Operario-PR 3-2 Recife: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Operario-PR 3–2 Recife (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–2. Şut 23–12, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %45–%55, korner 9–6.
Paylaş
Maç özeti
Operario-PR – Recife maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Claudinho (kendi kalesine) 14', Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues 45+5', Leonardo Erig Daitx 53' (Operario-PR); Carlos María de Pena Bonino 6', Pedro Henrique Perotti 38' (Recife). xG: Operario-PR 1,4 – 0,6 Recife.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Germano Kruger, Punta Grossa
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Operario-PR: Alberto Valentim · Recife: M. Soso
Maç akışı
Operario-PR üstteRecife altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %69 · 2 şut · 0,1
- 16–30'Ev %71 · 3 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %56 · 5 şut · 0,1
- 46–60'Ev %73 · 5 şut · 0,7
- 61–75'Dengeli · 8 şut · 0,4
- 76–90+'Ev %56 · 5 şut · 0,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Operario-PR, Dep = Recife.
Maç olayları
- Operario-PRRecife
- 90+4'Marcelo BenevenutoKırmızı kart
- Gabriel Feliciano da SilvaSarı kart90+3'
- 86'Diego·Hernandez ↔ Clayson Henrique da Silva VieiraOyuncu değişikliği
- Dudu ↔ Gabriel Feliciano da SilvaOyuncu değişikliği77'
- 77'Habraão Lincon do Nascimento Saraiva ↔ Neto PessoaOyuncu değişikliği
- 77'Biel ↔ Fernando SobralOyuncu değişikliği
- Nicolas Schulz ↔ Charles Raphael de AlmeidaOyuncu değişikliği77'
- 77'Carlos María de Pena Bonino ↔ Kervin AndradeOyuncu değişikliği
- Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues ↔ Emaxwell Souza de LimaOyuncu değişikliği76'
- André ↔ Mikael DokaOyuncu değişikliği67'
- Onitlasi Júnior de Moraes RodriguesSarı kart61'
- Nicolas SchulzSarı kart58'
- Leonardo Erig DaitxSarı kart54'
- Gol Leonardo Erig Daitx 3–2Asist: Dudu53'
- Gol Onitlasi Júnior de Moraes Rodrigues 2–245+5'
- 45+1'Marcelo BenevenutoSarı kart
- Jose Abad Cuenu RodriguezSarı kart45'
- 45'Claudinho ↔ Augusto Pucci De FreitasOyuncu değişikliği
- Brenno ↔ Leonardo Erig DaitxOyuncu değişikliği45'
- 38'Gol Pedro Henrique Perotti 1–2Asist: Diego·Hernandez
- 27'BielSarı kart
- Kendi kalesine gol Claudinho 1–1Kendi kalesine14'
- 6'Gol Carlos María de Pena Bonino 0–1Asist: Biel
Operario-PR iç sahada (19 maç) · Recife deplasmanda (19 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 7 maç (2019'dan beri)
3 Operario-PR2 berabere2 Recife
- Operario-PR iç sahada 19 maçta 9 galibiyet, 5 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Sport Recife deplasmanda 19 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Operario-PR
Recife
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 15/37 | %47 9/19 |
| Beraberlik | %24 9/37 | %26 5/19 |
| Mağlubiyet | %35 13/37 | %26 5/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 14/37 | %26 5/19 |
| Beraberlik | %35 13/37 | %32 6/19 |
| Mağlubiyet | %27 10/37 | %42 8/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,32 (49 gol) | 1,42 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,35 (50 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,35 (50 gol) | 1,05 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (42 gol) | 1,21 (23 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 20/37 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %62 23/37 | %58 11/19 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %32 12/37 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %68 25/37 | %68 13/19 |
| 1,5 Üst | %81 30/37 | %68 13/19 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %53 10/19 |
| 3,5 Üst | %16 6/37 | %16 3/19 |
| Gol yememe | %27 10/37 | %26 5/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %78 29/37 | %79 15/19 |
| 8,5 Üst | %70 26/37 | %79 15/19 |
| 9,5 Üst | %62 23/37 | %74 14/19 |
| 10,5 Üst | %51 19/37 | %68 13/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %86 32/37 | %89 17/19 |
| 8,5 Üst | %73 27/37 | %79 15/19 |
| 9,5 Üst | %62 23/37 | %74 14/19 |
| 10,5 Üst | %54 20/37 | %74 14/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %95 35/37 | %95 18/19 |
| 3,5 Üst | %86 32/37 | %89 17/19 |
| 4,5 Üst | %65 24/37 | %58 11/19 |
| 5,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %78 29/37 | %74 14/19 |
| 3,5 Üst | %62 23/37 | %53 10/19 |
| 4,5 Üst | %51 19/37 | %42 8/19 |
| 5,5 Üst | %41 15/37 | %26 5/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %81 30/37 | %79 15/19 |
| 7,5 Üst | %70 26/37 | %74 14/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %35 13/37 | %32 6/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %73 27/37 | %68 13/19 |
| 7,5 Üst | %59 22/37 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %27 10/37 | %26 5/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 10/37 | %32 6/19 |
| Berabere | %51 19/37 | %53 10/19 |
| Geride | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 10/37 | %21 4/19 |
| Berabere | %46 17/37 | %42 8/19 |
| Geride | %27 10/37 | %37 7/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Operario-PR (37 maç)
Recife (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Operario-PR (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 5 |
| 16-30 | 4 | 8 |
| 31-45 | 13 | 9 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 9 | 11 |
Recife (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 5 | 9 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 17 | 11 |
Kartlar
Operario-PR
Sarı 97 · Kırmızı 3 (37 maç · maç başı sarı 2,6)
Recife
Sarı 80 · Kırmızı 6 (37 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Operario-PR: iç saha, 19 maç · Recife: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Operario-PR – Recife ilk 11'ler
Operario-PR · 4-2-3-1
- 1Elias Martello CurzelK
- 26MaguinhoD
- 22J. CuenúD45' sarı kart 45. dk
- 43JosephD
- 17Nicolas SchulzD
- 18AndréO67' oyundan çıktı 67. dk
- 5ÍndioO
- 28DuduO
- 21BrennoO
- 6MoraesO45+5' gol 45+5. dk61' sarı kart 61. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 99Caio DantasF
- 88Neto ParaíbaO
- 14Hildeberto PereiraF
- 30Caio Bruno de Vicq Chada Vilela
- 41DiegoK
- 23Joao GabrielD
- 34Renan GustavoD
- 16Germano Gabriel Kremer PoniewasF
- 19Leonardo Erig DaitxF
- 32CharlesO77' oyuna girdi 77. dk
- 27Gabriel FelicianoD77' oyuna girdi 77. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 77MaxwellF76' oyuna girdi 76. dk
- 2Mikael DokaD67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: Alberto Valentim
Recife · 4-2-3-1
- 26Thiago CoutoK
- 27ClaudinhoD14' kendi kalesine 14. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Marcelo BenevenutoD45+1' sarı kart 45+1. dk90+4' kırmızı kart 90+4. dk
- 28HabraãoD77' oyundan çıktı 77. dk
- 76RaíD
- 6BielO6' asist 6. dk27' sarı kart 27. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 7Patrick de PaulaO
- 20D. HernándezO38' asist 38. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 30Chrystian BarlettaO
- 10C. de PenaO6' gol 6. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 9PerottiF38' gol 38. dk
- 23Zé GabrielO
- 68AugustoD45' oyuna girdi 45. dk
- 21BrennoK
- 25ClaysonO86' oyuna girdi 86. dk
- 96EdsonD
- 88Fernando SobralO77' oyuna girdi 77. dk
- 8Juan AlanoF
- 3Marcelo AjulD
- 31MarlonF
- 19Neto PessoaF77' oyuna girdi 77. dk
- 80K. AndradeF77' oyuna girdi 77. dk
- 75A. MaronF
Teknik direktör: M. Soso
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiOperario-PR
10. sıra · 54 puan · 37 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
- 01.11 Novorizontino 2–1 Operario-PR M
- 23.10 Operario-PR 1–0 Athletic Club G
- 17.10 America Mineiro 1–0 Operario-PR M
- 11.10 Operario-PR 0–2 Goias M
- 07.10 Operario-PR 1–2 Botafogo SP M
Recife
9. sıra · 55 puan · 37 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGB
- 31.10 Botafogo SP 1–1 Recife B
- 24.10 Recife 2–1 Criciuma G
- 16.10 Recife 0–2 Fortaleza EC M
- 11.10 Atletico Goianiense 1–1 Recife B
- 06.10 Recife 2–1 São Bernardo G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Serie B (Brezilya) 37. hafta programında Operario-PR – Recife maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 01:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 12. sırada (51 puan), konuk ekip 8. sırada (55 puan).
Form (son 5 maç)
Operario-PR son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi. Recife son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi.
- Sıralama
- 12. (51 p) – 8. (55 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – BGMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,50 – 2,94 – 2,20
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Operario-PR 3, Recife 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Recife 2-2 Operario-PR.
Gol istatistikleri
Operario-PR iç saha 18 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,22 gol yedi; Recife dış saha 18 maçta 1,00 attı, 1,11 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %56, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Operario-PR %50, Recife %67. İlk yarıyı önde kapatma: Operario-PR 6/18, Recife 4/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Operario-PR 6,6, Recife 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: Operario-PR 2,2, Recife 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,50, 0 – 2,94, 2 – 2,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 06.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Toplam Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
