Fortaleza EC 2-2 CRB: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fortaleza EC 2–2 CRB (12 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 7–5, isabetli şut 1–2, topa sahip olma %49–%51, korner 6–11.
Maç özeti
Fortaleza EC – CRB maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Maílton 11', Pedro Castro (kendi kalesine) 45' (Fortaleza EC); Thiago Fernandes Rodrigues 42', Crystopher 54' (CRB). xG: Fortaleza EC 0,0 – 0,0 CRB.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Fortaleza EC: Paulo Autuori · CRB: Fábio Matias
Maç akışı
Fortaleza EC üstte · CRB altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Luiz Fernando (Fortaleza EC)
- 11' gol: Maílton (Fortaleza EC)
- 42' gol: Thiago Fernandes Rodrigues (CRB)
- 45' kendi kalesine gol: Pedro Castro (Fortaleza EC)
- 45' oyuncu değişikliği: Rodrigo Oliveira dos Santos ↔ Rodrigo Henrique Santos De Souza (Fortaleza EC)
- 50' oyuncu değişikliği: Luiz Fernando ↔ Vitor Ferreira (Fortaleza EC)
- 54' gol: Crystopher (CRB)
- 60' oyuncu değişikliği: Juan Camilo Cantillo ↔ Nathan Fogaça (Fortaleza EC)
- 60' oyuncu değişikliği: Lucas Sasha ↔ Lucas Crispim (Fortaleza EC)
- 65' oyuncu değişikliği: Thiago Fernandes Rodrigues ↔ Vinicius Barata (CRB)
- 73' oyuncu değişikliği: Pedro Henrique ↔ Welliton Silva de Azevedo Matheus (Fortaleza EC)
- 75' sarı kart: Nathan Fogaça (Fortaleza EC)
- 78' oyuncu değişikliği: Daniel Sampaio Simões ↔ Geovane (CRB)
- 78' oyuncu değişikliği: Mikael ↔ Douglas Baggio (CRB)
- 90' oyuncu değişikliği: Dadá Belmonte ↔ Ygor Catatau (CRB)
- 90' oyuncu değişikliği: Pedro Castro ↔ Luizão (CRB)
- 90+5' sarı kart: Lucas Crispim (Fortaleza EC)
Maç olayları
- Fortaleza ECCRB
- Lucas CrispimSarı kart90+5'
- 90'Dadá Belmonte ↔ Ygor CatatauOyuncu değişikliği
- 90'Pedro Castro ↔ LuizãoOyuncu değişikliği
- 78'Daniel Sampaio Simões ↔ GeovaneOyuncu değişikliği
- 78'Mikael ↔ Douglas BaggioOyuncu değişikliği
- Nathan FogaçaSarı kart75'
- Pedro Henrique ↔ Welliton Silva de Azevedo MatheusOyuncu değişikliği73'
- 65'Thiago Fernandes Rodrigues ↔ Vinicius BarataOyuncu değişikliği
- Juan Camilo Cantillo ↔ Nathan FogaçaOyuncu değişikliği60'
- Lucas Sasha ↔ Lucas CrispimOyuncu değişikliği60'
- 54'Gol Crystopher 2–2
- Luiz Fernando ↔ Vitor FerreiraOyuncu değişikliği50'
- Kendi kalesine gol Pedro Castro 2–1Kendi kalesine45'
- Rodrigo Oliveira dos Santos ↔ Rodrigo Henrique Santos De SouzaOyuncu değişikliği45'
- 42'Gol Thiago Fernandes Rodrigues 1–1
- Luiz FernandoSarı kart11'
- Gol Maílton 1–0Asist: Juan Camilo Cantillo11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 16/37 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %38 14/37 | %44 8/18 |
| Mağlubiyet | %19 7/37 | %6 1/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %33 6/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %36 13/36 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (44 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (33 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (54 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (51 gol) | 1,72 (31 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 17/37 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %62 23/37 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %16 6/37 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %43 16/37 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 21/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 3,5 Üst | %33 12/36 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %22 8/36 | %22 4/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %56 20/36 | %61 11/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %81 30/37 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %65 24/37 | %50 9/18 |
| 4,5 Üst | %46 17/37 | %39 7/18 |
| 5,5 Üst | %24 9/37 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %78 28/36 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %58 21/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %42 15/36 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %89 32/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %61 11/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 14/37 | %39 7/18 |
| Berabere | %41 15/37 | %50 9/18 |
| Geride | %22 8/37 | %11 2/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %25 9/36 | %17 3/18 |
| Geride | %28 10/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fortaleza EC (37 maç)
CRB (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fortaleza EC (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 7 | 11 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 9 | 2 |
CRB (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 8 | 3 |
| 31-45 | 13 | 11 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 4 | 9 |
| 76-90 | 8 | 16 |
Kartlar
Fortaleza EC
Sarı 87 · Kırmızı 9 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
CRB
Sarı 70 · Kırmızı 3 (36 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fortaleza EC: iç saha, 18 maç · CRB: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Fortaleza EC – CRB ilk 11'ler
Fortaleza EC · 4-3-3
- 1João RicardoK
- 22MaíltonD11' gol 11. dk
- 3Lucas GazalD
- 6T. CardonaD
- 13Maurício Júnior Lima RodriguesD
- 88Lucas SashaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 8RonaldO
- 29RodrigoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21J. CantilloF11' asist 11. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 32Luiz FernandoF11' sarı kart 11. dk50' oyundan çıktı 50. dk
- 16Pedro HenriqueF73' oyundan çıktı 73. dk
- 11VitinhoF50' oyuna girdi 50. dk
- 17Nathan FogaçaF60' oyuna girdi 60. dk75' sarı kart 75. dk
- 20JaílsonO
- 38LuccaO
- 75RodriguinhoO45' oyuna girdi 45. dk
- 77Paulo BayaF
- 31WellitonF73' oyuna girdi 73. dk
- 25Vinícius SilvestreK
- 10Lucas CrispimO60' oyuna girdi 60. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 37Ryan GustavoO
- 23NerisD
- 12Kaio HenriqueD
Teknik direktör: Paulo Autuori
CRB · 4-1-4-1
- 1Vitor CaetanoK
- 32HeredaD
- 33LynconD
- 22BressanD
- 36Lucas LovatD
- 21Pedro CastroO45' kendi kalesine 45. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 17ThiaguinhoO42' gol 42. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 8CrystopherO54' gol 54. dk
- 10DanielO78' oyundan çıktı 78. dk
- 97Dadá BelmonteO90' oyundan çıktı 90. dk
- 28MikaelF78' oyundan çıktı 78. dk
- 20Vinicius BarataF65' oyuna girdi 65. dk
- 50LuizãoO90' oyuna girdi 90. dk
- 26EstevãoO
- 12MatheusK
- 16MayconD
- 27Fábio AlemãoD
- 9João NetoF
- 18GeovaneO78' oyuna girdi 78. dk
- 7Douglas BaggioF78' oyuna girdi 78. dk
- 95Ygor CatatauF90' oyuna girdi 90. dk
- 2KevinD
- 44HenriD
Teknik direktör: Fábio Matias
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 00:30 Cuiaba 0–1 Avai SC
- 00:30 Operario 0–2 Goias GO
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
