikleri
Gremio Novo iç saha 18 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,89 gol yedi; Fortaleza EC dış saha 18 maçta 0,89 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %28. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gremio Novo %61, Fortaleza EC %33. İlk yarıyı önde kapatma: Gremio Novo 7/18, Fortaleza EC 7/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Gremio Novo 7,3, Fortaleza EC 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Gremio Novo 1,9, Fortaleza EC 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,55, 0 – 3,06, 2 – 4,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 01:30 Operario 3–2 Recife
- 22:00 Avai SC 2–1 São Bernardo FC
