← Maçlar
Brezilya · Serie B · 36. hafta2 Kasım 2026 · 22:00 TSİ

Fortaleza CE 0-0 Goianiense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Fortaleza CE
0–0İY 0–0
Goianiense
Maç sonu

Fortaleza CE 0–0 Goianiense (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–20, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %56–%44, korner 7–10.

Maç özeti

Fortaleza CE – Goianiense maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Fortaleza CE 1,6 – 1,0 Goianiense.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Fortaleza CE: Paulo Autuori · Goianiense: Roger

Maç akışı

Fortaleza CE üstteGoianiense altta

0'45'90' 15' oyuncu değişikliği: Marrony da Silva Liberato Silveira ↔ David Terans (Goianiense)↔30' oyuncu değişikliği: Neris ↔ Tomás Cardona (Fortaleza CE)↔36' sarı kart: Bastos (Fortaleza CE)45' oyuncu değişikliği: Lucca Prior Pimenta ↔ Kaio Henrique (Fortaleza CE)↔45+3' sarı kart: Cristiano Claudinei Nogueira (Goianiense)55' sarı kart: Henrique (Goianiense)56' sarı kart: Roger Rodrigues da Silva (Goianiense)57' kırmızı kart: Roger Rodrigues da Silva (Goianiense)62' sarı kart: Gustavo Maia da Silva (Goianiense)65' oyuncu değişikliği: Ryan Gustavo de Lima ↔ Paulo Baya (Fortaleza CE)↔67' oyuncu değişikliği: Gustavo Maia da Silva ↔ Bruno José (Goianiense)↔78' oyuncu değişikliği: Warley Leandro da Silva ↔ Ewerthon Diogenes da Silva (Goianiense)↔79' oyuncu değişikliği: Henrique ↔ Klebert de Oliveira Pereira (Goianiense)↔79' oyuncu değişikliği: Geovany Soares ↔ Matheuzinho (Goianiense)↔86' oyuncu değişikliği: Chico da Costa ↔ Lucas Sasha (Fortaleza CE)↔86' oyuncu değişikliği: Jailson Siqueira ↔ Nathan Fogaça (Fortaleza CE)↔90' sarı kart: Rodrigo Henrique Santos De Souza (Fortaleza CE)90+1' sarı kart: Pierre (Fortaleza CE)90+4' sarı kart: Maílton (Fortaleza CE)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dengeli · 3 şut · 0,2
  2. 16–30'Dep %74 · 3 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dengeli · 3 şut · 0,2
  4. 46–60'Ev %69 · 2 şut · 0,0
  5. 61–75'Ev %60 · 5 şut · 0,1
  6. 76–90+'Dengeli · 17 şut · 1,9

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Fortaleza CE, Dep = Goianiense.

Maç olayları

  1. Fortaleza CEGoianiense
  2. MaíltonSarı kart90+4'
  3. PierreSarı kart90+1'
  4. Rodrigo Henrique Santos De SouzaSarı kart90'
  5. MaíltonKaçan penaltı90'
  6. Jailson Siqueira ↔ Nathan FogaçaOyuncu değişikliği86'
  7. Chico da Costa ↔ Lucas SashaOyuncu değişikliği86'
  8. 79'Geovany Soares ↔ MatheuzinhoOyuncu değişikliği
  9. 79'Henrique ↔ Klebert de Oliveira PereiraOyuncu değişikliği
  10. 78'Warley Leandro da Silva ↔ Ewerthon Diogenes da SilvaOyuncu değişikliği
  11. 67'Gustavo Maia da Silva ↔ Bruno JoséOyuncu değişikliği
  12. Ryan Gustavo de Lima ↔ Paulo BayaOyuncu değişikliği65'
  13. 62'Gustavo Maia da SilvaSarı kart
  14. 57'Roger Rodrigues da SilvaKırmızı kart
  15. 56'Roger Rodrigues da SilvaSarı kart
  16. 55'HenriqueSarı kart
  17. 45+3'Cristiano Claudinei NogueiraSarı kart
  18. Lucca Prior Pimenta ↔ Kaio HenriqueOyuncu değişikliği45'
  19. BastosSarı kart36'
  20. Neris ↔ Tomás CardonaOyuncu değişikliği30'
  21. 15'Marrony da Silva Liberato Silveira ↔ David TeransOyuncu değişikliği

Maç istatistikleri

Fortaleza CEGoianiense
56%Topa sahip olma44%
1,58Beklenen gol (xG)1,03
16Toplam şut20
2İsabetli şut5
10İsabetsiz şut11
4Engellenen şut4
9Ceza sahası içi şut6
7Ceza sahası dışı şut12
7Korner10
3Ofsayt3
12Faul20
4Sarı kart4
0Kırmızı kart1
5Kurtarış2
412Pas306
347İsabetli pas248

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Galibiyet%43 16/37%50 9/18
Beraberlik%38 14/37%44 8/18
Mağlubiyet%19 7/37%6 1/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%39 14/36%28 5/18
Beraberlik%36 13/36%44 8/18
Mağlubiyet%25 9/36%28 5/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,19 (44 gol)1,50 (27 gol)
Yediği gol / maç0,89 (33 gol)0,89 (16 gol)
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,17 (42 gol)0,83 (15 gol)
Yediği gol / maç0,92 (33 gol)1,00 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
KG Var%46 17/37%56 10/18
1,5 Üst%62 23/37%72 13/18
2,5 Üst%38 14/37%44 8/18
3,5 Üst%16 6/37%22 4/18
Gol yememe%43 16/37%39 7/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%47 17/36%50 9/18
1,5 Üst%64 23/36%56 10/18
2,5 Üst%36 13/36%28 5/18
3,5 Üst%14 5/36%11 2/18
Gol yememe%36 13/36%33 6/18

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)10,410,1
7,5 Üst%69 25/36%56 10/18
8,5 Üst%58 21/36%50 9/18
9,5 Üst%53 19/36%50 9/18
10,5 Üst%44 16/36%44 8/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)11,612,6
7,5 Üst%89 32/36%94 17/18
8,5 Üst%81 29/36%94 17/18
9,5 Üst%78 28/36%94 17/18
10,5 Üst%61 22/36%72 13/18

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Maç başı kart4,44,0
2,5 Üst%81 30/37%78 14/18
3,5 Üst%65 24/37%50 9/18
4,5 Üst%46 17/37%39 7/18
5,5 Üst%24 9/37%22 4/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı kart4,84,4
2,5 Üst%81 29/36%78 14/18
3,5 Üst%67 24/36%67 12/18
4,5 Üst%56 20/36%50 9/18
5,5 Üst%44 16/36%33 6/18

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut7,88,6
6,5 Üst%59 22/37%78 14/18
7,5 Üst%49 18/37%61 11/18
8,5 Üst%38 14/37%50 9/18
9,5 Üst%35 13/37%44 8/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Maç başı isabetli şut8,78,8
6,5 Üst%81 29/36%89 16/18
7,5 Üst%58 21/36%61 11/18
8,5 Üst%53 19/36%56 10/18
9,5 Üst%39 14/36%44 8/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Fortaleza CE
Toplam (37)İç saha (18)
Önde%38 14/37%39 7/18
Berabere%41 15/37%50 9/18
Geride%22 8/37%11 2/18
Goianiense
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%39 14/36%17 3/18
Berabere%39 14/36%50 9/18
Geride%22 8/36%33 6/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Fortaleza CE (37 maç)

1/1111/X21/21X/14X/X9X/222/112/X32/24

Goianiense (36 maç)

1/1111/X11/22X/13X/X7X/242/102/X52/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Fortaleza CE (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 5 3
31-45 7 11
46-60 6 4
61-75 4 3
76-90 9 2

Goianiense (36 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 4
16-30 8 2
31-45 9 9
46-60 4 4
61-75 7 7
76-90 9 7

Kartlar

Fortaleza CE

Sarı 87 · Kırmızı 9 (37 maç · maç başı sarı 2,4)

Goianiense

Sarı 78 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Fortaleza CE: iç saha, 18 maç · Goianiense: dış saha, 18 maç

Fortaleza CEGoianiense
%51,9Topa sahip olma%49,8
1,48Beklenen gol (xG)1,26
16,3Toplam şut14,9
4,8İsabetli şut3,7
9,3Ceza sahası içi şut8,7
6,2Korner6,2
454Pas383
%85Pas isabeti%78
2,7Kurtarış4,1
15,0Faul15,3
2,0Ofsayt2,0
2,1Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,06

Rakiplerine izin verdikleri

0,83Rakibin xG'si1,46
11,4Rakibin şutu16,0
3,8Rakibin isabetli şutu5,2
3,9Rakibin korneri6,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Fortaleza CE – Goianiense ilk 11'ler

Fortaleza CE · 3-4-3

  1. 1João RicardoK
  2. 23NerisD30' oyundan çıktı 30. dk
  3. 20JaílsonD86' oyundan çıktı 86. dk
  4. 15Bartolomeu Jacinto QuissangaD36' sarı kart 36. dk
  5. 22MaíltonO90+4' sarı kart 90+4. dk
  6. 5PierreO90+1' sarı kart 90+1. dk
  7. 37Ryan GustavoO65' oyundan çıktı 65. dk
  8. 75RodriguinhoO90' sarı kart 90. dk
  9. 38LuccaF45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 91Francisco da CostaF86' oyundan çıktı 86. dk
  11. 16Pedro HenriqueF
Yedekler
  • 12Kaio HenriqueD45' oyuna girdi 45. dk
  • 8RonaldO
  • 17Nathan FogaçaF86' oyuna girdi 86. dk
  • 3Lucas GazalD
  • 13Maurício Júnior Lima RodriguesD
  • 29RodrigoO
  • 88Lucas SashaO86' oyuna girdi 86. dk
  • 77Paulo BayaF65' oyuna girdi 65. dk
  • 31WellitonF
  • 25Vinícius SilvestreK
  • 10Lucas CrispimO
  • 6T. CardonaD30' oyuna girdi 30. dk

Teknik direktör: Paulo Autuori

Goianiense · 4-2-3-1

  1. 1Paulo VítorK
  2. 2WarleyD78' oyundan çıktı 78. dk
  3. 3J. BarretoD
  4. 4Adriano MartinsD
  5. 6Guilherme LopesD
  6. 8Henrique Freitas AlvesO55' sarı kart 55. dk79' oyundan çıktı 79. dk
  7. 5CristianoO45+3' sarı kart 45+3. dk
  8. 7Soares GeovanyO79' oyundan çıktı 79. dk
  9. 10MarronyO15' oyundan çıktı 15. dk
  10. 11Gustavo MaiaO62' sarı kart 62. dk67' oyundan çıktı 67. dk
  11. 9Gustavo CoutinhoF
Yedekler
  • 14GebsonD
  • 15NatãD
  • 20MatheusinhoO79' oyuna girdi 79. dk
  • 18João PedroF
  • 13EwerthonD78' oyuna girdi 78. dk
  • 19D. TeransO15' oyuna girdi 15. dk
  • 22Bruno JoséO67' oyuna girdi 67. dk
  • 12Paulo HenriqueK
  • 21Isac Niltton Romão Da SilvaF
  • 16Gustavo DanielD
  • 17K. PereiraO79' oyuna girdi 79. dk

Teknik direktör: Roger

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Fortaleza EC 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-5). Goianiense için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Fortaleza EC 3, Goianiense 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Temmuz 2026, Goianiense 1-0 Fortaleza EC.

Sıralama
5. (61 p) – 8. (54 p)
Form (son 5)
BGBGB – MBBMG
H2H (G-B-M)
3-3-5 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%59 – %53
Korner ort. (maç)
11,0
iddaa MS 1-0-2
1,95 – 2,91 – 3,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Fortaleza EC iç saha 17 maçta maç başına 1,59 gol attı, 0,94 gol yedi; Goianiense dış saha 17 maçta 0,88 attı, 1,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fortaleza EC %47, Goianiense %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fortaleza EC %59, Goianiense %53. İlk yarıyı önde kapatma: Fortaleza EC 7/17, Goianiense 3/17.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Fortaleza EC 6,1, Goianiense 5,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Fortaleza EC 2,0, Goianiense 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 2,91, 2 – 3,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 2 Kasım 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Novorizontino 3720107 6632 +3470 GBGGG
2Juventude 3618117 4725 +2265 GBBGB
3Vila Nova 361899 5238 +1463 BGBMB
4Criciuma 3618810 3830 +862 MGGMG
5Fortaleza EC 3716147 4433 +1162 BGBBM
6CRB 3616713 5451 +355 GBMGM
7Goias 3616713 3841 -355 GGBGG
8Atletico Goianiense 3614139 4233 +955 MBBMB
9Sport Recife 37141310 5042 +855 BMGBM
10Operario-PR 3715913 4950 -154 MMGMG
11São Bernardo 37141013 5242 +1052 BMGGM
12Botafogo SP 3714914 4539 +651 GGGBG
13Cuiaba 36111411 3330 +347 BMMMM
14Athletic Club 36111411 4241 +147 MBBMG
15Nautico Recife 36121014 4046 -646 MMBMG
16Ceara 36111015 3846 -843 GMBMM
17Avai 3711719 3547 -1240 GBMMG
18Londrina 378821 4558 -1332 BGMMM
19America Mineiro 367524 2655 -2926 MMGGG
20Ponte Preta 363627 2178 -5715 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Vila Nova 181251 3515 +2041
2Novorizontino 191243 3517 +1840
3Juventude 181152 288 +2038
4Criciuma 181143 2110 +1137
5Fortaleza EC 18981 2716 +1135
6Sport Recife 18972 3019 +1134
7CRB 181035 3320 +1333
8Atletico Goianiense 18954 2715 +1232
9Operario-PR 19955 2724 +332
10Goias 181026 1818 032
11Nautico Recife 18936 2017 +330
12Botafogo SP 19847 3123 +828
13Cuiaba 18774 2012 +828
14Ceara 18846 2221 +128
15Athletic Club 18765 2319 +427
16Avai 19757 1919 026
17São Bernardo 18567 2221 +121
18Londrina 18558 2523 +220
19America Mineiro 185310 1422 -818
20Ponte Preta 182610 1328 -1512
#TakımOGBMAYAVP
1São Bernardo 19946 3021 +931
2Novorizontino 18864 3115 +1630
3Juventude 18765 1917 +227
4Fortaleza EC 19766 1717 027
5Criciuma 18747 1720 -325
6Botafogo SP 18657 1416 -223
7Goias 18657 2023 -323
8Atletico Goianiense 18585 1518 -323
9Operario-PR 18648 2226 -422
10Vila Nova 18648 1723 -622
11CRB 18648 2131 -1022
12Sport Recife 19568 2023 -321
13Athletic Club 18486 1922 -320
14Cuiaba 18477 1318 -519
15Nautico Recife 18378 2029 -916
16Ceara 18369 1625 -915
17Avai 184212 1628 -1214
18Londrina 193313 2035 -1512
19America Mineiro 182214 1233 -218
20Ponte Preta 181017 850 -423

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,88X3,0123,12

Çifte şans

1X1,16121,18X21,50

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,70

1,5 Alt / Üst

Alt2,81Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,84

3,5 Alt / Üst

Alt1,15Üst3,19

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.