Farul Constanta 1-1 Rapid 1923: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Farul Constanta 1–1 Rapid 1923 (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–14, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %47–%53, korner 6–3.
Paylaş
Maç özeti
Farul Constanta – Rapid 1923 maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Tanasa 53' (Farul Constanta); V. Bubanja 32' (Rapid 1923).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadionul Central-Academia Gheorghe Hagi, Ovidiu
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Farul Constanta üstte · Rapid 1923 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: V. Bubanja (Rapid 1923)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Pellegrini ↔ S. Bouzamoucha (Farul Constanta)
- 45+2' sarı kart: C. Grameni (Rapid 1923)
- 45+2' sarı kart: F. Stojilkovic (Rapid 1923)
- 45+2' sarı kart: N. Aberdin (Farul Constanta)
- 53' gol: R. Tanasa (Farul Constanta)
- 61' oyuncu değişikliği: R. Tanasa ↔ N. Grigoryan (Farul Constanta)
- 62' oyuncu değişikliği: C. Petrila ↔ M. Kamara (Rapid 1923)
- 72' oyuncu değişikliği: A. Pascanu ↔ C. Vulturar (Rapid 1923)
- 72' oyuncu değişikliği: C. Grameni ↔ A. Dobre (Rapid 1923)
- 73' oyuncu değişikliği: F. Stojilkovic ↔ J. Kodor (Rapid 1923)
- 80' oyuncu değişikliği: R. Pop ↔ W. L. Ouedraogo (Rapid 1923)
- 82' sarı kart: S. Sinyan (Rapid 1923)
Maç olayları
- Farul ConstantaRapid 1923
- 82'S. SinyanSarı kart
- 80'R. Pop ↔ W. L. OuedraogoOyuncu değişikliği
- 73'F. Stojilkovic ↔ J. KodorOyuncu değişikliği
- 72'A. Pascanu ↔ C. VulturarOyuncu değişikliği
- 72'C. Grameni ↔ A. DobreOyuncu değişikliği
- 62'C. Petrila ↔ M. KamaraOyuncu değişikliği
- R. Tanasa ↔ N. GrigoryanOyuncu değişikliği61'
- Gol R. Tanasa 1–153'
- L. Pellegrini ↔ S. BouzamouchaOyuncu değişikliği46'
- 45+2'C. GrameniSarı kart
- 45+2'F. StojilkovicSarı kart
- N. AberdinSarı kart45+2'
- 32'Gol V. Bubanja 0–1Asist: A. Pascanu
Farul Constanta iç sahada (7 maç) · Rapid 1923 deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 19 maç (2019'dan beri)
8 Farul Constanta6 berabere5 Rapid 1923
- Farul Constanta iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik.
- Rapid deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Farul Constanta, iç saha maçlarında 7 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%71).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Farul Constanta
Rapid 1923
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (24 gol) | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Farul Constanta (15 maç)
Rapid 1923 (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Farul Constanta (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 9 | 2 |
| 31-45 | 4 | 6 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Rapid 1923 (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 4 |
Kartlar
Farul Constanta
Sarı 21 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Rapid 1923
Sarı 36 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Farul Constanta: iç saha, 7 maç · Rapid 1923: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Farul Constanta – Rapid 1923 ilk 11'ler
Farul Constanta · 3-4-3
- 12Rafael MunteanuK
- 6Victor DicanD
- 5Nabil AberdinD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 21Lucas PellegriniD46' oyundan çıktı 46. dk
- 8Ionuț VînăO
- 23Tony NjikéO
- 70Matteo AhlinviO
- 11Cristian GaneaO
- 20Eduard RadaslavescuF
- 7Denis AlibecF
- 71Răzvan TănasăF53' gol 53. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 1Alexandru BuzbuchiK
- 27Hassane TraoréD
- 33João FerreiraD
- 4Gustavo MarinsD
- 22Dan SîrbuD
- 3Valentin ȚicuD
- 24Sofyane BouzamouchaD46' oyuna girdi 46. dk
- 17Ionuț LarieD
- 29Alexandru GoncearO
- 80Nicolas PopescuO
- 10Eddy SylvestreF
- 30Narek GrigoryanF61' oyuna girdi 61. dk
Rapid 1923 · 3-4-3
- 16Marian AioaniK
- 5Alexandru PaşcanuD32' asist 32. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 6Lars KramerD
- 18Sheriff SinyanD82' sarı kart 82. dk
- 19Răzvan OneaO
- 22Vladan BubanjaO32' gol 32. dk
- 8Constantin GrameniO45+2' sarı kart 45+2. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 55Rareș PopO80' oyundan çıktı 80. dk
- 80Olimpiu MoruțanF
- 9Filip StojilkovićF45+2' sarı kart 45+2. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 10Claudiu PetrilaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 99Bogdan UngureanuK
- 13Denis CiobotariuD
- 27Ebenezer AnnanD
- 42Alin Kumer CelikD
- 17Eduard SenciucD
- 66Latif OuedraogoD80' oyuna girdi 80. dk
- 29Alex DobreF72' oyuna girdi 72. dk
- 7Mohammed KamaraF62' oyuna girdi 62. dk
- 15Cătălin VulturarO72' oyuna girdi 72. dk
- 20Andrei ȘucuO
- 44Chec Bebel DoumbiaO
- 77Jason KodorF73' oyuna girdi 73. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFarul Constanta
6. sıra · 24 puan · 15 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 02.11 FC Voluntari 1–2 Farul Constanta G
- 25.10 Farul Constanta 4–3 Oţelul G
- 18.10 Universitatea Craiova 2–0 Farul Constanta M
- 11.10 Farul Constanta 3–1 Petrolul Ploiesti G
- 26.09 Farul Constanta 2–1 Popești-Leordeni Hazırlık G
- 20.09 Dinamo Bucuresti 4–0 Farul Constanta M
Rapid 1923
3. sıra · 31 puan · 15 maç · averaj +10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBG
- 30.10 Rapid 1923 2–0 Csikszereda G
- 27.10 Corvinul Hunedoara 0–0 Rapid 1923 B
- 24.10 FCSB 4–1 Rapid 1923 M
- 17.10 Rapid 1923 2–0 Corvinul Hunedoara G
- 12.10 Universitatea Cluj 3–4 Rapid 1923 G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Farul Constanta ile Rapid 1923, Liga I (Romanya) 15. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Farul Constanta 6., Rapid 1923 3.; iki takım arasında 7 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Farul Constanta son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Rapid 1923 için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 6. (23 p) – 3. (30 p)
- Form (son 5)
- GGMGM – GBMGG
- H2H (G-B-M)
- 8-6-5 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,87 – 2,98 – 1,95
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Farul Constanta 8 – Rapid 1923 5; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Şubat 2026, Farul Constanta 3-1 Rapid 1923.
Gol istatistikleri
Farul Constanta iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Rapid 1923 dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Farul Constanta %67, Rapid 1923 %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Farul Constanta %67, Rapid 1923 %50. İlk yarıyı önde kapatma: Farul Constanta 4/6, Rapid 1923 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Farul Constanta 3,7, Rapid 1923 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Farul Constanta 1,3, Rapid 1923 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,87, 0 – 2,98, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Csikszereda M. Ciuc 0–0 U. Cluj
- 21:30 FCSB 0–1 CS Hunedoara
