← Maçlar
Japonya · J3 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:00 TSİ

Giravanz Kitakyushu 0-1 MIO Biwako Shiga: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Giravanz Kitakyushu
0–1İY 0–1
MIO Biwako Shiga
Maç sonu

Giravanz Kitakyushu 0–1 MIO Biwako Shiga (3 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Giravanz Kitakyushu – MIO Biwako Shiga maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: I. Sakamoto 11' (MIO Biwako Shiga).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Giravanz Kitakyushu üstte · MIO Biwako Shiga altta

01530İY607590 11' gol: I. Sakamoto (MIO Biwako Shiga)46' oyuncu değişikliği: S. Yasumitsu ↔ S. Maruyama (Giravanz Kitakyushu)↔46' oyuncu değişikliği: K. Yoshida ↔ M. Wade (Giravanz Kitakyushu)↔54' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)60' oyuncu değişikliği: T. Hino ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)↔61' oyuncu değişikliği: S. Suzuki ↔ S. Tatsuta (MIO Biwako Shiga)↔61' oyuncu değişikliği: M. Yoshinaga ↔ F. Yoshihara (Giravanz Kitakyushu)↔65' sarı kart: M. Wade (Giravanz Kitakyushu)71' oyuncu değişikliği: T. Nishiyama ↔ S. Hirai (MIO Biwako Shiga)↔71' oyuncu değişikliği: E. Kubo ↔ F. Romero (MIO Biwako Shiga)↔75' oyuncu değişikliği: R. Okano ↔ R. Nagai (Giravanz Kitakyushu)↔75' oyuncu değişikliği: K. Fukumori ↔ R. Hirahara (Giravanz Kitakyushu)↔81' oyuncu değişikliği: S. Hojo ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)↔87' sarı kart: T. Maekawa (MIO Biwako Shiga)90+3' sarı kart: S. Koh (Giravanz Kitakyushu)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: I. Sakamoto (MIO Biwako Shiga)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Yasumitsu ↔ S. Maruyama (Giravanz Kitakyushu)
  • 46' oyuncu değişikliği: K. Yoshida ↔ M. Wade (Giravanz Kitakyushu)
  • 54' sarı kart: G. Umiguchi (MIO Biwako Shiga)
  • 60' oyuncu değişikliği: T. Hino ↔ T. Kikushima (MIO Biwako Shiga)
  • 61' oyuncu değişikliği: S. Suzuki ↔ S. Tatsuta (MIO Biwako Shiga)
  • 61' oyuncu değişikliği: M. Yoshinaga ↔ F. Yoshihara (Giravanz Kitakyushu)
  • 65' sarı kart: M. Wade (Giravanz Kitakyushu)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Nishiyama ↔ S. Hirai (MIO Biwako Shiga)
  • 71' oyuncu değişikliği: E. Kubo ↔ F. Romero (MIO Biwako Shiga)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Okano ↔ R. Nagai (Giravanz Kitakyushu)
  • 75' oyuncu değişikliği: K. Fukumori ↔ R. Hirahara (Giravanz Kitakyushu)
  • 81' oyuncu değişikliği: S. Hojo ↔ K. Matsubara (MIO Biwako Shiga)
  • 87' sarı kart: T. Maekawa (MIO Biwako Shiga)
  • 90+3' sarı kart: S. Koh (Giravanz Kitakyushu)

Maç olayları

  1. Giravanz KitakyushuMIO Biwako Shiga
  2. S. KohSarı kart90+3'
  3. 87'T. MaekawaSarı kart
  4. 81'S. Hojo ↔ K. MatsubaraOyuncu değişikliği
  5. R. Okano ↔ R. NagaiOyuncu değişikliği75'
  6. K. Fukumori ↔ R. HiraharaOyuncu değişikliği75'
  7. 71'T. Nishiyama ↔ S. HiraiOyuncu değişikliği
  8. 71'E. Kubo ↔ F. RomeroOyuncu değişikliği
  9. M. WadeSarı kart65'
  10. 61'S. Suzuki ↔ S. TatsutaOyuncu değişikliği
  11. M. Yoshinaga ↔ F. YoshiharaOyuncu değişikliği61'
  12. 60'T. Hino ↔ T. KikushimaOyuncu değişikliği
  13. 54'G. UmiguchiSarı kart
  14. S. Yasumitsu ↔ S. MaruyamaOyuncu değişikliği46'
  15. K. Yoshida ↔ M. WadeOyuncu değişikliği46'
  16. 11'Gol I. Sakamoto 0–1Asist: T. Maekawa

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Giravanz Kitakyushu
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%25 4/16%38 3/8
Mağlubiyet%44 7/16%25 2/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%31 5/16%44 4/9
Beraberlik%13 2/16%11 1/9
Mağlubiyet%56 9/16%44 4/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Giravanz Kitakyushu
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,31 (21 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)1,12 (9 gol)
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)1,56 (14 gol)
Yediği gol / maç1,75 (28 gol)1,67 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Giravanz Kitakyushu
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%63 5/8
1,5 Üst%81 13/16%75 6/8
2,5 Üst%50 8/16%38 3/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%44 7/16%56 5/9
1,5 Üst%69 11/16%67 6/9
2,5 Üst%63 10/16%67 6/9
3,5 Üst%38 6/16%56 5/9
Gol yememe%25 4/16%22 2/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Giravanz Kitakyushu
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%25 2/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%31 5/16%25 2/8
MIO Biwako Shiga
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%25 4/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%22 2/9
Geride%38 6/16%44 4/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Giravanz Kitakyushu (16 maç)

1/131/X01/20X/12X/X4X/222/102/X02/25

MIO Biwako Shiga (16 maç)

1/141/X01/20X/10X/X2X/242/112/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Giravanz Kitakyushu (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 3 1
31-45 1 1
46-60 6 3
61-75 5 1
76-90 2 9

MIO Biwako Shiga (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 2
31-45 2 6
46-60 5 3
61-75 4 2
76-90 3 13

Kartlar

Giravanz Kitakyushu

Sarı 16 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,0)

MIO Biwako Shiga

Sarı 23 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Giravanz Kitakyushu için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 6. MIO Biwako Shiga için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 4, yenilen 13. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Giravanz Kitakyushu 0, MIO Biwako Shiga 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, MIO Biwako Shiga 1-0 Giravanz Kitakyushu.

Sıralama
12. (19 p) – 17. (14 p)
Form (son 5)
GGMGM – MMMMB
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,65 – 3,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Giravanz Kitakyushu iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,14 gol yedi; MIO Biwako Shiga dış saha 7 maçta 1,86 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Giravanz Kitakyushu %71, MIO Biwako Shiga %71. İlk yarıyı önde kapatma: Giravanz Kitakyushu 2/7, MIO Biwako Shiga 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,65, 2 – 3,35. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,16.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J3 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nara Club 161024 3321 +1232 MMGGG
2FC Gifu 161015 2915 +1431 GMGGG
3Kagoshima United 15942 2918 +1131 GGMBB
4Osaka 16853 2716 +1129 GGMGG
5Ehime FC 16925 3125 +629 GMMMG
6Sagamihara 15843 2515 +1028 GMBGG
7Renofa Yamaguchi 15834 2012 +827 GMGMB
8Roasso Kumamoto 15663 1710 +724 GGGBM
9Kanazawa 16727 2821 +723 MGGMG
10Parceiro Nagano 15726 2220 +223 GMMGG
11FC Ryukyu 16727 2424 023 GGGMM
12Kitakyushu 16547 2124 -319 MGGMM
13Fukushima United 16538 3133 -218 GGMBG
14Tochigi SC 15465 1416 -218 MGBGB
15Matsumoto Yamaga 16457 1518 -317 GMGMM
16Biwako Shiga 16529 1928 -917 MMMGM
17Gainare Tottori 15438 1529 -1415 BMBMM
18Thespakusatsu Gunma 164111 1331 -1813 MGMMM
19Kamatamare Sanuki 153210 1627 -1111 MGMMG
20Kochi United 162311 1036 -269 MBMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Ehime FC 8701 2210 +1221
2Osaka 8620 199 +1020
3Kagoshima United 8620 178 +920
4Nara Club 8602 219 +1218
5FC Gifu 8602 165 +1118
6FC Ryukyu 8512 159 +616
7Tochigi SC 8422 117 +414
8Parceiro Nagano 8413 97 +213
9Kitakyushu 8332 129 +312
10Renofa Yamaguchi 7331 85 +312
11Sagamihara 7331 86 +212
12Fukushima United 8323 1716 +111
13Kanazawa 7304 1310 +39
14Roasso Kumamoto 7232 76 +19
15Thespakusatsu Gunma 8305 914 -59
16Matsumoto Yamaga 9225 812 -48
17Kochi United 8224 914 -58
18Kamatamare Sanuki 8215 1017 -77
19Gainare Tottori 8134 611 -56
20Biwako Shiga 7115 513 -84
#TakımOGBMAYAVP
1Sagamihara 8512 179 +816
2Roasso Kumamoto 8431 104 +615
3Renofa Yamaguchi 8503 127 +515
4Kanazawa 9423 1511 +414
5Nara Club 8422 1212 014
6FC Gifu 8413 1310 +313
7Biwako Shiga 9414 1415 -113
8Kagoshima United 7322 1210 +211
9Parceiro Nagano 7313 1313 010
10Osaka 8233 87 +19
11Matsumoto Yamaga 7232 76 +19
12Gainare Tottori 7304 918 -99
13Ehime FC 8224 915 -68
14Fukushima United 8215 1417 -37
15FC Ryukyu 8215 915 -67
16Kitakyushu 8215 915 -67
17Kamatamare Sanuki 7115 610 -44
18Tochigi SC 7043 39 -64
19Thespakusatsu Gunma 8116 417 -134
20Kochi United 8017 122 -211

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,6523,35

Çifte şans

1X1,14121,12X21,69

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,16

2,5 Alt / Üst

Alt2,11Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,08

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.