America MG 0-1 Fortaleza CE: Maç Sonucu ve İstatistikleri
America MG 0–1 Fortaleza CE (8 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
America MG – Fortaleza CE maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 7/36 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %14 5/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %67 24/36 | %56 10/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 16/37 | %37 7/19 |
| Beraberlik | %38 14/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %19 7/37 | %32 6/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,72 (26 gol) | 0,78 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (55 gol) | 1,22 (22 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (44 gol) | 0,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (33 gol) | 0,89 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %6 1/18 |
| Gol yememe | %17 6/36 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 17/37 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %62 23/37 | %53 10/19 |
| 2,5 Üst | %38 14/37 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %16 6/37 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %43 16/37 | %47 9/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %92 33/36 | %94 17/18 |
| 8,5 Üst | %83 30/36 | %78 14/18 |
| 9,5 Üst | %69 25/36 | %61 11/18 |
| 10,5 Üst | %47 17/36 | %39 7/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %69 25/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 10,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %64 23/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 5,5 Üst | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %81 30/37 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %65 24/37 | %79 15/19 |
| 4,5 Üst | %46 17/37 | %53 10/19 |
| 5,5 Üst | %24 9/37 | %26 5/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %81 29/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %42 15/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %42 8/19 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %37 7/19 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %26 5/19 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %26 5/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Berabere | %44 16/36 | %67 12/18 |
| Geride | %36 13/36 | %17 3/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 14/37 | %37 7/19 |
| Berabere | %41 15/37 | %32 6/19 |
| Geride | %22 8/37 | %32 6/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
America MG (36 maç)
Fortaleza CE (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
America MG (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 5 | 16 |
Fortaleza CE (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 7 | 11 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Kartlar
America MG
Sarı 75 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Fortaleza CE
Sarı 87 · Kırmızı 9 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
America MG: iç saha, 18 maç · Fortaleza CE: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 01:30 Avai SC 2–1 Londrina
- 01:30 Operario 1–2 Botafogo
- 02:30 CRB 3–1 Goianiense
- 02:30 Vila Nova 0–0 Cuiaba
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
