Vila Nova 2-2 Gremio Novo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vila Nova 2–2 Gremio Novo (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–11, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %58–%42, korner 6–4.
Maç özeti
Vila Nova – Gremio Novo maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Raphael Guimarães de Paula 62', André Luís 71' (Vila Nova); Robson 25', C. Ortiz 90+8' (Gremio Novo). xG: Vila Nova 1,1 – 0,4 Gremio Novo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vila Nova: Guto Ferreira · Gremio Novo: Enderson Moreira
Maç akışı
Vila Nova üstte · Gremio Novo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: Robson (Gremio Novo)
- 27' sarı kart: Hayner (Vila Nova)
- 32' sarı kart: Willian Maranhão (Vila Nova)
- 36' sarı kart: Robson (Gremio Novo)
- 41' oyuncu değişikliği: Sander ↔ Maykon Kesley de Jesus Ramalho (Gremio Novo)
- 45' oyuncu değişikliği: Willian Maranhão ↔ Raphael Guimarães de Paula (Vila Nova)
- 45' oyuncu değişikliği: Robson ↔ Carlos Henrique de Moura Brito (Gremio Novo)
- 62' gol: Raphael Guimarães de Paula (Vila Nova)
- 65' oyuncu değişikliği: Nicolas Morês da Cruz ↔ Juninho (Gremio Novo)
- 70' oyuncu değişikliği: Higor Meritão ↔ Nathan Camargo (Vila Nova)
- 71' gol: André Luís (Vila Nova)
- 75' oyuncu değişikliği: Luís Oyama ↔ Vinicius (Gremio Novo)
- 75' oyuncu değişikliği: Francisco Reidiney Duarte Gomes ↔ Ronald Barcellos Arantes (Gremio Novo)
- 77' oyuncu değişikliği: Hayner ↔ Igor Cariús (Vila Nova)
- 77' oyuncu değişikliği: André Luís ↔ Guilherme Augusto Alves Dellatorre (Vila Nova)
- 78' sarı kart: Matheus Henrique Bianqui (Gremio Novo)
- 84' oyuncu değişikliği: Marquinhos Gabriel ↔ Tiago Pagnussat (Vila Nova)
- 84' oyuncu değişikliği: Everton Galdino ↔ enzo (Vila Nova)
- 84' oyuncu değişikliği: Romulo Azevedo Simão ↔ C. Ortiz (Gremio Novo)
- 90+5' sarı kart: Maykon Kesley de Jesus Ramalho (Gremio Novo)
- 90+8' gol: C. Ortiz (Gremio Novo)
Maç olayları
- Vila NovaGremio Novo
- 90+8'Gol C. Ortiz 2–2Asist: Madson Ferreira dos Santos
- 90+5'Maykon Kesley de Jesus RamalhoSarı kart
- Marquinhos Gabriel ↔ Tiago PagnussatOyuncu değişikliği84'
- Everton Galdino ↔ enzoOyuncu değişikliği84'
- 84'Romulo Azevedo Simão ↔ C. OrtizOyuncu değişikliği
- 78'Matheus Henrique BianquiSarı kart
- Hayner ↔ Igor CariúsOyuncu değişikliği77'
- André Luís ↔ Guilherme Augusto Alves DellatorreOyuncu değişikliği77'
- 75'Luís Oyama ↔ ViniciusOyuncu değişikliği
- 75'Francisco Reidiney Duarte Gomes ↔ Ronald Barcellos ArantesOyuncu değişikliği
- Gol André Luís 2–1Asist: Raphael Guimarães de Paula71'
- Higor Meritão ↔ Nathan CamargoOyuncu değişikliği70'
- 65'Nicolas Morês da Cruz ↔ JuninhoOyuncu değişikliği
- Gol Raphael Guimarães de Paula 1–1Asist: Higor Meritão62'
- Willian Maranhão ↔ Raphael Guimarães de PaulaOyuncu değişikliği45'
- 45'Robson ↔ Carlos Henrique de Moura BritoOyuncu değişikliği
- 41'Sander ↔ Maykon Kesley de Jesus RamalhoOyuncu değişikliği
- 36'RobsonSarı kart
- Willian MaranhãoSarı kart32'
- HaynerSarı kart27'
- 25'Gol Robson 0–1Asist: Eduardo Brock
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 18/36 | %67 12/18 |
| Beraberlik | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %25 9/36 | %6 1/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 20/37 | %44 8/18 |
| Beraberlik | %27 10/37 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %19 7/37 | %22 4/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (52 gol) | 1,94 (35 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,06 (38 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (66 gol) | 1,72 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (32 gol) | 0,83 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %39 14/36 | %44 8/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %59 22/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %27 10/37 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %35 13/37 | %44 8/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %81 29/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %83 15/18 |
| 9,5 Üst | %61 22/36 | %72 13/18 |
| 10,5 Üst | %50 18/36 | %56 10/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %83 30/36 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %72 26/36 | %82 14/17 |
| 9,5 Üst | %67 24/36 | %76 13/17 |
| 10,5 Üst | %53 19/36 | %65 11/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 33/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 5,5 Üst | %42 15/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %95 35/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %76 28/37 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %59 22/37 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %35 13/37 | %28 5/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 27/37 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %59 22/37 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %49 18/37 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %32 12/37 | %22 4/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 13/36 | %50 9/18 |
| Berabere | %36 13/36 | %28 5/18 |
| Geride | %28 10/36 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 14/37 | %39 7/18 |
| Berabere | %54 20/37 | %50 9/18 |
| Geride | %8 3/37 | %11 2/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vila Nova (36 maç)
Gremio Novo (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vila Nova (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 6 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 11 | 9 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 14 | 2 |
| 76-90 | 6 | 15 |
Gremio Novo (37 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 2 |
| 16-30 | 8 | 8 |
| 31-45 | 14 | 4 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 18 | 8 |
Kartlar
Vila Nova
Sarı 91 · Kırmızı 7 (36 maç · maç başı sarı 2,5)
Gremio Novo
Sarı 77 · Kırmızı 3 (37 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vila Nova: iç saha, 18 maç · Gremio Novo: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vila Nova – Gremio Novo ilk 11'ler
Vila Nova · 4-2-3-1
- 1Helton LeiteK
- 22HaynerD27' sarı kart 27. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 4Douglas MendesD
- 23Jonathan CostaD
- 6HigorD
- 21Higor MeritãoO62' asist 62. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 8Willian MaranhãoO32' sarı kart 32. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 17Everton GaldinoO84' oyundan çıktı 84. dk
- 10Marquinhos GabrielO84' oyundan çıktı 84. dk
- 99JandersonO
- 7André LuísF71' gol 71. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 29DalbersonK
- 14AndersonD
- 49DellatorreF77' oyuna girdi 77. dk
- 31DodôO45' oyuna girdi 45. dk62' gol 62. dk71' asist 71. dk
- 70Emerson UrsoF
- 18EnzoO84' oyuna girdi 84. dk
- 16Igor CariúsD77' oyuna girdi 77. dk
- 9LincolnF
- 20Nathan CamargoO70' oyuna girdi 70. dk
- 3Tiago PagnussatD84' oyuna girdi 84. dk
- 11Ryan LimaF
- 13Willian FormigaD
Teknik direktör: Guto Ferreira
Gremio Novo · 4-2-3-1
- 93JordiK
- 2MadsonD90+8' asist 90+8. dk
- 3CarlinhosD
- 14Eduardo BrockD25' asist 25. dk
- 5SanderD41' oyundan çıktı 41. dk
- 17Matheus BianquiO78' sarı kart 78. dk
- 6Luis OyamaO75' oyundan çıktı 75. dk
- 41ReidineyO75' oyundan çıktı 75. dk
- 10RomuloO84' oyundan çıktı 84. dk
- 30Nicolas CarecaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 11RobsonF25' gol 25. dk36' sarı kart 36. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 31CésarK
- 50JuninhoO65' oyuna girdi 65. dk
- 18Léo NaldiO
- 24J. LoraD
- 28MarlonO
- 66MaykonD41' oyuna girdi 41. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 8C. OrtízF84' oyuna girdi 84. dk90+8' gol 90+8. dk
- 7Ronald BarcellosF75' oyuna girdi 75. dk
- 16ViníciusF75' oyuna girdi 75. dk
- 9CarlãoF45' oyuna girdi 45. dk
- 27Diego MathiasF
- 22A. AlvariñoO
Teknik direktör: Enderson Moreira
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vila Nova için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 6, yenilen 0. Öne çıkan: 5 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Gremio Novo son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Vila Nova 2 – Gremio Novo 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Gremio Novo 2-1 Vila Nova.
- Sıralama
- 1. (61 p) – 3. (60 p)
- Form (son 5)
- GBGGG – GGGBM
- H2H (G-B-M)
- 2-3-4 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %44
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,55 – 2,74 – 2,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vila Nova iç saha 16 maçta maç başına 1,94 gol attı, 0,69 gol yedi; Gremio Novo dış saha 16 maçta 1,75 attı, 0,81 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vila Nova %44, Gremio Novo %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vila Nova %44, Gremio Novo %44. İlk yarıyı önde kapatma: Vila Nova 9/16, Gremio Novo 6/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vila Nova 6,0, Gremio Novo 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Vila Nova 2,4, Gremio Novo 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,55, 0 – 2,74, 2 – 2,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 1,79, Yok 1,60.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 3 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
